SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

30 Aralık Elazığ altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 30.12.2020 12:39

30 Aralık 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Elazığ'da yapılacak koşularla devam edecek. Elazığ at yarışlarına dair tahminler... Son dakika altılısı!

30 Aralık Elazığ altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

30 Aralık Çarşamba günü İstanbul'da başlayan altılı ganyan heyecanı, akşam seansında koşulacak Elazığ yarışlarıyla son bulacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak kafa kafaya verdik; sahadan aldığımız bilgiler doğrultusunda iddialı bir şablon hazırladık. Kağıt, kalem hazırsa başlayalım...

Saatler 18.00'i gösterdiğinde; Elazığ'da altılı ganyan heyecanı start alacak. 3 yaşlı İngiliz taylarının Handikap 14 mücadelesinde; 9 arıkan birincilik mücadelesi verecek. Tabelanın abonmanı BALIKÇI FAİK, oldukça iyi durumda. Kısa aralarla koşup nefes ve kondisyon yönünden harika bir seviyeye ulaştı. İlk sıradan yazalım.

ELAZIĞ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Son iki yarıştır yakın ara geçilen GALLOP TO WIN, bugün şeytanın bacağını kırabilir. Takip atımız BIG AFRICA, formuyla göz dolduran BAY ROSSI, sevdiği mesafede DRONGO ile SUPERFAST'i yazıp Elazığ altılısına merhaba diyelim...

3 ve yukarı İngilizlerin Şartlı 3 mücadelesi; 1500 metrede koşulacak. 10 arıkan birincilik için tırnağından geleni sahada verecek. BALYECİ SALİH, sert binicisiyle uzun süre sonra kazanıp totosuna bir birincilik ekleyebilir. Ardından maşallahlı formlarıyla RED REBEL ile CATCH THE BREEZE'i unutmadan yazın. Ekonomik oyuncular için bu üçlü yeterli olacaktır. İkramiye arayanlar; HAS YAĞIZ ile SAKARBAŞI'nı da eklesin.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Elazığ yarışlarının bankosunu açıklamaya geldi sıra... 4 ve yukarı Arap atlarının Şartlı 4 mücadelesi; apratilere mahsus bir koşu olacak. 7 arıkan, 1900 metrede piste çıkacak ve birincilik mücadelesi verecek.
Son yarışında startta oyalanan BETONAYAK, bugün bu problemin üstesinden gelmesi durumunda rakiplerinin vay haline... Sıkleti ağır olsa da başlarda numarayı kapmasını beklediğimiz kalite safkanın potoyu ilk sırada geçmesini bekliyoruz.

ELAZIĞ'DA TEKİMİZ ÜÇÜNCÜ AYAKTA

2 yaşlı İngilizlerin Maiden mücadelesinde; 8 arıkan birincilik mücadelesi verecek. Sahadaki arkadaşlardan gelen isimleri direk sizlere aktarıyoruz. GÜÇLÜBEYİNKIZI, CAYMAZ, ANIK LEYDİ, ANTHONY ve HAYTHAWER... Bu beşliden birisi ilk yarış zaferini yaşar diyoruz. Mümkün olduğunca ayırmayın...

Elazığ'da sona doğru geldik. Yarışlar uzundan sürat koşularına döndü. 4 ve yukarı Arap atları, 1200 metrede boy gösterecek. Handikap 15 yarışında; 8 arıkan birincilik mücadelesi verecek.

HIZLI ZELİŞ, BEYAZ BAYRAK-AYNA YAPAR

"Yaşlı kurt" HIZLI ZELİŞ'i ilk sıradan deneyelim. Silkelenme zamanı gelen kalite safkan, iyi yer tutarsa bir beyaz bayrak-ayna yarışı izletebilir. Sprinter yapısıyla GEDİZKAYA, moralli OVA BEYİ ile PARLAKMÜCEVHER'e birer çarpı atılsın.

Elazığ'da kapanışı; 4 yaşlı Arap taylarının Handikap 14 yarışıyla yapacağız. VARNA, BÜYÜK KIRIM, HADRAKIZ, JEREED, BABA MERCAN ve NEVRİYE HANIM'ı yazıp içlerinden birisinin gelmesini beklemeye koyulalım.

30 Aralık 2020 tarihinde; Elazığ Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  6  1  8  2  4
 4  8    2  4 10
 8  4    6  5  3
 7 10    1  8  8
 3  3    4   12
 5          6

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya