SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

29 Aralık Diyarbakır altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 29.12.2020 10:10

29 Aralık 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Diyarbakır'da yapılacak koşularla devam edecek. Diyarbakır at yarışlarına dair tahminler... Son dakika altılısı!

29 Aralık Diyarbakır altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

Ülkemizde; 29 Aralık Salı günü altılı ganyan heyecanı, Diyarbakır'daki yarışlarla start alıyor olacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak dersimize iyi çalıştık. Kazanmaya giden yolun şifrelerini sizler için derledik. Banko ve bomba tahminlerden oluşan Diyarbakır şablonumuz aşağıdaki şekilde oluşmuştur.

Saatler 14.00'ü gösterdiğinde; Diyarbakır altılısı an itibarıyla başlamış olacak. 2 yaşlı İngilizlerin Şartlı 4 mücadelesinde; 12 safkan birincilik mücadelesi verecek. 1200 metredeki koşuya; TARSUS İNCİSİ'ne çarpı atarak başlayalım. Safkan tabelanın abonmanı olan başarılı tay, sevdiği pist ve mesafede potolayabilir. İlk sıradan yazalım derim.

DİYARBAKIR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Ardından son iki yarışını kazanıp moral depolayan KORDEMİR, eküri destekli BİRDEN BİR ekonomik oynayanlar için yeterli olabilir. Son yarışında yakın ara geçilen ÇETEBAŞI, kazanacak kıvama geldi. Süratli stiliyle GÜNBEMİMGÜNÜM ve SİVERFONG'un da sahada söylentisi var. Yeri kalanlar bu üçlüye de şans versin deriz.

Kısada başlayan gün uzunda devam edecek. 4 ve yukarı Arapların Handikap 15 mücadelesi; 1900 metrede koşulacak.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

12 safkan tırnağından geleni sahada verip finişi ilk sırada geçmeye çalışacak. Takip atımız MİHRİBANKAYA, Necmi Altın idaresinde kazanmayı hatırlayabilir. El değiştiren SHEHZADE, DiyarbakıR macerasına fena sayılmayan bir başlangıç yaptı. Yakın ara geçilen başarılı safkan, potoyu önde geçerse kimseler şaşırmasın.

Tabalenın abonmanı BREDELAL, performansını bir adım öteye taşırsa; işler karışabilir. Son yarışının izlerini silmesini beklediğimiz REMİLİKIZ, güçlü kan hattıyla OĞLUMEJDER ve nefes ve kondisyon yönünde harika duruma gelen ÖZLATİKA'yı bütçeler el verdiği ölüçüde değerlendirmenizi öneneririz.

MİHRİBANKAYA, KAZANMAYI HATIRLAYABİLİR

Altılıların olmazsa olmazı; Maiden koşudayız. 2 yaşlı İngiliz tayları 1200 metrede birincilik mücadelesi verecek. Sahada söylentisi olan 13 arıkandan; WIN GREEN WIN, DEJNİKLİ, SOLDADO ve NOPE'tan birisinin kazanıp Maiden'a veda etmesini bekliyoruz. Ayırmayın...

Tahir Polat adına düzenlenecek Kısa Vade 7 yarışında; 4 ve yukarı Arap atları sahne alacak. Kazanma zamanı gelen ELMASINKIZI, yarışın başlarında alacağı birinciliği finişe kadar koruyacaktır. Kalite arıkan alternatif tek adayımızdır. Ardından formuyla göz dolduran OVA KARTALI, eküri destekli YUTANGİRDAP, güçlü kan hattıyla CİBEK OĞLU'na da şans verelim deriz.

SIĞINMA LİMANIMIZ TABELA AYAĞINDA!

Diyarbakır altılısındaki tekimizi açıklamanın sırası geldi. 3 yaşlı İngilizlerin Şartlı 3 mücadelesi; 1700 metrede koşulacak. 11 safkan birinci gelebilmek için tırnağından geleni sahada verecek. Nefes ve kondisyon yönünden güçlenen CAN TITANIC, kazanacak kıvama geldi. Ferit Yardımcı idaresinde start alacak safkan, numarayı bugün kimselere bırakmaz.

Finalde; Handikap 15 mücadeleyle yapacağız. Yarışta yer alan ekürileri yazarak başlayalım... DİCLE RÜZGARI ile BABA NEJDET önde; DEMİRDALGA, HEDBE ve KENANHAN'ı yazıp Diyarbakır'da kapanışı yapalım.

29 Aralık 2020 tarihinde; Diyarbakır Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 9  6  9  4  9  3
 2 10  5  8    8
10  1  8  2    5
12  2 13  1    1
 1  4        2
 5  8        

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya