SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

30 Ekim Cuma son dakika Bursa at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 30.10.2020 11:24

Altılı ganyan heyecanı 30 Ekim Cuma günü Bursa ve İstanbul'daki koşularla devam ederken Osmangazi Hipodromu'na dair son dakika at yarışı tahminleri burada.

30 Ekim Cuma son dakika Bursa at yarışı tahminleri

Altılı ganyan heyecanı, 30 Ekim Cuma günü Bursa ve İstanbul'da koşulacak yarışlarla devam edecek. Osmangazi Hipodromu'nda 15.00'te düzenlenecek tay yarışıyla altılı heyecanı başlıyor olacak. Safkanların ayakları yere düz bassın, sahiplerine de hayırlı olsun diyelim.

Sahadan gelen bilgiler ışığında; son dakika Bursa altılımızı hazırladık. Şeytanımız bol olsun. 13 İngiliz tayı; ilk kez piste çıkıyor olacak. 1200 metre mesafede koşulacak yarış, kum pistte yapılacak.

SON DAKİKA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Tay yarışı olduğu için kapalı kutu bir koşu olacak. Orijinleri ve sahadaki söylentileri itibarıyla BAL KIZ, GALYALI PRENSES, HOUCLINI, DAYLIGHT DREAMS, MY COSMOS, MY LEFT SIDE ve GOLDEN GLITTER'ı bütçeniz ölçüsünde değerlendirin derim.

İkinci ayak çimde koşulacak. Bursa'da yapılan çim koşular oldukça sürpriz sonuçlar doğurabiliyor. Koşu; kalabalık, mesafe kısa... Geçişlerde sıkıntılar olabilir. Bunun yanında birçok formda isim yarışta yer alacak. Ayağı; biraz kalabalık tutalım derim.

OSMANGAZİ'DEKİ BANKO VE BOMBALAR...

Formda olan ve tabelanın abonmanı olan BALSENA, son yarışını kazanıp moral depolayan ÇEKEÇEKE, ilk startından zaferle ayrılan YAKACAN kuponlardaki yerini mutlaka almalı...

Uyumlu binicisiyle sahne alacak olan HAVZALI, İzmir'den formda gelen POLATLI GÜLÜ, tüm sıkıntılarından arınan WARRIOR GIRL ile AKSİ SEDA'ya da birer çarpı atılsın.

TEKİM UZAYABAKAN! GÜVENİM TASTAMAM!

3 yaşlı Arap taylarının nefes kesecek mücadelesinde; ilk startında şaşalı bir birincilik kazanan UZAYABAKAN ile başlayalım derim. Rakipleri daha deneyimli olsa da; winner jokeyiyle beyaz bayrak-ayna yapabilir. Güne nefes aldırmasını beklediği isim; UZAYABAKAN'dır. Banko...

Bursa'da keyifli ve zorlu bir program var. Tay yarışlarının ağırlıklı olduğu günde; at yazmaktan kaçınmamanızı öneririm.

ILSA IN VERSAILLES, SON YARIŞLARINI UNUTTURUR

Maşallah dedirten formuyla KIZIL YAĞIZ, winner jokeyiyle MELİNA HANIM, pisti yadırgamazsa YELLOW LEGEND, son iki yarışını unutturmasını beklediğim ILSA IN VERSAILLES ayrımsız yazılsın. Tabelanın abonmanları MODALIGÜÇLÜBEY, AGE OF HEARTS ile NİLGÜN SULTAN gibi kalite isimler de gözlerden kaçmasın!

Tabela ayağı günün en yüksek ikramiyeli yarışına ev sahipliği yapacak. Kalite safkanlar start alacak. HONORABLE, son iki yarışında bu rakiplerin birçoğunu gerisinde bıraktı. Bugün de bu alışkanlığını sürdürebilir. Bursa'daki sığınma limanlarımızdan birisi olabilir. Yanına grubun en yüksek handikap puanlı ismi NESTOR'u da yazıp işimizi garantiye alalım derim.

"YAŞLI KURT" KARAZEYTİN'E AMAN DİKKAT!

Yazdık yazdık; geldik kapanışa... Bursa Osmangazi Hipodromu'nda finali; 4 ve yukarı Arapların Handikap 16 mücadelesiyle yapacağız. Formda BAWEPİR, yaşlı kurt KARAZEYTİN, moralli YARİSSA, güçlü kan hattıyla DUŞANBE, son iki yarışında yakın ara geçilen ÖZGÜRFATİH ile MUHSİN'e de şans verip günü noktalayalım.

30 Ekim Cuma günü; Osmangazi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  2  7  1  4  3
 4  3    5  7  2
 8 13    8    1
 3 14    6   12
10  4   11    8
11  9    7    6
 6  6    9    

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya