SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

29 Ekim Perşembe son dakika Ankara at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 29.10.2020 10:33

Ülkemizde; altılı ganyan heyecanı 29 Ekim Ekim günü Ankara ve İzmir'deki koşularla devam ederken 75. Yıl Hipodromu'na dair son dakika at yarışı tahminleri burada.

29 Ekim Perşembe son dakika Ankara at yarışı tahminleri

29 Ekim Perşembe günü, ülkemizde altılı ganyan heyecanı; Ankara ve İzmir'de yapılacak koşularla devam ediyor olacak. Cumhuriyetimizin 97. yıl dönümünde; Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını bir kez daha minnet ve şükranla analım. Olmasalardı; olmazdık!

Hipodromlarda yaşanacak yarış heyecanı; bayram ile coşkusuyla katbekat artacak. Gündüz seansı Ankara'da yapılacak koşulara ev sahipliği yapacak. 14.00'teki 2 yaşlı İngilizlerin Şartlı 5 mücadelesinde; 8 başarılı kısrak sahne alacak. Son yarışında bu rakipleri geride bırakan SUDOKU, bugün de bu alışkanlığını sürdürebilir.

SON DAKİKA ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Kuma yatkın orijiniyle PLUVIA, bugün kazanıp kötü gidişe bir dur diyebilir. Sprinter yapısıyla LADY VENÜS, moralli SILENT WAVE, CHROME HEART'a da birer çarpı atalım derim.

Ankara kaba kumundan çime geçiş yaptık. Uzun ve ortanın başarılı temsilcisi JUNO MONETA, azalan mesafeyi lehine çevirmesini bilecektir. Safkan kondisyon yönünden  harika duruma geldi. Yarış seçilerek koşturulan başarılı safkan, başlarda iyi yer tutarsa; beyaz bayrak-ayna yapabilir.

75. YIL'A DAİR BANKOLAR VE BOMBALAR BURADA!

İstanbul-Ankara yapıp duble yapan LEGEN OF LOVE, seriye devam diyebilir. Son yarışında aynanın az da olsa uzağına düşen PİTANE ile SHORTY'i yazıp ayağı rahat gezelim derim.

Üçüncü ayakta pist; kuma döndü ancak mesafe bir hatli uzadı. 3 ve yukarı İngilizlerin Şartlı 5 yarışında; 7 başarılı safkan yer alacak. Tek hakkımı bu ayakta kullanmaya karar verdim.

BABA HANCI-GÖKHAN KOCAKAYA İKİLİSİ GEÇİLMEZ!

Son yarışında yükselen formunu birincilikle taçlandıran BABA HANCI, bugün de kazanmaya devam edebilir. Sıkleti ağır olsa da; safkan ile Gökhan Kocakaya son yarışında olduğu gibi fotolamanın bir yolunu bulacaktır. Son yarışta; Gökhan Kocakaya'nın teşvikleri zaferi getirmişti. İkili kaldığı yerden devam eder. Banko!

Günün en yüksek ikramiyeli yarışında; 3 yaşlı Arap tayları start alacak. TİGEM Koşusu'nda takip atım; HIZLI AHMET diyorum. Başarılı safkan Barış Kurdu ile etle tırnak gibi olduç Bu arada bu gruptaki rakipleri de birçok kez gerisinde bıraktı. HIZLI AHMET, ikramiyeyi ahırına götürür diyorum. Sigorta ver diyenler; BOSNA HERSEK'i bir denesin. BABA HANCI; bankom, HIZLI AHMET; alternatif tek adayım.

ANKARA'DA FİNAL AYAĞINI KAPAYIN DERİM...

Tabela ayağı tay koşusuna sahne olacak. Orijinleri ve sahadaki söylentileri itibarıyla KUMMA, BEYKIZ, TEKİNZADE, HURİYE KIZI, UZAYHAN ve YİĞİTHANBEY'i ayrımsız yazın derim.

Ankara 75. Yıl'da koşulacak final ayağında ayrım yapamadım. Yarıştaki tüm safkanları kazanma şanslarını eşit gördüm ve ayağı sağlama aldım. SİNOPLU MERVE, TEKKURŞUN, AYDANKIZ, HAYIRLI KIZ, TUMBUL ÇİÇEĞİ, KESVACANGÜN, SEVİN SEVİL, ELİFE ANNE, YAHYABEY GÜLÜ. Sıralamam bu şekilde; bütçeniz dahilinde değerlendirin derim. Bayramımız kutlu olsun...

29 Ekim Perşembe günü; 75. Yıl Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Ankara ikinci altılı tahminleri...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 6  2  4  2  2  H
 8  3    1  6  
 7  4      3  
 5  5      7  
 2        4  
         5  

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya