SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

27 Kasım Cuma son dakika Bursa at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 27.11.2020 11:50

27 Kasım Cuma günü altılı ganyan heyecanı, Osmangazi Hipodromu'nda yapılacak koşularla start alacak. Bursa son dakika at yarışı tahminleri...

27 Kasım Cuma son dakika Bursa at yarışı tahminleri

27 Kasım Cuma günü; yurt içinde altılı ganyan heyecanı Bursa Osmangazi Hipodromu'nda yapaılacak koşularla start alıyor olacak... Sahadadaki arkadaşlarla yaptığımız telefon görüşmeleri neticesinde iddialı bir şablon hazırladık. Karşınızda; son dakika Bursa at yarışı tahminleri...

Dün Ankara'da 5'te kaldık. Tekimiz; Harun Baba startta oturunca; nokta atışını gerçekleştiremedik. Bu durum bizi bir hayli kamçıladı ve Bursa'da bizi ikramiyeye götürecek bir kupon hazırladık.

BURSA SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

14.30'da start alacak Handikap 15 mücadelesinde; 3 yaşlı İngiliz tayları sahne alacak. 2000'de koşulacak yarışa; MODALIGÜÇLÜBEY'e çarpı atarak başlayalım... Son yarışınında bir hayli oyalanan başarılı safkan, bu problemin üstesinden geldiği takdirde aynayı kimselere vermez.

Formunu bulan BARTUEFE, uyumlu binicisiyle favorimin en ciddi rakibidir. Tabelanın vazgeçilmezi SİNYOR DENİZ, kötü gidişe dur diyen OUR PRIDE, kupon bırakmaz gözüyle baktığım NEVER LOSE ile ÇAKIRDAĞLI'na şans tanıyıp başlangıcı kalabalık tutalım derim.

HIZLI ASİYE İÇİN SÜRATİNİ KONUŞTURMA ZAMANI

Maiden mücadeledeyiz... Sahne; 3 yaşlı Arap taylarının...  2'si ilk kez olmak üzere 15 arıkan Maiden'a veda etmek için piste çıkacak. 1200 metrede koşulacak yarışta; MISS SULTAN, ALSERDİL, CAMUZDEVRANI, YILDIZKÜMESİ, ERTAHA, KRAL SEKİN'den birisinin kazanıp Maiden'a veda etmesini bekliyorum.

Bursa'da maraton koşuyla başladık, sürat yarışlarıyla güne devam ediyoruz. 4 ve yukarı Arapların Şartlı 4 mücadelesine; ASTEROİD ile başlayalım derim. Kocaeli'nden formda gelen başarılı arıkan, kazanmasını beklediğim ilk adaydır.

'KUSURSÜZ GÜÇ' OSAMANGAZİ'YE GELİYOR...

Çimden kuma geçiş yapan ÖZDEMİR AĞA, süratini konuşturmasını beklediğim HIZLI ASİYE, koşunun deneyimli isimlerinden birisi ASARCIKLI, son yarışında yakın ara geçilen KUSURSUZ GÜÇ ile FEYAT BABA'ya bir çarpı atalım derim.

Günün en yüksek ikramiyeli yarışında; 3 yaşlı İngiliz tayları start alacak. Truva Koşusu'nda; BIRAKIN GİTSİN diyelim. Safkan, Ankara'dan oldukça formda geliyor. Bir problemle karşılaşmazsa; uzak ara kazanır. BIRAKIN GİTSİN, ekonomik kuponların sığınma limanı olabilir.

BURSA'DA; SARPERHAN'I 'BIRAKIN GİTSİN'

Yerini olanlar, SARPERHAN'a da bir çarpı atsın. Safkan, pandemiye kadar harika bir form yakalamıştı. Bugün winner binicisiyle favorime rakip olabilir.

2 yaşlı İngilizlerin şartlı 4 mücadelesi; Şartlı 4 yarışına sahne olacak. Koşunun temposunu belirleyecek BAY ARTU, moralliyken finişi ilk sırada geçebilir. Son yarışında nal toplayan CHASING LOVE, bugün güven tazeleyebilir. Sprinter yapısıyla DERİNDOĞA da fotonun adayları arasına girecektir.

OSMANGAZİ HİPODROMU'NDA BANKOLU KAPANIŞ!

Bursa Osmangazi Hipodromu'nda kapanışı Maiden koşuyla yapacağız. Lafı uzatmaya gerek yok. Çünkü EŞREFOĞLU, kazanma işini oldukça çok uzattı. İlk startında iyi sinyaller veren başarılı safkan, son 4 yarıştır birincilikleri kıl payı kaçırıyor. Bugün şeytanın bacağını kırıp Maiden'a veda edecektir. Banko!

27 Kasım Cuma günü; Osmangazi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 6 14  8  2  2  3
 2  1  3  5  3  
 1  4  4    6  
 7 15  6      
10  6  5      
 9 11  7      

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya