SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

26 Şubat Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 26.02.2021 08:26

26 Şubat 2021 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Kocaeli'nde yapılacak koşularla devam edecek. Kocaeli at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

26 Şubat Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

26 Şubat Cuma günü; altılı ganyan heyecanı, Kocaeli'nde yapılacak at yarışlarıyla start alacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak hummalı bir çalışmanın ardından ikramiyeye giden yolun şifrelerini sizler için derledik. Kartepe Hipodromu'nda 7 koşulu bir program bizleri bekliyor olacak.

Banko ve bomba tahminler, her zaman olduğu gibi ücretsiz şekilde burada olacak. Sahadan gelen bilgiler ışığında son dakika Kocaeli altılısı hazırladık. Kağıt kalem hazırsa kazandırmaya başlayalım.

KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Saatler; 15.00'i gösterdiğinde Kocaeli'nde altılı ganyan heyecanı start alacak. 4 yaşlı Arap taylarının Maiden mücadelesi 1800 metrede koşulacak. 1'i ilk kez olmak üzere toplam 8 arıkan, yarış hayatlarındaki ilk birinciliği elde etmek için tırnağından geleni sahada vermek için piste çıkacak.

Sahadan gelen istihbaratlar sonucunda; MECİTÖZÜ, ÇAYKRALI, ATİKÇİÇEĞİ, VELİTHAN ve SONDURAK'a çarpı atarak Kocaeli altılısına startı verelim dedik.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

4 yaşlı Arap taylarının Şartşı 3 yarışı, 1400 metrede yapılacak. Formuyla göz dolduran ÖZGEYEL'e çarpı atarak ayağa başlayalım. Eküri destekli ALTINBARTIN, nefes ve kondisyon yönünden güçlenen ABONE ile moralli KALEBARAJI'nı yazın... Koşunun keyfini doyasıya çıkarın...

Kocaeli'nde sığınma limanımızı açıklamanın sırası da geldi. 3 yaşlı İngiliz tayları, 1400 metrede piste çıkacak. Dişilere mahsus Şartlı 3 koşuda; 7 kısrak birincilik mücadelesi verecek. Üçüncü ayak, formda isimlerin mücadelesine sahne olacak. Uyumlu binicisi; Hışman Çizik idaresinde piste çıkacak olan KUMRU, numarayı bugün kimselere bırakmaz. Banko!

KARTEPE'DE GÜNÜN KALESİ: KUMRU

Günün en yüksek ikramiyeli yarışına geldi sıra. 4 ve yukarı İngiliz atlarının 2000 metrede sahne alacağı Kısa Vade 7 yarışında; 6 arıkan ikramiyeyi ahırna götürmek için piste çıkacak. İlgililerinin üzerine titrediği ve yarış seçilerek koşturulan LUMINESCENCE, 2021'e kazanarak girebilir. Son startında yakın ara geçilen GADDARA ile CATCH THE RHYTHM'e de yer verip ayağı garantiye alalım.

Kartepe'de Maiden ile başlangıcı yaptık; tabela ayağı da aynı heyecana sahne olacak. Sahadaki söylentileri ve orijinleri itibarıyla AYLİNCAN, ALBAYIR, DILCAN, KARAN KARDEŞLER ve MEMO AĞA'ya yer verelim. Bu beşliden birisi bugün son kez Maiden koşar.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

Kocaeli'nde kapanışı; 4 ve yukarı İngiliz atlarının Handikap 15 yarışıyla yapacağız. 1400 metrede yapılacak koşuda; PERSIAN PRINCE, SENNA, STRATA, CAPE TOWN, AKDAĞ FIRTINASI ve GRIM'e birer çarpı atılsın. 26 Şubat 2021 tarihindeki Kocaeli at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

 1. ayak  2 ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 3  7  3  4  7  5
 1  3    2  1  3
 7  1    5  9 10
 6  6      4  7
 4        5  6
           2
           

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya