SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Güzelçocuk, güne nefes aldırır

ALTILI GANYAN | 03.09.2019 13:57

Güzelçocuk, güne nefes aldırır

Ankara’da çifte altılı ganyan heyecanı yaşanacak… 9 koşulu programda ilk koşu saat; 14.00’te yapılacak. İlk koşu, My Volga Boatman adına düzenlenecek tay yarışı… Yarış, ilk kez start alacak 8 İngiliz tayının mücadelesine sahne olacak. Kapalı kutu bir yarış…

 

Bu arada iki safkan koşudan çıktı… 1 numaralı DARK BOY ve 6 numaralı HALLEY koşmazlar. Gelelim yarışa… İlk kez start alacakları için tayların orijinleri bakmak gerek… Bu ayak, bende; 3 numaralı LEOPON, 7 numaralı SPIRIT OF YHE SKY, 2 numaralı FERHATBEY ve 8 numaralı STARRY NIGHT var.

 

İkinci koşuya 1 numaralı WOLF CREEK ile başlayalım… Tam bir uzun mesafe atı ve üzerinde “Matador” Ahmet Çelik var. Bu ikili, iki aylık aranın ardından yeninden birlikte start alacak. Kilodan etkilenilmezse; aynayı kimselere bırakmazlar. Ardından 2 numaralı RING OF FIRE, sert binicisi Özcan Yıldırım ile favorimi zorlayabilir. Son olarak da yüklerinden kurtulmuş 6 numaralı SABİTHAN… Çime yatkın orijiniyle sürpriz severlerin kuponlarında yer alsın derim.

 

Süratli bir yarış bizleri bekliyor… Son yarışında yarış severlerin güvenini boşa çıkaran 5 numaralı BODYGUARD HERO, bugün güven tazeleyebilir. Ahmet Çelik’i de yakalamışken uzun süredir özlemini çektiği yarış galibiyetine uzanabilir. BODYGUARD HERO, ekonomik kuponlara tek yazılabilir. Şablonunu sağlama almak isteyenler, 2 numaralı VIOLIN SONATA’yı da ekleyebilir.

 

Günün kalabalık koşularından birisi olsa da; tekimi bu ayağa sakladım... Ankara ve Adananın başarılı safkanlarından 2 numaralı GÜZELÇOCUK, günümüzü güzel kılabilir. Jokeyi; Mehmet Salih Çelik başta alacağı avantajı yarış sonuna kadar koruyacaktır. Ben bu ikilinin geçilmesini beklemiyorum.

 

5. koşuyla devam ediyoruz. Kısa mesafe koşusu… Son iki yarışında; aynada geçilen 6 numaralı STEEL MATADOR, başarılı performansını bir adım öteye taşıyabilir. İlk sıradan yazalım derim. Ardından 3 numaralı ROUGHNECK ve DUELLO’yu yazıp bu ayağı geçelim.

 

6. koşu… Birinci altılı ganyanın son, ikinci altılı ganyanın da dördüncü ayağı… 3 yaşlı Arap taylarının Şartlı 5 mücadelesi… Formda isimler var. Bütçeniz el verdiği ölçüde yazın derim. 1 numaralı GİZMO ile başlayalım… Harika durumda… Son üç yarışında yakın ara geçildi. Safkanın çok iyi durumda olduğuna dair duyumlar aldım. İlk sıradan yazalım. Dedim ya formda isimlerin olduğu bir yarış diye… Artan formunu son iki yarışında kazandığı birincilikle süsleyen 2 numaralı OKTAYINOĞLU, 4 numaralı TUMBUL ÇİÇEĞİ, 5 numaralı SUKAYA, 6 numaralı RUDRA ve 7 numaralı GELKIZ; bu ayağın olmazsa olmazları…

 

7. koşu… Yenimahalle Belediye Başkanlığı adına koşulacak günün en yüksek ikramiyeli yarışı… 5 numaralı JACOBIN, 1 numaralı ARTS MAN ve 3 numaralı ALWAYS FORTH’u ekleyip rahat bir koşu izleyin derim.

 

8. koşu… Yine tay koşusu…1. Koşunun devamı niteliğindeki bu yarışta; eküri destekli 8 numaralı HAYALET, 6 numaralı UĞURBEY ve 7 numaralı CLAIRE’yi yazalım derim.

 

12 safkanın yer aldığı Handikap 17 mücadelesinde çok sayıda isme yer verdim. Merak edenler şablonuma göz atabilirler..

 

Birinci altılı ganyan

3-7-2-8

1-2-6

5-2

2

6-3-1

1-2-4-5-6-7

 

Tutar: 30,24

 

 

İkinci altlı ganyan

2

6-3-1

1-2-4-5-6-7

5-1-3

8-6-7

3-11-12-9-10

 

 

Tutar: 56,70

 

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya