SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

29 Eylül Ankara 75. Yıl son dakika at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 29.09.2020 09:47

Ülkemizde at yarışı heyecanı; 29 Eylül Salı günü Ankara ve Kocaeli'ndeki koşularla devam ederken 75. Yıl Hipodromu'na dair son dakika tahminleriyle karşınızdayız...

29 Eylül Ankara 75. Yıl son dakika at yarışı tahminleri

Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda keyifli bir program bizleri bekliyor olacak. Altılı tay yarışıyla start alacak. Hayırlı olsun... İyi olan kazansın... 9 Arap tayı ilk yarış deneyimlerini yaşayacak.

Tüm safkanların ayakları yere düz bassın diyelim. Orijinleri ve sahadaki söylentilerine bakarak; YİĞİTBATUHAN, UÇANBULUT, BİZİM REİS, CENGİZİM ve KRAL BAKIRCA'yı ayrımsız yazalım.

Kapanışa kadar koşuların hepsi çimde yapılacak. İkinci ayak başarılı İngiliz atlarının kapışmasına sahne olacak. Son 4 yarıştır rakiplerine nal toplatan CAVARADOSSI, seriyi devam ettirebilir. Güne nefes aldırmasını beklediğim isimlerden bir tanesi başarılı safkan...

ANKARA 75. YIL SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Kumun başarılı temsilcilerinden birisi olan CARA VAGGIO'nun ilgilileri, oldukça iddialı... Çimde kazanma zamanımız geldi ve bu koşuyu hedef belirkediklerini söyledi. Son olarak da MAICON'u yazalım ayağı sağlama alalım.

Geldik İngiliz kısrakların mücadelesine. Günün en zor koşusu. Büyün taylar oldukça formda durumda geliyor. Elinden gelen kapasın beceremeyen kulak kabartsın... Son yarışını adeta yürüyerek kazanan MANDALORIAN, seriyi sürdürebilir. Favorime rakip olarak sadece NORTHERN SKY'ı görüyorum. İkili arasındaki mücadele birinciyi belirler.

CAVARADOSSI KENDİNİ YAKALATMAZ! SERİ SÜRER...

Günün süratli yarışlarından birisi. Son yarışında; AGF'nin zirvesinde olan ancak yarışseverlerin güvenini boşa çıkaran KALAGAY için kendisini affetirme zamanı. Safkan çayıra bayılıyor.

Müslüm Çelik gibi başarılı bir jokeyi de yakalamışken pistte zaferle ayrılabilir. Formunun zirvesinde olan ORHUNKAAN'ı da muhakkak kuponlarda bulundurun derim.

Tabela ayağında bütçesi olan H yapıp kapasın olmayan da; şablonumu dikkate alsın. Sırlamam; KARABAYIRLI, JOHN COFFEY, JUNO MONETA ve LAGOON.

KALAGAY İÇİN YARIŞSEVERLERDEN ÖZÜR ZAMANI!

Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda altılı ganyana giren tek kum yarışı; 4 ve yukaru Araplara ait Şartlı 4 mücadelesi... Takip atım; FAHRENHEİT, yarışın deneyimli isimlerinden BOZTEPEBEYİ, kazanma zamanı gelen ÖZBATU ile İNFİCAR, kazanmasını beklediğim isimlerdir.

29 Eylül Salı günü; 75. Yıl Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Ankara altılısı

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 8  2  2  2  1  5
 7  7  3  3  6  1
 2  5      5  3
 3        3  8
 5          

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya