SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

28 Kasım Cumartesi son dakika Ankara at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 28.11.2020 09:36

28 Kasım Cumartesi günü altılı ganyan heyecanı, Ankara'da yapılacak koşularla devam edecek. Ankara son dakika at yarışı tahminleri...

28 Kasım Cumartesi son dakika Ankara at yarışı tahminleri

28 Kasım Cumartesi günü, atlar önce Şanlıurfa'da sonra da Ankara'da start alacak. 75. Yıl Hipodromu'nda yapılacak yarışlara dair sahadan aldığımız son dakika bilgileri ışığında oluşturduğumuz şablona güvenimiz sonsuz. O kadar diyoruz. Haydi analiz kısmına geçelim; yorumlarımızla yarışlara yön verelim...

14.00 start alacak Handikap 15 mücadelesinde; 3 ve yukarı İngiliz atları sahne alacak. Oldukça formda isimlerin yer alacağı koşuda; 7 safkan boy gösterecek. Biz ayıramadık; ayağı kapadık... Risk almayalım... Hepsi ile Ankara yarışlarına başlayalım...

ANKARA SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

3 yaşlı Arapların Maiden mücadelesinde; 10 safkan yarış kariyerlerindeki ilk zaferini yaşamak için boy gösterecek... Şu ana kadarki tüm koşularını çimde koşan FIRAT BABA'nın orijini, kuma da yatkın. Çok iyi durumda... Sert binicisiyle fotolayabilir.

Tabelanın abonmanı ATİK YILDIZ, sahada söylentisi olan MAHMUDİYELİ, kondisyon yönünden oldukça iyi duruma gelen ŞAH HANIM ile eküri destekli DİZDAREFE'ye de çarpı atmadan geçmeylim.

75. YIL HİPODROMU'NDA İKİ BANKOLU GÜN!

Ankara'da günün en yüksek ikramiyeli yarışı; Türk Silahlı Kuvvetleri Koşusuna ev sahipliği yapacak... 2200 metrede start alacak 4 ve yukarı Arap atları büyük ikramiyeyi ahırlarına götürmek için tırnağından geleni sahada verecek... Ayakları yere düz bassın.

AGF'de günün en çok tercih edilen ismi OĞUZBOYLU, rakiplerinden bir adım önde. Koşudaki 9 safkan da iyi durumda... Formda falan yazıp tatava yapmayalım. Sıralamamız; OĞUZBOYLU önde, KARAMUSTAFA, AKYAKA, ÖZBATU ve ÇELİKKALKAN şeklinde oluştu.

REGARDLESS VE HAYALET KIZ; SIĞINMA LİMANIMIZ!

Yazdık yazdık haydi güne nefes aldırma operasyonuna start verelim... Prof. Selahattin Batu adına düzenlenecek yarışta; REGARDLESS diyoruz. Kalite safkan, etle tırnak gibi olduğu binicisi Özcan Yıldırım önderliğinde fotoyu kimselere bırakmaz. İki bankolu Ankara şablonumuzun ilk sığınma limanı; REGARDLESS'tir!

Tabela ayağı; 3 ve yukarı İngilizlerin Kısa Vade 9 yarışına ev sahipliği yapacak. Mesafe 2100 metre... Banko tercihlerimizi ikramiyenin yüksek olduğu koşulardan yana kullandık ama iki safkana da oldukça çok güveniyoruz. Bu arada ikinci bankomuzu da açıklayalım; HAYALET KIZ! Nefes ve kondisyon yönünden harika durumda. Ayna da onda...

ANKARA'DA BAŞLANGIÇ VE KAPANIŞ KAPALI!

75. Yıl Hipodromu'nda final ayağında işin içinden çıkamadık. Hepsili başladık, hepsili bitirdik. Tekler oturursa bu altılı iyi para dağıtır. Sıralama yapamayacağız. Ya kapayın ya da en güvendiğiniz isimlere yer verin. Çünkü bu ayak bizde kapalı... Bol şans..

28 Kasım Cumartesi; 75. Yıl Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Ankara ikinci altılı tahminleri...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 H  7  5  3  7  H
   2  4      
   9  7      
  10  6      
   6  2      
           

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya