SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

30 Ekim Cuma son dakika İstanbul at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 30.10.2020 12:28

Ülkemizde; altılı ganyan heyecanı 30 Ekim Cuma günü İstanbul ve Bursa'daki koşularla devam ederken Veliefendi Hipodromu'na dair son dakika at yarışı tahminleri burada.

30 Ekim Cuma son dakika İstanbul at yarışı tahminleri

30 Ekim Cuma günü altılı ganyan heyecanı; akşam seansında İstanbul Veliefendi'de yapılacak koşularla devam edecek. Bursa'da umduğunu bulamayan yarışseverler, hiç korkmasın akşam keyifli bir İstanbul programı var. Sahadan aldığımız son dakika tüyolarıyla günü kazançlı kılacağız inşallah. Şeytanımız bol olsun...

İstanbul'da güne; Türkiye sınırları içerisinde koşan en iyi safkanlardan birisi olan Grand Ekinoks'u anarak başlayacağız... 2400 metrede; çim pistte koşulacak yarışta; 7 kalite safkan piste çıkacak. DOĞA KANUNU diyerek baişlayalım... Grubun en yüksek handikap puanına sahibi olan başarılı safkan, aynı zamanda koşunun en yüklü ismi... Yine de etle tırnak gibi olduğu jokeyiyle aynayı ilk sırada geçer diyorum.

SON DAKİKA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Yükselen formunu birincilikle taçlandıran SILK ROAD, favorimin en ciddi rakibi olur. MOLTO BENE, gelirse kupon bırakmaz... Biz şablonumuzda yer verip ayağı sigorta edelim derim. Son olarak; takip atım LEX TALLIONIS'i de denemekte fayda var.

Günün ikinci ayağında; 2 yaşlı İngiliz tayları sahne alacak. Halis Karataş'ın da pistlere döneceği yarışın içinden çıkamadım ben... Ayağı kapayıp en sürpriz ismin gelmesini bekleyeceğim. Ben sıralamamı yapayım; siz bütçeniz dahilinde değerlendirin... LAETITA, LIGHT OF DARKNESS, CHAOTIC, BALL OF LOVE, LAST HOPE, HUMA SULTAN ve SENSE EIGHT.

HALİS KARATAŞ SAHALARA DÖNÜŞ YAPIYOR

İstanbul Veliefendi'de oldukça keyifli ve ikramiyeli yarışlar var... Sürpriz isimlere yöneldim. İnşallah önerdiğimiz isimler gelir ve günü iyi bir kazançla kapatırız.

Sentetik pistte düzenlenecek yarışta; 6 kısrak start alacak. 1500 metredeki yarışta; FLORIDA COAST, çıkışta iyi yer elde ederse; rakiplerine göz açtırmaz. MALA MOJA'nın artık kötü koşma gibi bir lüksü yok... Yüzümüzü kara çıkarmaz umarım. ÇİRÇUZ ve LA QUERDA da şablonlarda yer almalı düşüncesindeyim.

İKİ HEPSİ BİR TEK! BU KUPON GELECEK!

Dördüncü ayakta; 3 yaşlı Arap tayları; Nevzat Zaimoğlu Koşusu'nda ikramiyeyi ahırlarına götürmek için sahne alacak. Sevdiği pist ve mesafede; winner jokeyiyle start alacak SAPADERE, aynayı ilk sırada geçer diyorum. İstanbul'daki alternatif tek adayım. Son yarışının izlerini silmesini beklediğim AYPARS'ı da yazıp tabela ayağına geçiş yapalım derim.

İstanbul'da ayrım yapamadığım ikinci yarış; Kenan Atan Koşusu oldu... Ayağı kapayıp şablonu sağlama aldım. Ben sıralamamı yapayım da yazması size kalsın... HAWKING, BALDEMAR, KAYI OVASI, MY BILLIONAIRE, SERSERİ ve BEKLENEN.

VELİEFENDİ'DE TEKİMİ KAPANIŞA SAKLADIM

Yazdık yazdık; tekimizi sona sakladık. 4 ve yukarı Arapların Şartlı 4 mücadelesinde 7 başarılı Arap atı; piste çıkacak. Formunun zirvesinde olan YOLDAŞHAN, bu performansını artık birincilikle taçlandırır diyorum. İstanbul'daki sığınma limanım bu safkan olacak. Şans yanımızda olsun...

30 Ekim Cuma günü; Veliefendi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  H  1  5  H  3
 6    2  1    
 7    6      
 4    5      
           

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya