SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

28 Ekim Çarşamba İstanbul at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 28.10.2020 11:20

Ülkemizde; altılı ganyan heyecanı 28 Ekim Çarşamba günü İstanbul ve Diyarbakır'daki koşularla devam ederken Veliefendi Hipodromu'na dair son dakika at yarışı tahminleri burada.

28 Ekim Çarşamba İstanbul at yarışı tahminleri

28 Ekim Çarşamba günü, sabah seansında Diyarbakır'da umduğunu bulamayanlar, akşamki İstanbul yarışları için vaziyet alsınlar. İki şehirdeki koşulara iyi bir hazılık dönemi geçirdik. Hedefimiz; iki hipodromda da günü kazançlı kılmak... Şansımız bol, kazancımız daim olsun.

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda; ikinci altılı ganyan 19.00'da koşulacak Bakırköy Kaymakamlığı yarışıyla start alacak. 3 ve yukarı İngilizlerin Handikap 21 mücadelesinde; 7 safkan yarış sonunda kazanılacak kupayı ahırına götürmek için tırnağından geleni sahada vermeye çalışacak.

İSTANBUL YARIŞLARINA BANKO VE BOMBA TAHMİNLER

Son yarışında tempo tutmakta geciken JIMINY CRICKET'ten hatasız bir koşu bekliyorum. Bugün güven tazeler... Oldukça iyi durumda olan LADY KARA, uzunların başarılı temsilcisi VOLTA, son yarışında yakın ara geçilen ZLATIBOR ve GREY CLOUD'u yazıp güne güzel bir başlangıç yapalım.

Sentetikte uzun mesafe koşusunun ardından çimde yapılacak sürat yarışına sert bir giriş yaptık. Kondisyonunu bulan ILDIR ESİNTİSİ, son yarışında KARAÇELİK'e baş ile geçildi. Safkan hırslı, ilgilileri oldukça iddialı. Bu safkan bende önde koşar...

VELİEFENDİ'DE RAKİPLERİNİ "DUMAN" EDEBİLİR...

ASLANSOYLU'nun sıkleti ağır olsa da; bu mesafede bana mısın demez. Moralli DALOĞLU, tabelanın abonmanı DUMAN, formda AKDAMAR ve SİNANLI'yı ayrımsız yazalım.

İstanbul'da koşular zorlu olduğu kadar keyifli de olacak. Üçüncü ayak da o yarışlardan birine ev sahipliği yapacak. Bursa'dan formda gelen CUMHURİYELİ, İstanbul'da bombayı patlatabilir. Sahada oldukça bir söylentisi var. Son yarışlarında nal toplayan BOGOTA için orijinin hakkını verme zamanı geldi. Ali Kaçmaz idaresinde totosuna bir birincilik daha ekleyecektir.

BOGOTA İÇİN ORİJİNİN HAKKINI VERME ZAMANI!

Harika bir form durumuna ulaşan VIVALDI STORM, moralli MIA PREZIOSA, süratli geçecek yarışta söz sahibi olmasını beklediğim YAMANBEY ile TİVOLİ'ye de birer çarpı atıp bu keyifli mücadeleyi de geride bırakalım...

Yazdıkça yazasımız geldi. Yarışlar zor ve oldukça iddialı... Tek hakkımızı Maiden koşuda kullanmak zorunda kaldık. Maidenların gedikli isimlerinden birisi olan LION EMPIRE, 5 kez start alıp  5'inde de kendisini tabelaya bir şekilde atmayı başardı. Bu kez performansını 1 adım daha öteye yaşıyıp ilk yarış zaferini yaşacayaktır.

LION EMPIRE, SON KEZ MAIDEN KOŞAR! BANKO!

Günün en yüksek ikramiyeli yarışı finale bir adım kala koşulacak. 4 ve yukarı Arap atları Veliefendi Koşusu'nda sahne alacak. Takip atım ve winner safkan YETİM AHMET bugün de kazanıp ikramiyeyi ahırına götürmek için tırnağından geleni sahada verecektir. YETİM AHMET, alternatif tek adayım. Risk almak isteyenler banko olarak yazabilir. Sigorta isteyenler; BALALAYKA'yı denesin derim.

Veliefendi'de kapanışı; 3 ve yukarı İngilizler yapacak. 13 başarılı kısrak birincilik için kıyasıya bir mücadele verecek. Ayakları yere düz bassın... FLAMBOYANT, SAMOTHRAKI, AYAZINKIZI, KIND OF BLUE, SENSİZ OLMAZ ve FOLGORE'yi yazalım derim. Elimden gelse 13 safkana da yer verirdim. Dilerseniz başka isimleri de kuponunuza ekleyebilirsiniz.

28 Ekim Çarşamba günü; Veliefendi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

İstanbul ikinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 3  6  8  4  7  3
 7  1 10   10  6
 2  8  4     13
 4  3  5      4
 6 10  3      7
   2  1      9

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya