SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

28 Ekim Çarşamba Diyarbakır son dakika at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 28.10.2020 10:40

Ülkemizde; altılı ganyan heyecanı 28 Ekim Çarşamba günü Diyarbakır ve İstanbul'daki koşularla devam ederken Diyarbakır Hipodromu'na dair son dakika at yarışı tahminleri burada.

28 Ekim Çarşamba Diyarbakır son dakika at yarışı tahminleri

28 Ekim Çarşamba günü; yurt içinde altılı ganyan heyecanı Diyarbakır ve İstanbul'da koşulacak yarışlarla devam edecek. Elimizden geldiğince iki ildeki heyecana da ortak olmaya çalışacağız. Diyarbakır'daki koşular, sürprizlere oldukça açık yarışlardır. Biz de elimizden geldiğince vereceğimiz tüyolarla günü kazançlı kılmaya çalışacağız.

Sahadan arkadaşlarla yaptığımız son dakika görüşmelerı ışığında; şablonumuzu şu şekilde oluşturduk. Bir de kazanç sağlarsak ne mutlu bize... Diyarbakır'da iki altılı ganyan heyecanı var. 14.00'te başlayacak 3 ve yukarı İngilizlerin Handikap 15 mücadelesiyle güne start vereceğiz.

SON DAKİKA DİYARBAKIR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Birbirinden kaliteli safkanların boy göstereceği yarışta; EL FUEGO ile başlayalım derim. Safkan iyi durumda son yarışında yakın ara geçildi. Son performansını bir adım daha öne taşıyabilirse; fotoyu bugün kimselere bırakmaz. Son startını unutun AFRA TAFRA'yı hemen bir çarpı atın.

Sürat yarışını yakalamışken beyaz bayrak-ayna yapabilir. Moralli PRENSES GOLDA, son koşusunda tabela yapan AĞA BATUR dörtlüsü kuponlardaki yerini mutlaka alsın. Yeri kalanlar; ARAL BEY ile SHUTKA'yı yazsın.

"AFRA TAFRA" YAPMADAN BUGÜN KAZANIR!

İkinci ayak Maiden mücadeleye ev sahipliği yapacak. FIRTINA VELİCAN, ELYASA, İZET ABİ, SEMRACAN KIZI, TALİŞMAN ve ESİN RÜZGARI'nı ayrımsız yazıp şans verdiğimiz isimlerden birinin gelmesini bekleyelim... Yarış zor, bütçeniz el verdiği ölçüde safkanlara yer verin derim.

2 yaşlı İngilizlerin Şartlı 2 yarışında; 11 tay piste çıkacak. 1200 metrede yapılacak koşuda; güçlü kan hattıyla GÜNBENİMGÜNÜM diyorum. Safkan son yarışında aynanın uzağına düşse de uyumlu binicisiyle beyaz bayrak-ayna yaparsa kimseler şaşırmasın... İlk sıradan yazılsın! Formunu bulan WIN GREEN WIN ile ÇETEBAŞI'nı da yazıp süratli geçecek tay yarışını geride bırakalım.

DİYARBAKIR'DA GÜNÜN KALESİ: GALLOPING SULTAN

Yazdık yazdık; sıra geldi güne nefes aldırmaya... Uygun rakipleri yakalayan GALLOPING SULTAN, startta problem yaşamazsa çıktığı gibi kazanır. Nefes ve kondisyonu çok iyi durumda. Son yarışında; yakın ara geçildi... Bugün buna izin vermez! Banko!

Geldik; günün kesitirilmesi en zor yarışına... Tabela ayağı; Jandarma Koşusu'na ev sahipliği yapacak. Vallahi ayağı kalabalık tuttum. At yazmaktan kaçamadım... ŞENALP, ROJHAT KIZI, HEDEFE KOŞ, CİBEK OĞLU, YILDIZABAKAN, MOSKOVAATEŞİ, GÜMÜŞKESEN, ULUPAMİR, BÜYÜK BEREN'e bütçeler el verdiği ölçüde şans verelim.

MAIDEN KOŞULARDA AT YAZMAKTAN KAÇMAYIN!

Diyarbakır'da zorlu bir gün yaşanacak. Bankomuz gelirse günü güzel bir ikramiye ile kapatacağımıza inanıyorum. Kapanışı az atla geçmeyi düşünürken Maiden yarışa denk gelmesi kalabalık bir tercihe yönelmeme neden oldu. Bankoma güveniyorum. Gelirse ikramiye farklı bir yere gidebilir.

CELLAT, YABAR AĞA, BEDOCAN, PINARBAŞI, UMUDUM, MAVİÇUHA ve RAMÇO'dan birisi Maiden'a veda eder düşüncesind.eyim. 28 Ekim Çarşamba günü; Diyarbakır Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Diyarbakır ikinci altılı ganyan tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 7  2  1  9  9  2
 2  6  4   12  6
 6  7  3   11  8
 4 13      3 10
 5 15      4 12
 1  9      6  4
         2  5
        13  
         1  

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya