SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

27 Ocak İstanbul altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 27.01.2021 11:40

27 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, İstanbul'da yapılacak koşularla devam edecek. İstanbul at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

27 Ocak İstanbul altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

27 Ocak Çarşamba günü Bursa'da başlayan altılı ganyan heyecanı, İstanbul yarışlarıyla sona eriyor olacak. Veliefendi Hipodromu'nda; 9 koşulu bir program var. Bu da iki altılı ganyan demek... Bursa'da umduğunu bulamayan yarışseverler için adrese teslim bir İstanbul altılısı hazırladık. İstanbul koşularına dair son dakika at yarışı tahminlerimizle aşağıdaki şekilde oluşmuştur.

Saatler 18.30'u gösterdiğinde; İstanbul'da ikinci altılı ganyan heyecanı başlıyor olacak. Biz de bu heyecana bu andan itibaren ortak olmaya başlayacağız. 4 yaşlı Arap taylarının Şartlı 3 mücadelesi, 1400 metrede koşulacak.

İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Aprantilere mahsus koşuda; sahadaki arkadaşların bilgisine başvurduk. İdman pistine de bir göz atıp tahminlerimizi iyice bir pekiştirdik. KALEBARAJI, YÜKSELABİ, AYLİNCAN, GELİBOLU GELİNİ, ABONE ve ES ESMERİM'i ayırmadan yazın...

Geldik at yarışlarının olmazsa olmazı Maiden koşuya... 11 safkan, kariyerlerindeki ilk yarış birinciliğini elde etmek için tırnağından geleni sahada vermeye çalışacak. İlk startında fotoda geçilen DEEP STORY ile Maidenların gediklisi haline gelen THE BEST DEFNE'ye öncelik verilsin. Yine kazanacak kıvamda olan DIMPLE RING, RUN FOR RESPECT ve REAL PATEK'i de ekleyip birinci olacak safkanı bulmaya çalışalım.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

İstanbul'da sığınma limanımızı açıklamaya geldi sıra... 4 yaşlı Arapların Handikap 15 yarışında; birbirinden kaliteli 7 safkan boy gösterecek. Mehmet Kaya ve idaresindeki MUZOBABA'nın bize resmen borçları var. Bu ikiliyi her daim yazdık, önerdik. Son kez güvenip yazdık. Öyle ki; geçilmez dedik. Banko!

Ülkemizdeki şampiyon aygırlardan Flying Star adına düzenlenecek koşuda; 4 ve yukarı İngiliz atları sahne alacak. 1400 metredeki Kısa vade 8 yarışında; 8 arıkan birincilik mücadelesi verecek. Asist Analiz kuponlarının olmazsa olmazı JACK SPARROW'a yine ilk sıradan çarpı atılsın. Formuyla göz dolduran ZABUN, başarılı kısrak ULUDAZ ile FULL THROTTLE'u da ekleyelim. Sağlam olsun.

İSTANBUL'DA; GÜNÜN KALESİ MUZOBABA!

Tabela ayağı, Maiden mücadeleye ev sahipliği yapacak. 3 yaşlı İngiliz taylarının 1300 metrede sahne alacağı koşuda; 11 kısrak mücadele verecek. BLONDE ONE, BLACK STRAWBERRY, GREAT LOVE ve GINGERABLE'den birisinin yarış hayatındaki ilk birinciliği yaşamasını bekliyoruz.

Veliefendi'de kapanışı; Satış 2 yarışıyla yapacağız. Günün en kalabalık yarışı, 1400 metrede koşulacak. 4 ve yukarı İngiliz atlarının sahne alacağı mücadelede at yazmaktan kaçınmamanız tavisye edilir. KIND OF BLUE, CELALİYE, RUDİKO ve MY BLITZ'i yazıp İstanbul altılısına son noktayı koyalım.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

27 Ocak 2020 tarihindeki İstanbul at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

İstanbul ikinci altılı tahminleri...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 6  3  1  1  3  6
 2 11    8  2  9
 9  4    3  5 11
 7  9    5  4  7
 3  8        
 1          

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya