SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

26 Eylül Ankara 75. Yıl son dakika at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 26.09.2020 07:34

Ülkemizde at yarışı heyecanı; 26 Eylül Cumartesi günü Ankara ve İzmir'deki koşularla devam ederken 75. Yıl Hipodromu'na dair son dakika tahminleriyle karşınızdayız...

26 Eylül Ankara 75. Yıl son dakika at yarışı tahminleri

Kurgularımızda sürprizlere yer veriyoruz. Bugün Ankara 75. Yıl Hipodromu'na dair iyi bir çalışma yaptık. Şan yanımızda olursa şablonumuzdan nokta atışı bekliyoruz.

İkinci altılı ganyan 15.30'da; koşulacak Handikap 16 mücadelesiyle start alacak. 4 ve yukarı Arapların boy göstereceği yarışta; tahminlemeye CANSEKLAVİ ile başlayalım derim. Safkan tam bir kum atı. Mesafeyi yadırgamazsa finishi ilk sırada geçer düşüncesindeyim.

KOPKAPTAR TAHMİNİ GÖZLERDEN KAÇMASIN!

Yarış kondisyonunu arttıran KOPKAPTAR, Ankara'dan gelen son dakika bilgisidir. Aman kuponlardaki yerini alsın. MARDİNLİ tabelanın abonmanlarından birisi haline gelmeye başladı. Harika bir orijini var. Yüklerinden bir nebze olsun kurtulmuşken aynayı ilk sırada geçebilir.

Uzunların etkili ismi SİLVERTAY, winner aprantisini de yakalamışken yarışta söz sahibi olmasını beklediğim isimlerden birisi haline geldi. SOn olarak da ÖZGENAĞA'yı ekleyip kimin geleceğini bekleyelim derim.

BİR UÇAN SON KEZ MAIDEN KOŞAR...

Handikap 16'dan kalabalık bir Maiden yarışa geçiş yaptık. Şablondaki sıralamamı aynen yazın derim. Bu isimlerin sahada söylentileri var. Benden söylemesi... Sırlamam şu şekilde; YALAZALP, ARAMİ, MEDUSA, BİR UÇAN, MAVİKALP...

Çime geçişi süratli yaptık. Mesafe kısaldı; yarışlar zorlaştı. Kum - çim ayırt etmeksizin başarılı yarışlar çıkaran GRANADA; 'Matador' Ahmet Çelik ile start alacak. Son yarışında iyi iş çıkarsa da bu kazanmasına yetmemişti. İyice dinlendirildi... İlgilileri hedef olarak da bu yarışı belirledi. Ekonomik kuponların sığınma limanı olabilir bu isim.

KUPONLARIN SİGORTASI; ANGEL SPIRIT!

Garanticiler; performansıyla göz dolduran ANGEL SPIRIT'i yazmadan geçmesin. Tempo koşularının üstadı Sadettin Boyraz idaresinde start alacak; VICTORY LAP, bomboş kilolu LADY SCIMITZ ve RIO LA RIO'ya da birer çarpı atmanız önemli rica olur.

Günün yüksek ikramiyeli koşusunda; birbirinden kaliteli isimler yer alsa da; bütçem gereği çareyi iki atla geçmekte buldum. BİDANEM, günün olası kalelerinden birisi gibi. Yarışın liderliğini başlarda alıp sonuna kadar koruyacaktıktır. Beyaz bayrak ayna yapması içten bile değil. Ben yanına sert binicisiyle AYDANKIZ'ın da yazılması taraftarıyım. Kuponun sigortası açısından önemli bir hamle olur.

TAYLARIN GÜZELİ'NİN TEK RAKİBİ ÇİVİT!

Tabela ayağında; 3 yaşlı Arap kısrakları boy gösterecek. Zor yarış. Başlarda yazdık yazdık; zor ayakları az atla geçmek zorunda kaldık. Riskli bir şablon ancak güvenim sonsuz... TAYLARIN GÜZELİ, sevdiği mesafede kazanan jokeyini de bulmuşken rakiplerine nal toplattırır. Banko düşündüm ancak TAYLARIN GÜZELİ gibi ÇİVİT'in yakaladığı form beni korkuttu. Bu ayağı da iki atla geçmek durumunda kaldım.

Ankara 75. Yıl'da kapanış kalabalık bir Maiden koşuyla yapılacak. FINDIK KURDU, HOSLİ, GÜRLER KIZI ve ATLI ATEŞ'i yazalım... Sahadan arkadaşlarla yaptığımız konuşmalar neticesinde son dakika tahminlerimizi sizlerle paylaştık. 26 Eylül Cumartesi Ankara 75. Yıl Hipdromu'na dair görüşmelerimiz bu şekilde olmuştur. Şeytanımız bol olsun...

İkinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5.ayak  6. ayak
 4  6  1  3  4  8
 9  1  4  1  2  4
 8 10  6     11
 7  7 11      7
 3  9 10      

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya