SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

29 Ekim Perşembe son dakika İzmir at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 29.10.2020 11:28

Ülkemizde; altılı ganyan heyecanı 29 Ekim Ekim günü İzmir ve Ankara'daki koşularla devam ederken Şirinyer Hipodromu'na dair son dakika at yarışı tahminleri burada.

29 Ekim Perşembe son dakika İzmir at yarışı tahminleri

Altılı ganyan heyecanı; 29 Ekim Perşembe günü Ankara ve İzmir'de yapılacak koşularla devam edecek. Sabah seansında 75. Yıl'da umduğunu bulamayan yarışseverler, şanslarını Şirinyer'de deneyecek. Biz de vereceğimiz tüyolarla günü kazançlı kılmaya çalışacağız.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın çoşkusunu; İzmir'de kazandıracağımız altılıyla taçlandırmak için oldukça iyi bir çalışma gerçekleştirdik. Şansımız bol, bayramımız kutlu olsun...

SON DAKİKA İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İzmir'den gelen son dakika bilgileri ışığında hazırladığımız şablonda ayakları kalabalık tutmak zorunda kaldık. 19.00'da start alacak çim yarışta; 3 ve yukarı İngiliz atları sahne alacak. Kuponlarımda ilk ayakları her daim kalabalık tutarım... Bugün de öyle yaptım.

Harika formunu birincilikle taçlandıran YAHYAHAN, kazanırı olan KIZGIN ADAM, son yarışının izlerini silmesini beklediğim COOL IMAGE, sprinter yapısıyla ŞEHRİBAN, yakın ara geçilen DUMBLEDORE, AIRDROP ve AL UQSUR'u ayrımsız yazalım.

GÜNÜN BANKOLARI VE BOMBALARI BURADA!

Şirinyer'de kalabalık ve zorlu müsabakalar gerçekleşecek. İkinci ayak henüz yarış kazanamamış isimlerin mücadelesine sahne olacak. DEFNEGÜL, ATİKÇİÇEĞİ, GÖKÇEKENT, AYZA, TEK NEFES, EYLÜL ZAMANI ve BAHARİYE bugün kazanıp Maiden'dan çıkmasını beklediğim isimler...

4 yaşlı Arapalrın Şartlı 3 mücadelesine; ASHÜNKAR'a çarpı atarak başlayalım derim. Tabelanın abonmanı; SEVDAM, eküri destekli KARAVAŞ, güçlü orijiniyle SELİMŞAH, uygun grubu yakalayan KİMSE GEÇMEZ, formda ESES FIRTINA ve ATANERHAN'ı da yazıp güne nefes aldırmaya ufak ufak geçelim derim...

ŞİRİNYER HİPODROMU'NDA FADİK GEÇİLMEZ!

Koşular kalabalık ancak ilk üç ayakta yazdık da yazdık. O yüzden iki bankolu bir kupon hazırladık. Son yarışında startta oldukça oyalanan FADİK, koşuda yarım boyla geçilmişti. Bugün azalan mesafede; iddialı olacaktır. FADİK, bende banko...

Tabela ayağı Maiden yarışa ev sahipliği yapacak. Kapalı kutu bir koşu bizleri bekliyor olacak. Kim gelse şaşırtmaz... Ben; BENEKLİ KIZ ile BERHAYAT diyorum. İki kısraktan birisi geçişlerde sıkıntı yaşamazsa ilk yarış zaferini yaşayabilir.

GÜNGÖR AĞA, GELİRSE KUPON BIRAKMAZ...

İzmir Şirinyer Hipodromu'nda zorlu bir gün olacak. Kapanış da öyle olacak. Son yarışında nal toplayan AYDURU, bugün güven tazeleyebilir. FIRATIN ÖFKESİ; kondisyon açığını giderdi.

Son yarışında tabela yapan GÜNGÖR AĞA, gelirse kupon bırakmayacak VASEEM, formda GONCA, yakın ara geçilen KARA DERE ile GEDİZKAYA'yı da yazıp güne son noktayı koyalım derim.

29 Ekim Perşembe günü; Şirinyer Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

İzmir ikinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 3  4  8  3  4  2
10  1 12    5  1
 5  8  6      7
 7  2  4      8
 9 12 14     11
 4  7  7      6
 6  3 13      4

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya