SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

28 Ocak İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 28.01.2021 10:14

28 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, İzmir'de yapılacak koşularla devam edecek. İzmir at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

28 Ocak İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

28 Ocak Perşembe günü altılı ganyan heyecanı İzmir'de yapılacak at yarışlarıyla start alacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak İzmir altılısına iyi çalıştık. Kondisyoner arkadaşlarla iletişime geçip sahadan son dakika bilgilerini aldık. Kağıt kalem hazırsa; son dakika İzmir altılımız sizlerle...

Şirinyer'de 6 koşulu bir program bizleri bekliyor olacak. 15.00'te piste çıkacak 3 yaşlı İngiliz taylarının Maiden mücadelesiyle günün ilk altılı ganyanı start alacak. 1600 metredeki tay yarışında; 9 arıkan kariyerlerindeki ilk birinciliği elde etmek için tırnağından geleni sahada verecek. Ayakları yere düz bassın...

İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Tırnağının ucunda olan KING OF İSTANBUL için kazanma zamanı geldi de geçti. Kalite safkan, şeytanın bacağını kıracaktır. İlk startında ikincilikte kalan TIME, bu kez aynaya uzanabilir. Harika eşgalleriyle KOÇ VOLKAN ve TUNÇ STAR'ı da yazalım. Bu dörtlü ayrımsız yazılsın. Yeriniz kaldıysa; POWER OF HAN ile DİPMEN'e de birer çarpı atın. Başlangıcı sağlam yapın! Bütçeniz yetiyorsa ayağı kapayın!

4 ve yukarı Arapların Kısa Vade 6 yarışı; 1400 metrede koşulacak. BOMBACAN çok iyi durumda. Son startını sert grupta koşan kalite safkan, bugün çıktığı gibi kazanır. Alternatif tek isteyen yarışseverlere önerimizdir. Yeri kalanlar; moralli TAKİEFE, kazanma zamanı gelen ÇALTEPE ve MEHTAR'ı kuponlarına ekleyebilir.

BOMBACAN, ŞABLONLARA NEFES ALDIRIR!

İzmir'de sürat koşularının ağırlıkta olduğu bir gün olacak. Üçüncü ayak da bu yarışlardan birisine ev sahipliği yapacak. 4 yaşlı Arap tayları, 1200 metrede piste çıkacak. Dişilere mahsus Handikap 15 yarışında; 10 kısrak birincilik mücadelesi verecek.

İzlemesi keyifli olacak da kazanacak atı bulması biraz zorlu olacak gibi... Biz, tercih haklarımızı; MEYSCAN, AK İREM, MALATYA GÜLÜ ve SULTAN JOKER'den yana kullandık. Varsa atınız ekleyin.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Dişilere mahsus Handikap 16 yarışında; 4 ve yukarı İngiliz atları sahne alacak. 1600 metredeki koşuda; 8 kısrak birincilik mücadelesi verecek.

Cazip bir isimle başlayalım bu ayağa... 1,5 aylık bir ara veren WALTZ GOES ON, idmanlarda tüm sıkıntılarından arınmış gözüktü. Dorukhan Palaur ile ayna yapıp özlediği birinciliğe kavuşabilir. Sevdiği pist ve mesafede; SERPİNTİ kazanma alışkanlığını hatırlayabilir. Son olarak da moralli SAFİR KIZ'a birer çarpı atalım...

THE BEST SİMGE, KUPON BIRAKMAZ!

Tabela ayağı; 3 yaşlı İngiliz taylarının Handikap 15 mücadelesine ev sahipliği yapacak. Eee çok yazdık artık bankomuzu açıklamanın zamanı geldi...

Aralık ayında harika form tutan DEV ADAM, start aldığı 3 yarışın ikisini kazanıp birinde de üçüncü oldu. Yeni yıldaki ilk startında ilgilileri jokey değişikliğine gidip Gökhan Kocakaya'yı tercih etti. Bi problem yaşamazsa; bugün bir beyaz bayrak-ayna yarışı izleriz. Günün kalesi: DEV ADAM!

ŞİRİNYER'DE TEKİMİZ TABELA AYAĞINDA!

İzmir altılısının final ayağında; 4 ve yukarı İngiliz atları sahne alacak. Günün tek uzun mesafe koşusu... İlgililerinin üzerine titrediği THE BEST SİMGE, sürprizi yapıp bombayı patlatabilir. Önleminizi alın...

Uzunların başarılı temsilcisi LION FLAG, güçlü kan hattıyla FINDIKKIRAN, takip atımız HAS, son startının izlerini silmesini beklediğimiz URLA ZAMANI ile STAR SCREAM'i yazıp Şirinyer Hipodromu'ndaki keyifli altılıya son noktayı koyalım.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

28 Ocak 2020 tarihindeki İzmir at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 3  3  3  5  1 14
 7  8  1  2    4
 4  4  2  1    2
 8  7  5     13
 5         10
 2          6

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya