SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

3 Ekim Ankara 75. Yıl son dakika at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 03.10.2020 07:50

Ülkemizde; 3 Ekim Cumartesi günü Ankara, İzmir ve Diyarbakır'daki koşularla devam ederken 75. Yıl Hipodromu'na dair son dakika at yarışı tahminleri burada.

3 Ekim Ankara 75. Yıl son dakika at yarışı tahminleri

Altılı ganyan heyecanı; yurt içinde Ankara, İzmir ve Diyarbakır'da koşulacak yarışlarla devam edecek. Diyarbakır'da sezon açılıyor. Bölgeye ve tüm yarışseverlere hayırlı olsun... Sahadan aldığımız son dakika bilgilerini sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Şeytanımız bol olsun.

Tüm hazırlığımızı; Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda koşulacak yarışlara göre yaptık. İki altılı ganyan heyecanı olacak... Biz de bu heyecana 4. koşudan itibaren ortak olacağız. İlk ayak; 3 yaşlı İngilizlerin Şartlı 3 mücadelesine ev sahipliği yapacak.

ANKARA 75. YIL SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Grubun formda isimlerinden TRIPLE HUGE'ı yazarak başlayalım. Safkan oldukça iyi durumda. Son iki yarışında yakın ara geçildi. Bugün şeytanın bacağını kırabilir. Her ne kadar çim atı olsa da; PİTANE sert binicisiyle yarışta söz sahibi olabilir. Son olarak da; CORCASISTA'yı ekleyelim derim.

Kumdan çime geçtik. Mesafe 1900... Son yarışında; startta oyalanmasına rağmen sonlarda yaptığı atakla ilk koşu zaferini yaşayan MI VICTORIA, kazanma alışkanlığını bugün de sürdürebilir. Formda; ROMOLO, BET ile HUNTING'e de birer çarpı atalım...

INNOVATION-ÖZCAN YILDIRIM İKİLİSİ SERİYİ SÜRDÜRÜR

Üçüncü ayakta; sprinter isimler sahne alacak. Yarışın favorisi INNOVATION'a çarpı atarak şablonumuzu oluşturalım. Son yarışında oldukça başarılı iş çıkaran Özcan Yıldırım-INNOVATION ikilisi kazanma alışkanlıklarını bugün de sürdürebilir. BABA HANCI ile LADY TULPAR, favorimin en ciddi rakipleri olur. 3 ismin mücadelesi kazananı belirler.

Yazdık yazdık geldik tekimizi açıklamaya... Önceki ayaklarda favoris isimleri yazdım. Burada; biraz sürprize gideceğim. Takip atım; GAZINÇ'ın bugün kazanmasını bekliyorum. Uzunda etkili olan GAZINÇ, Ali Kaçmaz idaresinde kötü gidişe dur diyecektir.

TAY YARIŞLARINA DİKKAT! SIRALAMAYI DİKKATE ALIN!

Bankomuzu açıkladık; tabela ayağını az biraz kalabalık geçelim derim. Tay yarışları; kapalı kutu koşular olduğu için ELÇİNKIZ, HARLAK, KÖŞK GÜZELi, ZORKALE ve HURİYE KIZ'ı ayrımsız yazalım.

Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda; kapanış günün en yüksek ikramiyeli yarışına ev sahipliği yapacak. Mehmet Ali Kiper adında düzenlecek koşuda; ALİBEG'i yazarak başlayalım. Safkan oldukça iyi durumda. Ardından güçlü orijiniyle CHRİS BEY, sprinter yapısıyla ONARBEY, moralli ÖZAKBEY ile ZAFER MEYDANI'nı bütçeler dahilinde değerlendirelim.

3 Ekim Cumartesi günü; 75. Yıl Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Ankara ikinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 5  7  1  1  2  1
 4  1  2    4  2
 9  8  8    7  6
   3      9  7
         5 11

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya