SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

29 Ocak Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 29.01.2021 08:14

29 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Kocaeli'nde yapılacak koşularla devam edecek. Kocaeli at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

29 Ocak Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

29 Ocak Cuma günü altılı ganyan heyecanı, Kocaeli'nde yapılacak yarışlarla start alacak. 6 koşulu bir program var. Saatler 15.00 gösterdiğinde atlar piste çıkacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak Kartepe Hipodromu'ndaki koşulara oldukça iyi hazırlandık. Kağıt kalem hazırsa; Kocaeli altısını analiz etmeye başlayalım.

Kartepe'de başlangıcı; Maiden mücadeleyle yapacağız. 4 yaşlı Arap tayları, 1700 metrede sahne alacak. 11 safkan, ilk yarış zaferini yaşamak için tırnağından geleni sahada verecek. Ayakları yere düz bassın. Sahadaki söylentileri ve orijinlerine bakarak; YILKUT, DELİ DİVANE, ÖMERŞAH, AYEZENK, DILCAN ve ZEKAİBEY'i ayırmadan yazalım. Maidenlar; kapalı kutu yarışlardır. Başlangıcı kalabalık tutalım.

KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

4 ve yukarı İngiliz atlarının Handikap 15 yarışında; birbirinden kalite isimler boy gösterecek. 10 arıkanın 1500 metrede birincilik mücadelesi vereceği koşuda; SİNYOR DENİZ diyoruz. Safkan harika durumda... Yeni yıla uyumlu pilotu; Halil Kaplan idaresinde rahat kazanarak giren SİNYOR DENİZ, aynayı bugün de kimselere bırakmaz.

Şablonlarımızın olmazsa olmazı GAUDİ, sert binicisiyle bombayı patlatabilir. Nefes ve kondisyon yönünden güçlenen ALİJA ile FAITHFUL WOLF'u da yazıp yarışın keyfini çıkarın.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Üçüncü ayakta; 4 ve yukarı Arap atları piste çıkacak. 1800 metrede koşulacak Kısa Vade 6 yarışında; 8 kısrak boy gösterecek. Yeni yılda; Bursa ve İzmir'de koştuktan sonra Kocaeli'ne formda gelen GÖLDEM, kendisi kadar formda olan Tolga Yıldız idaresinde bir beyaz bayrak-ayna yarışı izletebilir. Moralli SİNOPLU MERVE, tabelanın abonmanı BERENGÜL ile eküri destekli FANİZAN'ı da ayırmadan yazalım.

Dişilere mahsus koşuda; 4 ve yukarı İngiliz atları sahne alacak. 1400 metredeki Şartlı 4 yarışında; 7 kısrak birincilik mücadelesi verecek. Kötü gidişe bir dur deme zamanı gelen SAMOTHRAKI ile yaşlı kurt AYZA'ya önden şans vermenizi öneririz. Formunu yukarı çeken MY QUEEN LOVE ile RIO BLONDIE'ye de birer çarpı atıp Kocaeli altılısına nefes aldıralım.

KOCAELİ'NDE; ENDAMLI GIRL'E SIĞINDIK!

Tabela ayağı, 3 yaşlı İngiliz taylarının Handikap 14 yarışına ev sahipliği yapacak. Dişilere mahsus koşuda; 7 kısrak sahne alacak. Elazığ deplasmanına formda gelen ENDAMLI GIRL, pisti yadırgamazsa numarayı kimselere bırakmaz. Bir de kendisi kadar formda bir eküri varken geçilmezler diyoruz. Bankomuz; ENDAMLI GIRL, Kocaeli'de sığınma limanımız.

Kartepe Hipodromu'nda kapanışı; Handikap 15 yarışıyla yapacağız. 4 ve yukarı Arap atlarının 1900 metredeki mücadelesi; pek çetin geçecek. BABALARINBABASI, OZANIOĞLU, UÇAN KARACA, İSYANCAN, RÜZGAR FIRTINASI, ULTRA ve MİLYONER'i bütçeler el verdiği ölçüde yazılsın.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

29 Ocak 2020 tarihindeki Kocaeli at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 8  3  3  3  4 11
 3  4  7  1    3
 6  9  1  6    4
 1  2  8  2   13
10          5
 9          9
           6

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya