SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

29 Aralık Adana altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 29.12.2020 11:05

29 Aralık 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Adana'da yapılacak koşularla devam edecek. Adana at yarışlarına dair tahminler... Son dakika altılısı!

29 Aralık Adana altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

29 Aralık Salı günü Diyarbakır'da başlayan altılı ganyan heyecanı, akşam seansında Adana yarışlarıyla son bulacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak dersimize iyi çalıştık... Ortaya iddialı bir şablon çıkardık. Yeşiloba Hipodromu'nda 10 koşulu bir program var. Bu da iki altılı ganyan demek. Hedef altılımızı ikinciye göre yaptık. Şeytanımız bol olsun...

18.00'de start alacak Handikap 15 mücadelesiyle Adana'daki altılı ganyan heyecanına biz de ortak olacağız. 3 ve yukarı İngilizlerin boy göstereceği yarışta 12 safkan birincilik mücadelesi verecek. Apratilere mahsus koşuda; ÖZDEMİRBEY, sevdiği pist ve mesafede kazanma alışkanlığını hatırlayabilir.

ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Güçlü orijiniyle FAST NAVY, moralli MÜHENDİS; ekonomik kuponların sığınma limanı olmalı. Yeri kalanlar; KOŞANYTAY, KAKAVI ve SHUTKA'ya da birer çarpı atsın.

3 yaşlı Arapların Şartlı 5 yarışı, 1800 metrede koşulacak. İddialı safkanlar boy gösterecek. Göz dolduran performansıyla COMANDANTE, artık kazanıp şeytanın bacağını kırar diyoruz. Bu isim; güne alternatif tek adayımız olsun.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Nefes ve kondisyon yönünden güçlenen ATTENDO VINO, tırnağının ucunda. Favorimiz kötü koşarsa devreye girer. Ardından BABA ÇAĞLAR ve STORM FALCON'u da yazıp bu ayağı sağlama alalım.

3 yaşlı Arap taylarının Maiden yarışı, 1400 metrede koşulacak. Sahada söyletisi olan; SONATİK, BİZİM REİS, KAÇAR YUNUS, FERİDUN ABİ ve BERSEY ayrımsız yazılsın. Bu beşli arasında geçecek liderlik mücadelesin kazananı belirler.

MAHZUNKRAL'I TAKİPTE KALIN!

Dördüncü ayakta; sahaların deneyimli isimler boy gösterecek. 1500 metrede koşulacak yarışta; 4 ve yukarı Arap atları start alacak. Takip atımız MAHZUNKRAL, bizde öne koşar. Aynanın ilk adayı bizim gözümüzde; MAHZUNKRAL'dır. Ardından harika formuyla maşallah dedirten ADINI SEN KOY, seriyi sürdürebilir. DORU YİĞİT, bugün kazanıp iki yarış aradan sonra totosuna bir birincilik daha ekleyebilir.

4 yaşlı Arap taylarının Handikap 16 yarışı; 2100 metrede koşulacak. 9 safkanın birincilik mücadelesinde; eküri destekli ATILGAN KURUŞ ile başlangıcı yapalım. Ardından takibimizde yer alan YEŞİLKALE'ye çarpı atalım. Safkan ha kazandı kazancak diyoruz ancak bir türlü potoyu önde geçemiyor. Son kez yazalım gelmezse; takipten çıkalım. Son yarışında yakın ara geçilen SİVERTAY'ı da yazıp ayağı sağlam geçelim derim.

YEŞİLOBA'DA BANKOMUZU SONA SAKLADIK!

Yeşiloba Hipodromu'nda kapanışı Maiden koşuyla yapacağız. 2'si ilk kez olmak üzere 11 arıkanın birincilik mücadelesi vereceği yarış, 1400 metrede koşulacak. Maidenların gediklisi olan ARLET, tırnağının ucunda... Bugün kazanıp Maiden'dan çıkar diyoruz. Banko!

29 Aralık 2020 tarihinde; Yeşiloba Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Adana ikinci altılı tahninleri...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 6  5 10  6  1 11
 9 10  4  1  3  
 3  3  8  4  2  
10  8  7      
 4    3      
 2          

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya