SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

3 Şubat Bursa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 03.02.2021 10:07

3 Şubat 2021 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Bursa'da yapılacak koşularla devam edecek. Bursa at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

3 Şubat Bursa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

3 Şubat Çarşamba günü altılı ganyan heyecanı, Bursa'da yapılacak at yarışlarıyla başlıyor olacak. Salı günü bizim açımızdan kabus gibi geçti. İnan edin ki; bugün işleri yoluna koyacağız... Sahadan gelen bilgiler ışığında; Bursa yarışlarına dair son dakika altılısı hazırladık. Kağıt kalem hazırsa; ikramiyeye giden yolun şifrelerini sizler için derledik.

Osmangazi Hipodromu'nda; 7 koşulu bir program var. Saatler 15.00'i gösterdiğinde; Bursa'da altılı ganyan heyecanı start alacak. 4 ve yukarı İngiliz atları, 1200 metrede kozlarını paylaşacak. Handikap 17 yarışında; 11 arıkan birincilik mücadelesi verecek.

BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Osmangazi'de başlangıç oldukça zorlu. Biz ayağı kalabalık geçtik. Hatta kapamaya kadar gittik. Önereceğimiz isimler; bütçeniz el verdiği ölçüde yazılsın. Sizleri şöyle şablona doğru alalım.

4 ve yukarı Arap atları, 2100 metrede sahne alacak. Dişiler mahsus Handikap 14 yarışında; 10 kısrak birincilik mücadelesi verecek. LOLAN GÜZELİ'nin kötü gidişe bir dur deme zamanı geldi.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Sahadaki arkadaşlardan safkan hakkında iyi şeyler kulağımıza çalındı. İlk sıradan yazdık. Nefes ve kondiyon yönünden güçlenen FERHAL, güçlü kan hattıyla ALESTA, takip atımız KAİNATIM ile HANIM HANIM kazanırı olan arıkanlar...

Pistlerin tozunu attıran 4 ve yukarı İngiliz atları, 1400 metrede sahne alacaklar. Apranti kardeşlerimizin at bineceği koşuda; 8 arıkan birincilik mücadelesi verecek. Elazığ'ın ardından Kocaeli'nde de yakın ara geçilen BALYECİ SALİH, bu kez şeytanın bacağını kıracaktır. Dileyen; bu ismi tek geçip güne nefes aldırsın... Bomba isteyenler; GALYALILAR'a bir çarpı atsın.

BURSA'DA GÜNÜN KALESİ: TUNCER

Bursa altılısındaki sığınma limanımızı açıklamanın zamanı geldi. 4 yaşlı Arap taylarının Kısa Vade 6 yarışı, 1200 metrede koşulacak. harika formuyla göz dolduran TUNCER, son startında adeta yürüyerek kazandı. Bugün de çıktığı gibi fotoyu geçer. Banko!

Tabela ayağı Maiden mücadeleye ev sahipliği yapacak. 3 yaşlı İngiliz taylarının totosuna bir birincilik daha eklemek için sahaya çıkacağı yarış, 1800 metrede koşulacak. Sahadaki söylentileri ve orijinleri bakarak FİJİ, ROLLO, GÜLER GEÇER, MODELKIZ ve ALPERŞAH'ı yazıp kapanışa doğru yol alalım...

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

Osmangazi Hipodromu'nda kapanışı; 5 ve yukarı Arap atlarının Handikap 17 mücadekesiyle yapacağız. SÜVARİ ANGEL, YARİSSA, UZUN BEY, ACIDİLLİ FATİH ve KELEMER'i ayırmadan yazıp en yüksek ganyanlı ismin gelmesini beklemeye koyulalım.

3 Şubat 2021 tarihindeki Bursa at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  2. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 8  2  8  1  3  5
 4  7  1    5 11
 3  1      7  6
 7  8      8  1
10  9      1  3
 9          
 5          
 6          

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya