SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

29 Ocak İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 29.01.2021 11:28

29 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, İzmir'de yapılacak koşularla devam edecek. İzmir at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

29 Ocak İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

29 Ocak Cuma günü Kocaeli'nde start alacak altılı ganyan heyecanı, İzmir'de yapılacak at yarışlarıyla sona erecek. Kocaeli'nde umduğunu bulamayan yarışseverler için bomba bir İzmir şablonu hazırladık. Sahadan gelen son dakika bilgileri ışığında, son dakika İzmir altılısı hazırladık. Kağıt ve kalemler hazırsa; başlayalım...

Şirinyer Hipodromu'nda keyifli bir program bizleri bekliyor olacak. Dişilere mahsus koşuda; 4 ve yukarı Arap atlarının sahne alacak. Pistlerin tozunu attıran 9 arıkan 1600 metrede birincilik mücadelesi verecek. Ayakları yere düz bassın...

İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Mehmet Kaya'ya dargın olsak da; takip atımız FATİHİNGÜLÜ'ne bindiği yazmadan edemedik. Neden ilk sıradan derseniz; jokeyden çok safkana güveniyoruz.

Son startında aynada geçilen PİŞKİN KIZ, ANANİYA ve GÜL YELELİ sahadan kulağımıza çalınan isimler. Ekonomik oyuncular için bu 4 isim yeter. Sağlam oynayanlara; KUPU GÜZELİ, CALİBE TAY ve ATEŞDAĞI'na birer çarpı atsın. Başlangıçlar önemli... At yazmaktan kaçayın.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

4 yaşlı Arap taylarının Şartlı 3 mücadelesi; 1600 metrede koşulacak. Sahadaki arkadaşlar, YAMANEFE hakkında çok iyi görüşler bildirdi. Bu at 'geçilmez' dendi durdu. Biz de; peki dedik ve ilk sıradan yazdık. Ardından moralli KAMANTAY, güçlü kan hattıyla NADİDEGÜL ile BORABEY'e şans verelim...

İzmir'de günün en yüksek ikramiyeli yarışı, üçüncü ayakta koşulacak. Alsancak Koşusu'nda 8 kalite safkan birincilik mücadelesi verecek. Kazanan hem ikramiyeyi hem de kupayı ahırına götürecek. Yarış hayatı boyunca 6 kez koşan BLACK PHANTOM, 5'ini kazandı. Diğerinde de; fotoda geçildi. Tüm birinciliklerini Mustafa Çiçek idaresinde elde eden kalite safkan, bugün de geçilmez.

YAMANEFE İÇİN 'GEÇİLMEZ' DENİLDİ!

Totosu birincilikler dolu BLACK PHANTOM, alternatif tek adayımızdır. Koşuda yer alacak tüm safkanlar oldukça iyi durumda o yüzden kısa kesip şu isimleri yazmanızı önereceğiz: LUCKY JUSTEN, BEST FRIEND, LIKE THE STARS, MENDOZA, KAFKAS BEYİ.

Geldik; İzmir'de tekleri sıralamaya. İki bankolu bir İzmir altılısı hazırladık. Şansımız yaver giderse; akşam seansını nokta atışıyla tamamlarız. 5 ve yukarı Arapların Şartlı 3 mücadelesinde; MARUF TAY dedik. Nefes ve kondisyon yönünden güçlenen başarılı safkan, Sinan Özen idaresinde bir beyaz bayrak-ayna yarışı izletebilir. MARUF TAY, bizde önde koşar. İlk bankomuz.

ASİST ANALİZ FARKIYLA İKİ TEKLİ İZMİR ALTILISI!

İlk bankomuzu açıkladık sıra geldi ikinciye... Tabela ayağında; 4 ve yukarı İngiliz atları sahne alacak. Dişilere mahsus Şartlı 5 mücadele, 2000 metrede koşulacak. Lafı uzatmadan tekimizi açıklayacağız. Uyumlu binicisiyle start alacak KÖREBE, kazanma alışkanlığını bugün de sürdürür diyoruz.

Şirinyer Hipodromu'nda kapanışı; 3 yaşlı İngilizlerin Maiden mücadelesiyle yapacağız. LOGIC GIRL, SOYLUHANIM, FIRE OF VICTORY, ARIBURNU, RÜZGAR ÇOCUK, RUNNING FIRE, JOTUNHEIM ve HOÇVANLI'dan birinin kazanıp Maiden'dan çıkmasını bekliyoruz.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

29 Ocak 2020 tarihindeki İzmir at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 8  1  8  6  3 11
 1  4  5     12
 3  7  1      2
 9  2  4      1
 2    6      7
 5    3      6
 4          4
           3

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya