SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

30 Eylül İstanbul Veliefendi son dakika at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 30.09.2020 09:53

Ülkemizde at yarışı heyecanı; 30 Eylül Çarşamba günü İstanbul ve Elazığ'ndaki koşularla devam ederken Veliefendi Hipodromu'na dair son dakika tahminleriyle karşınızdayız...

30 Eylül İstanbul Veliefendi son dakika at yarışı tahminleri

30 Eylül Çarşamba günü; yurt içinde İstanbul ve Elaziğ koşuları var. Biz tüm hazırlığımızı Veliefendi Hipodromu'na göre yaptık. İki altılı ganyan heyecanı yaşanacak. 4. koşudan itibaren biz de bu heyacana ortak olacağız. Başlıyoruz... 1200 metre çimde yapılacak yarışta; 3 yaşlı Arap tayları start alacak.

Son yarışında nal toplasa da; WINTER FELL, günün kazanmaya aday isimlerinden birisi. Winner jokeyi; Akın Sözen idaresinde finishi ilk sırada geçebilir. Son yarışını kolay kazanan FERİT BABA, favorime en ciddi adaydır. Sprinter yapısıyla KAANBERK ile OĞLUM BATUHAN'a da şans verelim derim.

İSTANBUL SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Geldik uzun mesafe yarışına... Takip atım MAKARACI ÇOCUK, son 5 yarışında da tabela yaptı. Kazanırı olan bir isim. Ben ilkten yazalım derim. Formunu kazandığı birincilikle taçlandıran LIONS ROSE, bomboş kilosyula BELIEVE IN ME ve ZLATIBOR'a birer çarpı atalım.

2 yaşlı İngiliz taylarının Maiden mücadelesindeyiz. JAVELIN, QUEEN DERYA, CAPTAIN MARVEL, BUSH DANCER ve LAST MADNESS'ı ayrımsız yazalım. Bu 5'liden biri kazanıp Maiden'a veda eder.

MAKARACI ÇOCUK'UN KAZANIRI VAR...

Sentetikteki uzun mücadelenin ardından çime geçiş yapıyoruz. Birbirinden kaliteli isimlerin sahne alacağı yarışta; ayrım yapmak zor ancak biz sahadaki söylentileri ve formlarına bakarak bir yol çizmeye çalıştık. NİĞBOLU, ŞAHİNŞEVKET ve LİZARDON kazanırı olan isimler. Üçlü arasındaki liderlik mücadelesi, kazananı belirleyecektir.

Tabela ayağı; Mustafa Alver adına düzenlecek koşuya ev sahipliği yapacak. Son yarışını kazanan LA QUERDA, zorlu rakiplerle de karşılaşsa sevdiği pist ve mesafede kimselere geçit vermez. Winner jokeyiyle günün sığınma limanı olur. Banko...

MAIDEN YARIŞLARDA AT YAZMAKTAN KAÇMAYIN!

3. ayaktaki Maiden'ın devamı kapanışta yapılacak. LOKUM, RED CLOUD, DUTY BEAUTY ve LILYANNA kazanırı olan isimler. 30 Eylül Çarşamba günü; Veliefendi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

İstanbul ikinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 6  7  5  5  7  8
 8  6 10  4   11
 4  8  3  6    3
 5  1  1      7
     7      

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya