SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

27 Ekim Salı Ankara son dakika at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 27.10.2020 10:06

Ülkemizde; altılı ganyan heyecanı 27 Ekim Salı günü Ankara ve Kocaeli'ndeki koşularla devam ederken 75. Yıl Hipodromu'na dair son dakika at yarışı tahminleri burada.

27 Ekim Salı Ankara son dakika at yarışı tahminleri

27 Ekim Salı günü, altılı ganyan heyecanı; Ankara ve Kocaeli illerinde yapılacak at yarışlarıyla devam ediyor olacak. Gündüz seansı; 75. Yıl Hipodromu'nda koşulacak yarışlara ev sahipliği yapacak. Ankara koşularına dair son dakika tahminleriyle günü kazançlı kılmaya çalışacağız. Şansımız bol, kazancımız daim olsun...

Tüm hazırlıklarımızı ikinci altılı ganyana göre yaptık. 15.00'te sart alacak tay yarışında; sahada söylentisi olan TIME IS NOW, DYNAMITE POWER, REGARDLESS, VEDADO, MERTALİBEY ve ONLY RESPECT'i bütçeler el verdiği ölçüde yazalım derim.

SON DAKİKA ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Kapalı kutu tay yarışıyla başlayan altılı ganyan, zorlu bir Handikap 17 mücadelesiyle devam edecek. Son yarışını rahat kazanan DÖVER, takip atım GAZINÇ, formuyla göz dolduran CECELİ, eküri destekli GÜZELÇOCUK ile ER MEYDANI'nı ayrımsız yazılsın.

Rahmetli Ömer Kaya'yı anacağımız Kısa Vade 7 yarışında; 3 yaşlı İngizliz tayları start alacak. Tabelanın abonmanı haline gelen 6 basarılı safkanın mücadelesi nefesleri kesecektir. Ancak ben iyi ellerde bakılan ve Ayhan Kurşun idaresinde start alacak HUNTING'in aynayı ilk sırada geçmesini bekliyorum. Ankara'da sığınma limanın HUNTING!

75. YIL'DA SIĞINMA LİMANIM: HUNTING!

Duygu yüklü Kısa Vade yarışının ardından sıra geldi; A3 koşusuna... Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı adına düzenlenen yarışta; ayrım yapamadım. Öyle atlar var ki; kim kazansa şaşırmayız. Ben sıralamamı yazayım, siz bütçeniz dahilinde değerlendirin: MONTEVERDE, UÇAN FİL, TANCAN BEY, LUMINESCENCE, BUMERANG, HAFO, AYBARS ve MISS ELNI.

Tabela ayağında güne nefes aldırabilecek bir tek adayım bir de sigortam var. 3 yaşlı Arap tayları; 1300 metrede, Şartlı 5 yarışında sahne alacak. KIZILOĞLUM, rakipleri gibi oldukça formda...

ALTERNATİF TEK ADAYIM: KIZILOĞLUM!

Safkan pisti yadırgamazsa fotoyu kimselere bırakmaz. Sahadaki arkadaşlarla yaptığım görüşmelerde; idmanlarda dereceli işlere imza attığı söylendi. Alternatif tek adayım. Çimin başarılı isimlerinden ONURKAAN'ı da bir çarpı atıp yazdığımız isimlerin gelmesini bekleyelim.

Kapanış; 1500 metrede koşulacak. Aprantilere mahsus yarışta; ZORMÜZEYYEN, ALBUENA, GÖLDEM, KUSURSUZ GÜÇ, ROSEMARY ve GİZEMNAZ kazanırı olan isimler. Ayrımsız yazın derim. 27 Ekim Salı günü; 75. Yıl Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Ankara ikinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 7  1  4  3  5  5
 2  6    5  2  7
 6 10    4    4
 8  3    2    3
 4  5    6    8
 5      7    9
       1    
       8    

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya