SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

27 Ekim Salı Kocaeli son dakika at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 27.10.2020 11:10

Ülkemizde; altılı ganyan heyecanı 27 Ekim Salı günü Kocaeli ve Ankara'daki koşularla devam ederken Kartepe Hipodromu'na dair son dakika at yarışı tahminleri burada.

27 Ekim Salı Kocaeli son dakika at yarışı tahminleri

Gündüz seansında; Ankara altılısında umduğunu bulamayan yarışseverler tasalanmasın Kocaeli'nde keyifli bir akşam sizleri bekliyor olacak. Kartepe'de at yarışları 19.00 koşulacak Kısa Vade 7 koşusuyla start alıyor olacak. Kocaeli'nden gelen son dakika bilgileri ışığında; iddialı bir şablon hazırladık. Şeytanımız bol olsun.

Kartepe'de ilk ayak sürat koşusuna sahne olacak. Yarıştaki 7 isim de oldukça iyi durumda... EMİNADAM, startta problem yaşamazsa koşuyu beyaz bayrak-ayna yarışıyla tamamlayabilir. Güçlü orijiniyle AŞKARTAY, winner pilotuyla start alacak SUKUT BEY ve SAFARİ; kazanmaya aday safkanlar...

SON DAKİKA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İkinci ayakta henüz yarış kazanamamış isimleri izleyeceğiz. CHAIRMAN, BRAVE GLADIATOR, SON OF BOSPHORUS, CAYMAZ, KOCAMAN BABA'dan birisi kazanır ve Maiden'a veda eder düşüncesindeyim.

Toy isimlerin ardından bu sahaların tecrübe abideleri start alıyor olacak. 4 ve yukarı Arapların Şartlı 5 mücadelesinde; aprantiler boy gösterecek. Grubun formda isimi ÜNALAMCA, sprinter yapısıyla fotoyu önde geçebilir.

GOLDEN KING İÇİN KAZANMA ZAMANI GELDİ!

Son yarışında tabelanın bir adım uzağında kalan CANIMBABAM, orijinin hakkını verme zamanı gelen GOLDEN KING, nefes ve kondisyon yönünden güçlenen LOKUM OĞLU, performansıyla göz dolduran KELEŞHAN ve KARACAKURT'u ayrımsız yazalım.

Kocaeli Kartepe'de yazdık yazdık; güne nefes aldırmaya geldi sıra... Uzun soluklu bir yarış olacak. ALİDEV oldukça iyi durumda. Tabelanın abonmanı olan başarılı safkanın ilgilileri, bu yarışı kendilerine hedef koydu. Sahada da söylentisi var. Günün kalesi olarak gördüm ve şablonumda banko olarak değerlendirdim.

KARTEPE HİPODROMU'NDA ALİDEV DİYORUM!

Tabela ayağında; 4 yaşlı Arap tayları sahne alacak. Şartlı 5 mücadelede; harika durumda olan ULUBEYİ, yarışın favorilerinden birisi... Eküri desteğini de almışken bugün geçilmezler... Kötü koşma şansı kalmayan BÖLÜKBEY ile ATLIBEY'e de birer çarpı atıp kapanışa geçiş yapalım derim.

Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda kapanış oldukça kalabalık olacak. 14 başarılı kısrağın sahne alacağı yarışta; ECRİN SULTAN, MISS TONYA, ELIKA, İSTANBUL ATEŞİ, SUPERHEAT, RELAX'ı ayrımsız yazıp beklemeye koyulalım. 27 Ekim Salı günü; Kartepe Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 7  3  5  3  4  6
 4  1  2    2  5
 6 10  3    1  7
 3  2  6      9
   7  4     12
     8     13
           

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya