SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

30 Aralık İstanbul altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 30.12.2020 10:08

30 Aralık 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, İstanbul'da yapılacak koşularla devam edecek. İstanbul at yarışlarına dair tahminler... Son dakika altılısı!

30 Aralık İstanbul altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

Ülkemizde; 30 Aralık Çarşamba günü altılı ganyan heyecanı; İstanbul'da koşulacak yarışlarla start alıyor olacak. Dün kötü bir gün geçirdik. Hatalarımızdan dersler çıkardık. Asist Analiz yarış ekibi olarak dersimize daha iyi çalıştık. Bombası bol bir şablon hazırladık. Kağıt, kalem hazır olsun! Başlıyoruz...

Veliefendi Hipodromu'nda 10 koşulu bir program var. Bu da iki altılı ganyan demek oluyor. Atlar, 12.30'dan itibaren sahne almaya başlayacak. Ancak biz tüm hazırlığımızı ikinci altılıya göre yaptık. 14.30'da start alacak LÖSEV Koşusu'yla İstanbul'daki altılı ganyan heyecanına bizler de ortak olacağız. Şeytanımız bol olsun...

İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

4 ve yukarı Arapların Kısa Vade 7 yarışı, nefesleri kesecek. 9 arıkan 2000 metrede birincilik mücadelesi verecek. Ayakları yere düz bassın. Sevdiği pist ve mesafede winner jokeyini yakalayan YOLDAŞHAN, aynanın öncelikli adayıdır. Ardından son yarışında yakın ara geçilen YETİM ALİ, favorimizin hatasını yakalarsa affetmez. Bu ikiliye ÇAKMAKŞAH ile ÇELİKMAN'ı da eklersek ilk ayağı sağlam geçmiş oluruz.

Uzun mesafe yarışına devam... 4 ve yukarı Arapların Handikap 16 mücadelesinde; 12 safkan piste çıkacak. Son yarışlarında nal topluyor olsa da güçlü kan hattıyla YOLKIRAN'a şans vermek gerekir. Birkaç koşu öncesine dönerse kazanması içten bile değil. Nefes ve kondisyon yönünden güçlenen GUBAZ, tırnağının ucunda. Formda GÜZEL TUTKU ile ALOYSHA'ya da birer çarpı atalım derim.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Sıra geldi; 2 yaşlı İngiliz atlarının Maiden mücadelesine... Sahadaki söylentileri ve orijinlerine bakarak; DREAM RUNNER, PİRSUS, KRAL ÖMER, CAGNER, EZER GÇER, PACE, VICTORY CAT ve LITECOIN'e bütçeler el verdiği ölçüde şans verin derim.

Günün en yüksek ikramiyeli yarışı; dördüncü ayakta koşulacak. Ayasofya Koşusu'nda 8 kalite kısrak start alacak. Halis Karataş idaresinde; Eskişehir Sanayi Odası, Kızkulesi ve Cemal Kura yarışlarından zaferle ayrılan MALONES, bugün de kazanıp totosuna bir birincilik daha ekleyebilir. Banko!

VELİEFENDİ'DE SIĞINMA LİMANIMIZ: MALONES

İstanbul'da kıran kıran mücadeleler yaşanacak. Hasan Polat adına düzenlenecek Kısa Vade 8 yarışı; 1500 metrede koşulacak. 3 ve yukarı İngiliz atlarının start alacağı mücadelede; 8 arıkan boy gösterecek.

JACK SPARROW ile yazmaya başladık biz. Bu safkanı çok denedik. Yazmadığımız anda bizi cezalandırdı. Çarpıyı attık gitti. Favorimize olsa olsa; JETTAY ile MISS ELENI'den birisi rakip olabilir. Başkası düşünülemez.

YELLOW STONE KAPANIŞI YAPABİLİR

İstanbul Velifendi'de harika yarış gününü kalabalık bir Şartlı 19 yarışıyla yapacağız. 3 yaşlı İngiliz taylarının 1500 metredeki birincilik mücadelesinde; DEVEROV, MERSİNLİ, YELLOW STONE, FREE BIRD ve KIVANÇ'tan birisnin potoyu önde geçmesini bekliyoruz.

30 Aralık 2020 tarihinde; Veliefendi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

İstanbul ikinci altılı tahminleri...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 5  4  2  2  4  3
 7  2  8    1  2
 1  9  5    6 14
 8  6  1      9
   7  3      6
    11      
    12      
     6      

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya