SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

28 Kasım Cumartesi son dakika Şanlıurfa at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 28.11.2020 07:34

28 Kasım Cumartesi günü altılı ganyan heyecanı, Şanlıurfa Hipodromu'nda yapılacak koşularla start alacak. Şanlıurfa son dakika at yarışı tahminleri...

28 Kasım Cumartesi son dakika Şanlıurfa at yarışı tahminleri

28 Kasım Cumartesi günü altılı ganyan heyecanı; Şanlıurfa, Ankara ve İzmir hipodromlarında yapılacak koşulara sahne olacak... Sabah seansında Şanlıurfa yarışları var... Devirli bir altılıyla karşı karşıya kalabiliriz. Son dakika bilgileri ışığında iddialı bir Şanlıurfa şablonu hazırladık. Şans yanımızda olsun...

Şanlıurfa'da altılı ganyanın başlama saati; 11.15... 3 ve yukarı İngilizlerin Şartlı 4 mücadelesinyle startı veriyoruz. 1900 metredeki koşuda; COMANDANTE, uzun bir aradan sonra Şanlıurfa'da start alacak. Safkan, Elazığ'dan oldukça formda geliyor. Son 5 yarışında yakın ara geçildi. Oldukça da iyi durumdayken bugün şeytanın bacağını kırabilir.

ŞANLIURFA SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Eküri destekli ANDIAMO, kalite CANGUVEN, tabela civarı koşularıyla bilinen ORANGE BLOSSOM ile güçlü orijiniyle ZAFER MEYDANI'nı yazıp güne kalabalık bir başlangıç yapalım.

İkinci ayakta mesafe azaldı. Sürat koşusuna döndü... 1200 metrede yapılacak Handikap 13 yarışında; 3 yaşlı Arap tayları start alacak. DANEDANE'ye son 3 yarıştır şans verdik. Tabelada yer aldı ancak bir türlü finişi ilk sırada geçemedi. Ferit Yardımcı idaresinde bugün  özlediği birinciliklerden birisini totosuna yazdırabilir.

DANADANE ARTIK KAZAN BE!

Süratli stiliyle yarışa yön verecek isimlerdem birisi olan ÇILGIN ELA, Necmi Altın idaresinde fotolayabilir. Sevdiği pist ve mesafede ATİK SULTAN, son yarışında fotoda geçilen AKTAŞ HAT, moralli AKBALIKHAN ve formda HAYDAR EFE'den birisinin kazanmasını bekliyorum.

2 yaşlı İngilizlerin Şartlı 3 mücadelesinde; WIN GREEN WIN'i yazarak başlayalım. Son yarışında; startta oyalanan ve koşuya bir türlü adapte olamayan başarılı safkan, bugün fotonun en ciddi adayıdır. Bu isim, günün alternatif tek adayıdır. Yanına sigorta niyetine; BABA GEÇGEL'i yazılabilir.

MOSKOVAATEŞİ, ŞANLIURFA'DA YANABİLİR...

Tempo koşularına kaldığımız yerden devam edelim... MOSKOVAATEŞİ, KAYATALYA, HIZKOLİK ve MİRZINAR dörtlüsünden birisinin kazanmasını bekliyorum.

Tabela ayağı; Maiden yarışa ev sahipliği yapacak. FIRTINA ERCAN, LASTİK ve KÜÇÜKTUNCA'dan oluşan üçlüsünden birisi; bugün Maiden'a şaşalı bir şekilde veda edebilir. Ekürileri ilk sıradan yazalım. Ardından ALİYAR'a da çarpı atıp kapanışa geçelim...

FIRTINA ERCAN AĞABEYİMİZE SELAM! YAZALIM!

Şanlıurfa Hipodromu'nda final ayağı kalabalık bir yarışa ev sahipliği yapacak. 1800 metredeki Handikap 13 mücadelesinde; 17 kısrak mücadele edecek. LİMONCELLO, LİYA, HAZELNUT, AMIGDALA, MY LEAH, SEDA KIZIM, BEAUTY SUN, KEDİM'e bütçeler el verdiği ölçüde yazalım.  

28 Kasım Cumartesi günü; Şanlıurfa Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  2  7  1  3  3
 3  5  5 11  1 13
 9  4    8   16
 5  1    7    7
 6  7        9
11  3       10
           1
           17

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya