SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

26 Ocak Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 26.01.2021 11:29

26 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Kocaeli'nde yapılacak koşularla devam edecek. Kocaeli at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

26 Ocak Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

26 Ocak Salı günü Adana'da başlayan altılı ganyan heyecanı, akşam seansındaki Kocaeli yarışlarıyla son bulacak. Adana altılısında umduğunu bulamayan yarışseverler için Asist Analiz yarış ekibi olarak; nokta atışı yapacağınız bir Kocaeli at yarışı tahminleri hazırladık. Sahadan gelen bilgiler ışığında; son dakika tahminleri içeren şablonumuz karşısınızda.

Kağıt kalem hazırsa; son dakika Kocaeli altılısını analiz etmeye başlayalım. 4 ve yukarı İngiliz atlarının Handikap 16 yarışıyla Kartepe Hipodromu'nda altılı ganyan heyecanı start alacak. Dişilere mahsus koşuda; 8 kısrak birincilik mücadelesi verecek.

KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Tabelanın abonmanı olan LADY LIPA, harika durumda. Etle tırnak gibi olduğu pilotu Danyal Kaya idaresinde; bugün kazanıp totosuna bir birincilik daha eklerse kimse şaşırmasın. Moralli WIN FOR ELİF, nefes ve kondisyon yönünden güçlenen MISS TONYA ile HEADS AVOVE'u da yazıp Kocaeli yarışlarına iddialı bir başlangıç yapalım.

4 ve yukarı Arapların Handikap 16 yarışı, 1500 metrede koşulacak. Aprantilere mahsus koşuda; 12 safkan birincilik mücadelesi verecek. Sahada söylentisi olan; ÇETİNSU, SUKUT BEY, FADİK, BABÜRBEY, TAÇSIZ KRAL, ÖZBİLGİN ve NEHİRİNOĞLU ayrılmadan yazılsın.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Üçüncü ayakta; 3 yaşlı İngiliz tayları sahne alacak. 1800 metrede koşulacak Şartlı 3 mücadelede; 8 arıkan birincilik için piste çıkacak. Yeni yıla harika giren VEDADO, iki startında da geçilmedi. Mahmut Turan ile müthiş bir uyum yakalayan kalite safkan kazanma alışkanlığını bugün de sürdürebilir.

Kocaeli'ndeki ilk startında fena koşmayan ÇEVİKBEY, bu performansını bir adım öteye taşırsa; favorimize ciddi sıkıntı çıkarabilir. Son olarak THANOS'a da bir çarpı atıp ayağı sağlama alalım.

NİĞBOLU ZAFERİ İÇİN HAZIR OLUN!

4 yaşlı Arap taylarının Kısa Vade 6 yarışı 1400 metrede koşulacak. Formda isimlerin yer alacağı mücadelede ayrım yapamadık. Biz ayağı kapatıp HEPSİ dedik. Bakalım içlerinden kim gelecek.

Kocaeli altılısını inşa ettiğimiz safkanı açıklamaya geldi sıra... 4 ve yukarı Arap atlarının Şartlı 5 yarışında; 6 arıkan 1900 metrede birincilik mücadelesi verecek. Son iki startını İstanbul'da ser grupta koşup elini kolunu sallayarak kazanan NİĞBOLU, seriye Kocaeli'nde de devam eder. Kocaeli'ndeki sığınma limanımız; NİĞBOLU'dur.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

Kocaeli'nde kapanışı; 4 ve yukarı İngiliz atlarının Şartlı 2 yarışıyla yapacağız. ASLAN KADİR, RASİM KAPTAN, BALYECİ SALİH, STRATA ve İŞİN ASLI'nı ayrımsız yazın. 26 Ocak 2020 tarihindeki Kocaeli at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 5  7  2  H  1  1
 6 11  1      4
 4  8  3      3
 2 10        8
   1        9
   5        
  12        

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya