SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

26 Kasım Perşembe son dakika Ankara at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 26.11.2020 10:19

26 Kasım Perşembe günü altılı ganyan heyecanı, 75. Yıl Hipodromu'nda yapılacak koşularla start alacak. Ankara son dakika at yarışı tahminleri...

26 Kasım Perşembe son dakika Ankara at yarışı tahminleri

Ülkemizde yarış heyacanı; Ankara ve İzmir'de düzenlenecek koşularla devam edecek. 75. Hipodromu'ndaki koşularla yarış heyecanı başlayacak. Sahadan aldığımız son dakika bilgileri ışığında; sizler için iddialı bir şablon hazırladık. Şeytanımız bol olsun...

14.30'da start alacak Handikap 22 yarışında; 4 ve yukarı Arap atları sahne alacak. Kumun başarılı temsilcilerinin boy göstereceği koşuda; ayrım yapmakta zorluk çektik... Öyle ki; ayağı kapamak durumunda kaldık. Ankara'ya başlangıç kalabalık yaptık. Bu arada belirtmekte fayda var; bu ilk hepsimiz olmayacak.

ANKARA SON DAKİKA AT YARIŞ TAHMİNLERİ

2 yaşlı İngiliz taylarının Şartlı 4 mücadelesi, süratli geçecek. Dereceli işlere hazırlıklı olun... BLACK OLIVA, NYAH, ŞANLITAY, DANCING GIRL, MY APPLE OF EYE ve TİRİL TİRİL arasında ayrım yapamadım. İlk ayakta yaptığımız şeyi bu koşuda da tekrarlayalım.

75. Yıl Hipodromu'na iki hepsiyle başladık. Güne nefes aldırmanın zamanı geldi de geçiyor... Mesafe uzadı; 2000 metreye dayandı. Handikap 17 yarışında; 3 yaşlı İngiliz tayları start alacak. Formuyla göz dolduran BABAOKTAY, bugün de aynanın en büyük adayı. Finişi ilk sırada geçmesini beklediğim kalite safkan, totosuna bir birincilik daha ekleyecektir. Ankara'daki ilk bankomuz; BABAOKTAY!

75. YIL HİPODROMU'NDA İKİ BANKOLU GÜN!

İlk iki ayağı kapadık; üçüncü ve dördüncü ayağı da tek geçtik. İlginç bir şablon hazırlamış gibi olabiliriz ancak teklerimize oldukça güveniyoruz. İki tekli, 3 hepsili şablonla nokta atışı yapmamız kaçınılmaz! 1400 metrede koşulacak Şartlı 4 yarışta; HARUN BABA'yı geçilmez gördük. Kocaeli'de üst üst koşular yaptıktan sonra sevdiği Ankara kaba kumana dönüş yaptı. HARUN BABA, BABA OKTAY'dan sonra 75. Yıl'daki ikinci sığınma limanımız olacak.

Ankara 75. Hipodromu'nda; tabela ayağı da tay yarışına ev sahipliği yapacak. 1500 metre mesafede koşulacak Şartlı 5 yarışında performanslı isimler mücadele edecek. Ya KUMMA ya hepsi yapacaktım. Ayıramadım. Yaşanacak sürprize karşı ayağı sigorta edip kapadık... En bomba isim hangisiyse o gelsin...

KAPANIŞ MAIDEN YARIŞA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

Geldik kapanışa... Ankara'da final ayağı Maiden koşuya ev sahipliği yapacak. Son yarışında fotofa geçilen NARTIN KILICI, bu kez finişi kimselere vermez. Ekonomik oynayanlar, tek yazıp güne nefes aldırabilir. Maiden kardeşim, koşuyu sigorta et diyenlere; JHONWICK, DYNAMITE POWER, MUSTAN, BARONIAL ve BLACK METAL'e birer çarpı atsın.

26 Kasım Perşembe günü; 75. Yıl Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans...

Ankara ikinci altılı tahminleri...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 H  H  3  2  H  9
           6
           5
           8
           2
           3

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya