SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

27 Kasım Cuma son dakika İstanbul at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 27.11.2020 12:23

27 Kasım Cuma günü altılı ganyan heyecanı, akşam seansında İstanbul'da yapılacak koşularla devam edecek. İstanbul son dakika at yarışı tahminleri...

27 Kasım Cuma son dakika İstanbul at yarışı tahminleri

27 Kasım Cuma günü, akşam seansında İstanbul yarışları yapılacak... Bursa'da başlayan altılı ganyan heyecanı, Veliefendi Hipodromu'ndaki koşularla devam ediyor olacak. 9 koşulu bir program var. Bu da iki altılı ganyan anlamına geliyor. Biz tüm hazırlığımızı; ikinci altılı ganyana göre yaptık...

Saatler 19.00'u gösterdiğinde; Kısa Vade 8 yarışında; 3 ve yukarı İngiliz atları sahne alacak. Formda isimler sahne alacak. At yazmaktan aman ha kaçmayın... Bütçeyi aşmasa başlangıcı kapatacaktım. 6 isimle geçtik birinci ayağı...

İSTANBUL SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Halis Karataş idaresinde koşuya katılacak BİRDELLO, yarışın favorilerinden biri haline geldi. BİRDELLO'nun en ciddi rakibi Ahmet Çelik biniciliğindeki BUMERANG olur. Bu ikili arasında geçecek liderlik mücadelesine; Hışman Çizik ile göz dolduran ULUDAZ'ın da burnunu sokmasını bekliyorum. Daha bitmedi!

Fotoda geçilen MISS ELENI, her defasında bu kez yazmayacağım dediğim JACK SPARROW'a yine çarpıyı attık! Son yarışında beklentilerin altına koşan MY PERFECTION, bugün güven tazeleyebilir.

JACK SPARROW'A ÇARPI ATMADAN GEÇEMİYORUZ!

Çimden sentetiğe geçiş yaptık... 1500 metrede yapılacak koşuya İstanbul sentetiğin başarılı temsilcisi LOKUM OĞLU ile başlayalım. Kötü gidişe bir dur deme zamanı gelen ŞAHİNŞEVKET ile YURTYAPAN'a da birer çarpı atalım...

Tabelanın abonmanı olan GUSTAV, takip atım ÇELİKMAN ile başarılı bir rehabilite sürecinin ardından start alacak KARAGÜL BEYİ'ni yazıp şans verdiğimiz isimlerden birisinin kazanmasını bekleyelim.

VELİEFENDİ'DE SIĞINMA LIMANIMIZ: MEGALOMAN!

Yazdık yazdık; sıra geldi bankomuzu açıklamaya... İstanbul'da; MEGALOMAN'a sığındık. K. Sahir Kurutluoğlu adına düzenlenecek yarışta; Halis Karataş idaresinde start alacak kalite safkan, finişi ilk sırada geçecektir. Sihirbaz, hem ikramiyeyi hem de kupayı ahırına götürecektir. Banko!

Üçüncü ayak; tay yarışına sahne olacak... Sancakbeyi Koşusu'nda; 3 yaşlı Arap tayları boy gösterecek. 1200 metre mesafeli çim yarışında; GÜLYAPRAĞI, MAVİ RÜZGAR, GÜNBERK ve SAHRAP dörtlüsünü ayrımsız yazalım.

SÜRGÜNTAY, İKRAMİYEYİ AHIRINA GÖTÜREBİLİR...

Günün en yüksek ikramiyeli yarışında; 4 yaşlı Arap tayları, 1900 metrede sahne alacak. Cumhuriyet Koşusu'nun favorisi SÜRGÜNTAY, yarışı üçüncü sırada tamamlamıştı. Halis Karataş idaresinde; bugün de yarışseverin en güvendiği isim olacaktır. İlk sıradan yazılsın... ARİFÇO, BALALAYKA, SELİMABİ üçlüsünün ikramiyeye ortak olmasını bekliyorum.

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda final ayağı 3 yaşlı Arapların Şartlı 5 mücadelesine sahne olacak. Sevdiği pist ve mesafede; uyumlu binicisiyle start alacak MUZOBABA, finişi kimselere vermez. Kalite safkan günün alternatif tek adaylarından birisi olabilir.

GÜNÜN TEK ALTERNATİF ADAYI: MUZOBABA!

Son yarışında adaptasyon süreci yaşayan YÜKSELABİ, düzlükte yapacağı akınla fotoyu zorlayabilir. Moralli KOCAPOLAT ile SANCAR'a da birer çarpı atıp güne noktayı koyalım. 27 Kasım Cuma günü; Veliefendi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

İstanbul ikinci altılı tahminleri...

1 ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  7  2  7  9  1
 9  3    3  2 10
 4  4    2  4  9
 8  9    8  8 12
 6  8        
 7  2        

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya