SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

26 Kasım Perşembe İzmir son dakika at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 26.11.2020 13:31

26 Kasım Perşembe günü altılı ganyan heyecanı, akşam seansında İzmir'de yapılacak koşularla devam edecek. İzmir son dakika at yarışı tahminleri...

26 Kasım Perşembe İzmir son dakika at yarışı tahminleri

26 Kasım Perşembe günü sabah Ankara'da başlayan altılı ganyan heyecanı; İzmir'de yapılacak koşularla devam ediyor olacak. Çim ağırlık bir program var. Sahadan gelen son dakika bilgilerini analizlerimizle harmanlayıp iddialı bir şablon ortaya çıkardık. Şeytanımız bol olsun...

Saatler 19.00 gösterdiğinde; 3 ve yukarı İngiliz atları 2400 metrede sahne alacak. Handikap 17 mücadelesine; SILK ROAD ile başlayalım derim. Safkan pisti yadırgamazsa; aynayı kimselere bırakmaz. Favorim...

İZMİR SON DAKİKA AT YARIŞI AT TAHMİNLERİ

Uzun aranın ardınadan maraton koşacak olan HAVE A NICE TRIP, nefes ve kondisyon yönünden güçlenen AĞA DADAŞ, grubun formda isimleri OVER ALL ile CLOUD WALKER ve MORTODELA'yı yazıp zorlu İzmir akşamına kalabalık bir başlangıç yapalım derim.

İkinci ayak tay koşusuna ev sahipliği yapacak. Mesafe 1200 metre ve yine çim pistte... Yarış her ne kadar kapalı kutu olsa da; sahada söylentisi olan ŞİRİNYER PINARI'nı tek geçtim. Orijini ve binicisiyle yarışın favorilerinden biri olamayı başaran tay, Şirinyer Hipodromu'ndaki sığınma limanımızdır.

SIĞINMA LİMANIMIZ: ŞİRİNYER PINARI!

Geldik ikinci altılı ganyanın tek kum koşusuna... Yarış pistlerinin deneyimli isimlerinin boy göstereceği Kısa Vade 8 mücadelesinde; BABAARİF ile başlayalım... Tam bir kum atı olan kalite safkan, son yarışını sert grupta koşup fotoladı. Seri devam edebilir.

Sevdiği pist ve mesafede KARAMIH, deneyimli MY SULTAN ekonomik kuponlar için yeterli olur düşüncesindeyim. HASKARACA, ÇALTEPE ve ÖZBİLDEN'e yeri olanlar başvurabilir.

BABAARİF FOTOLAYIP SERİYE DEVAM EDEBİLİR

3 yaşlı Arapların Şartlı 5 mücadelesi; 1300 metrede konuşulacak. 14 başarılı kısrak start alacak. Yarış seçilerek koşturulan DÜZLÜK PRENSESİ, koşunun favorisi. Startta takılmazsa beyaz bayrak-ayna bile yapabilir. Son yarışını İstanbul'da koşup sert grupta yer alan BALSENA, bugün daha başarılı bir yarış izletebilir. Eküri destekli GELİBOLU KIZI, pisti yadırgamazsa SÜSLÜ GÜZEL ile GÖZYAŞIOTU'nu da ekleyelim.

Tabela ayağı tay yarışına sahne olacak. Bütçeyi sarsmayacak şekilde bu ayağı geçmek durumunda kaldık. Kapalı kutu bir koşu olsa da; risk alıp ELİZİM ile TIME'ı yeterli gördük. Bu ayakta; ya herro ya merro diyelim bakalım...

ŞİRİNYER'DE KAPANIŞ HEYECANLI OLACAK...

İzmir Şirinyer Hipodromu'nda saatler 21.30'u gösterdiğinde; 3 ve yukarı İngiliz atları sahne alacak. 1900 metre mesafedeki koşuda; STEEL CLAW, CHEERLEADER EFFECT, THE MALIMAN, SARAYLI KIZ, LION FLAG, POYRAZ DAĞI, ATLASHAN'ı yazıp zorlu güne noktayı koyalım.

26 Kasım Perşembe günü; Şirinyer Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

İzmir ikinci altılı tahminleri...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2 11  1  8  8  6
 5    5  1  7  4
 1   10  2    3
 4    9  5    9
12    2  9   12
 7    6     13
          16

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya