SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

26 Haziran İstanbul Veliefendi at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 26.06.2020 02:08

Ülkemizde; at yarışı heyecanı, İstanbul ve Bursa'daki koşularla devam ederken Veliefendi Hipodromu'na dair son dakika tahminleri ve analizleriyle karşınızdayız.

26 Haziran İstanbul Veliefendi at yarışı tahminleri

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda 10 koşudan oluşan bir program var... Bu da şu demek oluyor; iki altılı ganyan heyecanı yaşanacak. Şartlı 5 mücadelede; 14 başarılı kısrak sahne alacak. Şansımız bol olsun.

Ekip olarak; ikinci altılıya göre hazırlık yaptık. Formuyla dudak ısırtan ROMANOLUR, bugün özlediği birinciliğe kavuşabilir. Kendisini diğer ayaklara saklamak isteyen yarış severler, bu safkanı tek geçebilir.

PİSTİ YADIRGAMAZSA; AYŞEROSA DİYORUM

Yarış hayatında ilk kez İstanbul sentetiğine çıkacak olan AYŞEROSA, pisti yadırgamazsa; fotoyu ilk sırada geçebilir. Eküri destekli BEYZA SULTAN, sevdiği mesafede ELMASINKIZI, süratli stiliyle VARLIKLI ve AMANKAYA'ya birer çarpı atalım derim.

İlk ayakta Arap atları sahne almıştı bu koşuda da İngiliz kısrakları start alacak. Son iki yarışında yarışında yakın ara geçilen FİLİBYA, bugün şeytanın bacağını kırabilir. Çayıra bayona MALA MOJA, pisti yadırgamazsa; fotoyu ilk sırada geçebilir.

ABJARKIZ KONDİSYON AÇIĞINI GİDERDİ...

ÇİRÇUZ oldukça iyi durumda. Jokeyi Halis Karataş'ta formunu bulmuşken rakiplerine aman vermeyebilir. ABJARKIZ, uzun aranım ardından Adana'da start alıp nefes ve kondisyon açığını giderdi. Yeriniz kaldıysa GIRL GONE BAD'i de yazın derim.

Geldik üçüncü ayağa... 4 ve yukarı yaşlı İngilizler'in Handikap 15 mücadelesi kıran kırana geçecek. Bence günün kestirilmesi en güç yarışlarından birisi. ÇALIŞKANHAN, MONACO, THE BLACK STALLION, WOLF CREEK ve FLASH FORWARD'ı ayrımsız yazmanızı tavsiye ederim.

ULUDAZ, JACK SPARROW'DAN RÖVANŞI ALIR

Günün en zevkli geçmesini beklediğim yarışına geldik. Atilla Middilli anısına düzenlenen koşuda; ULUDAZ diyorum. Etle tırnak gibi olduğu pilotuyla bugün finishi ilk sırada geçecektir. Safkan sevdiği pist ve mesafede fotolar. Bu arada; son yarışta JACK SPARROW'a geçilen ULUDAZ, rövanşı da alacaktır.

Tabela ayağı; Maiden mücadeleye sahne olacak. Henüz yarış kazanma deneyimi yaşamamış isimlerin mücadelesinde; WIND OF THE DREAM, HAPPY TIME, DOĞU PRENSİ, KING VICTORY ve SILVER FROST'a birer çarpı atın.

GÜLDÜRGÜLDÜR, ARTIK YÜZÜMÜZ GÜLDÜR

Veliefendi'de kapanış çim yarışla yapılacak. Günün en kalabalık yarışında; takip atım GÜLDÜRGÜLDÜR'ü yazarak başlayalım derim. Safkan bu kez de kazanamazsa daha da şans vermem.

BUDUNALP, bugün sürprize imza atabilir. BEYHANEFE, tüm sıkıntılarından arınmış bir şekilde start alacak. Yeri kalanlar; AYSEL ANA ile UĞURSEL'i de yazsınlar. Bol şans...

İkinci altılı tahmini

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6.ayak
11  5  3  5 10  1
 3 10  6    4  4
 2  4  5    2  3
 1  1  4    5  5
10  8  7    9  7
 5          

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya