SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

27 Ocak Bursa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 27.01.2021 10:06

27 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Bursa'da yapılacak koşularla devam edecek. Bursa at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

27 Ocak Bursa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

27 Ocak Çarşamba altılı ganyan heyecanı, Bursa Osmangazi Hipodromu'nda yapılacak koşularla start alacak. Bursa'da 7 koşulu bir at yarışı programı var. Altılı ganyan 15.00'te yapılacak Hadikap 17 mücadelesiyle başlayacak.

Asist Analiz yarış ekibi olarak; Bursa altılısına özenle hazırlandık. Sahadan aldığımız son dakikaları ışığında; günün bankolarını ve bombalarını sizler için derledik. Kağıt kalem hazırsa son dakika Bursa altılımızı paylaşmaya başlıyoruz...

BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

4 ve yukarı İngiliz atlarının sahne alacağı mücalede, 2100 metrede koşulacak. Birbirinden kaliteli 10 safkanın birincilik mücadelesi vereceği yarışa; EL MESCALERO'yu yazarak balalayalım. Harika durumda olan kalite arıkan, 1400 ve 1900 metreden sonra uzayan bu mesafede de aynayı kimselere bırakmaz diyoruz. Dileyen; formda jokeyi Tolga Yıldız idaresinde EL MESCALERO'yu tek yazabilir.

Başlangıçta riske girmeyelim diyenler için yazmaya devam ediyoruz. İki aylık aranın ardından tüm sıkıntılarından arınan GEORGE BEST, sahalara fırtına gibi dönebilir. Son startında güvenimizi boşa çıkarmayan KICK COLLEEN ve mesafe yarışlarının etkili ismi ALİDEV'siz kupon yapmayın. Şayet yeriniz kaldıysa; ZDRAVETS ile BAŞ BELA'ya da birer çarpı atın.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

4 yaşlı Arap taylarının Handikap 15 mücadelesi, 1400 metre koşulacak. Yarışta yer alacak 9 isim de oldukça formda durumda. Bizde önde koşan isim; OLGUNALP... Bursa kaba kumuna bayılan başarılı arıkan, kazanma alışkanlığını bugün de sürdürebilir.

Son yarışında; finişi adeta yürüyerek geçen BARLIKEFE, yeni yıla iyi bir başlangıç yaptı. Bugün de kazanırı var. Moralli bir diğer safkan olan KARATUĞ'u da unutmadan yazın. Sonrası fantezi... ÜNALAN ile ÇAĞLAYANŞELALE; sahadan kulağımıza geldi. Paylaşması bizden, yazması sizden...

BURSA'DA SIĞINMA LİMANIMIZ; RUSDAMAT!

Üçüncü ayak; Şartlı 4 mücadeleye ev sahipliği yapacak. 4 ve yukarı Arap atlarının boy göstereceği yarış, 2000 metrede koşulacak. İzmir'den duble yaparak gelen BÜTÜNAY, seriye Bursa'da da devam eder gibi... Son yarışını sert grupta koşup rakiplerine nal toplatan BABAMENDUH, kendisi kadar formda binicisiyle koşuya katılacak SANCAKTAR, takip listemizdeki BETONAYAK ile KELEMER'i de deneyin deriz.

Sıra; Bursa altılısının sığınma limanına geldi. 5 ve yukarı Arap atlarının Şartlı 5 yarışı; 1300 metrede koşulacak. Tempo yarışında; RUSDAMAT dedik ve geçilmezini önerdik. Yarışın deneyimli isimlerinden birisi olan kalite safkan uyumlu binicisiyle bir beyaz bayrak-ayna yarışı izletir bizlere. Binicisi; Okan Gökçe Kaizbert temsilcilerine iyi binmesiyle bilinir. RUSDAMAT; bizde banko!

SARI MERMİ, PHILBERTA'DAN RÖVANŞI ALIR!

Tabela ayağında; 3 yaşlı İngiliz tayları piste çıkacak. 1800 metredeki Şartlı 2 yarışta; 5 arıkan birincilik mücadelesi verecek. Son startında; PHILBERTA'ya yakın ara geçilen SARI MERMİ, fotoya yapacağı mermi gibi ataklarla finişi ilk sırada geçecektir. PHILBERTA, moralli... Yazmanın zararı olmaz. Bu ikilinin yanına; KARAOĞLANIM'ı da ekleyin içiniz rahat etsin...

Osmangazi Hipodromu'nda; kapanışı Maiden mücadeleyle yapacağız. 3 yaşlı İngiliz atlarının 1400 metrede piste çıkacağı koşuda; sahadan gelen isimlere kulak verdik. BOB STYLE, FUNKY FRED, SUNLIGHT, CHUCKYS BRIDE, MODELKIZ ve GÜLER GEÇER'i yazıp en yüksek ismin gelmesini bekleyelim.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

27 Ocak 2020 tarihindeki Bursa at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, tahmin, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 4  2  3  4  3  1
 6  1  9    2  3
 1  7  5    1  7
 8  4  6      8
 9  3  7     10
 7          9

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya