SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

26 Ocak Adana altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 26.01.2021 09:56

26 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Adana'da yapılacak koşularla devam edecek. Adana at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

26 Ocak Adana altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

26 Ocak Salı günü altılı ganyan heyecanı, Adana'daki yarışlarla startl alıyor olacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak Yeşiloba Hipodromu'ndaki koşulara iyi çalıştık. Adana at yarışlarını iyi etüt edip günün kazanan tahminlerini sizler için derledik. Kağıt kalem hazırsa; son dakika Adana altılımızı ücretsiz şekilde sizlerle paylaşıyoruz.

Adana'da keyifli bir program bizleri bekliyor. 15.00'teki Handikap 15 yarışıyla altılı ganyan heyecanı start alacak. 3 yaşlı İngiliz taylarının 1900 metrede boy göstereceği koşuda; 10 kısrak sahne alacak. Tabelanın abonmanı olan ELEANOR RIGBY, sert binicisiyle finişi ilk sırada geçebilir. Başlangıcı biraz kalabalık tutacağız haberiniz olsun. Çıkan atların ardından Adana altılımızda değiklikler yaşanmıştır! Şöyle buyrun...

ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Sevdiği pist ve mesafede; PERSEPHONE'a çarpı atarak ayağı doldurmaya devam edelim. Ardından takip atımız ALMİRA LİNDA, nefes ve kondisyon yönünden güçlenen CULLINAN da değerlendirilsin. Şayet yeriniz kaldıysa; INFINITE SPEED ile NARLICA GÜZELİ'ni de yazıp Adana altılısına başlamış olalım. PRENSES HİRA; KOŞMAZ!

3 yaşlı İngiliz taylarının Maiden mücadelesinde; 11 arıkan birincilik için piste çıkacak. Sahadaki söylentileri ve orijinleri itıbarıyla BAY METE, GRAY SHADOW, ZIDA, BETTY BLUE ve PRENSES ATLAS'ı ayrımsız yazalım.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Adana altılısına nefes aldırma vakti geldi. 4 yaşlı Arapların Handikap 15 yarışında; 14 safkan birincilik mücadelesi verecek. 1300 metredeki sürat yarışında; YİĞİTKARDEŞ diyoruz. Yarış hayatına harika bir başlangıç yapan kalite safkan, kazanma alışkanlığına bugün de devam eder diyoruz. Müslüm Çelik idaresinde; yine geçilmez. Bankomuz; YİĞİTKARDEŞ!

Günün izlemesi en keyifli yarışı; dördüncü ayakta koşulacak. Birbirinden kaliteli 10 safkanın boy göstereceği mücadele, 1900 metrede yapılacak. Keyili mücadelede; HAYALET KIZ diyoruz. Kalite safkan, Akdeniz Derbisi'nde; ekürisi LONG RUNNER'a geçildi. Yenilmez armadayı finişe kadar kovaladı. Bugün Sadettin Boyraz idaresinde kazanıp yeni yıldaki ilk birinciliğini totosuna yazdırır.

HAYALET KIZ, "BOYRAZ" GİBİ ESECEK!

Favorimizin en ciddi rakibi; SILVER CLOUD olur. Mehmet Akyavuz idaresinde; son iki yarışını yürüyerek kazanan kalite safkan, "Şampiyonlar Ligi"ni aratmayan bu grupta favorimizin en ciddi rakibi olur. Tek sıkıntı mesafenin uzaması. Sonucu merakla bekliyoruz. Son startında yarışseverlerin güvenini boşa çıkaran MALONES, moralli ANGELS BOY ile ALAÇATI AĞASI'na da yer verip koşunun keyfini çıkaralım.

Tabela ayağı, Maiden mücadeleye ev sahipliği yapacak. BALL OF FIRE, tırnağının ucunda. Tempo koşularının üstadı Sadettin Boyraz idaresinde start alacak safkan, bir beyaz bayrak-ayna yarışı izletebilir. Tırnağının ucunda olan ŞAPSIĞ, favorimizin en ciddi adayı olur. Tabelanın abonmanı olan FLASH PAST'i de yazıp kapanışa geçiş yapalım derim. ALADFAR; KOŞMAZ!

YİĞİTKARDEŞ, KAZANMAYA DEVAM EDER!

Yeşiloba Hipodromu'ndaki final ayağında; 4 ve yukarı İngiliz atları sahne alacak. 2100 metredeki Şartlı 3 mücadelede; ÇEKO DAYI diyoruz. Maraton koşularının başarılı ismi olan kalite safkan, uzun aranın ardından pistlere birincilikle dönebilir. Takip atımızı; ilk sıradan değerlendirmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Formda; KUANPO, son startında yakın ara geçilen ALKANDROS, formunun zirvesinde olan TEXAS RANGER ve KIRCAALİ'yi de yazıp en yüksek ganyanlı safkanın gelmesini bekleyelim.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

26 Ocak 2020 tarihindeki Adana at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  1  3 10  2  1
 9  2    7  7  7
 7  9    6  4 11
 4 10    2   12
 8  7    1    5
 3          

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya