SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

30 Haziran Ankara 75. Yıl at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 30.06.2020 01:25

Ülkemizde; at yarışı heyecanı, Ankara ve Kocaeli'ndeki koşularla devam ederken 75. Yıl Hipodromu'na dair son dakika tahminleri ve analizleriyle karşınızdayız.

30 Haziran Ankara 75. Yıl at yarışı tahminleri

Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda ikinci altılı ganyan çim yarışla start alacak. Son yarışında yakın ara geçilen ASHERA, bugün şeytanın bacağını kırabilir. Eküri desteğiyle aynayı ilk sırada geçebilir. Tabelanın abonmanlarından olan RENK FARKI, winner jokeyini de yakalamışken fotolayabilir.

Bomboş kilolarıyla ORPHAN GIRL ve JESSAMINE ikilisine birer çarpı atalım. Sert binicisiyle THUMBS UP, nefes ve kondisyon yönünden güçlenen NO DRAMA ile çayıra bayılan SOUR TIMES'a da şans verip 75. Yıl'a bir giriş yapalım.

BATMACIHAN İLK KEZ ANKARA'DA!

İkinci ayak; yine çimde koşulacak Handikap 14 mücadelesine ev sahipliği yapacak. Son yarışında yakın ara geçilen DEMİRKURT'u yazarak başlayalım. Sevdiği pist ve mesafede zor geçilir. Aranın ardından yarış görüp kondisyon kazanan FAST RUNNER'a da bir çarpı atın. BATMACIHAN, ilk kez yarışacağı 75. Yıl Hipodromu'nda yüklerinden de kurtulmuşken bombayı patlatabilir. Yeriniz varsa; değerlendirin.

İki uzun mesafa çim yarışının ardından sıra geldi sprint yarışına... 2 yaşlı İngiliz taylarının Şartlı 4 mücadelesinde; 8 safkan piste çıkacak. Daha ikinci yarışında kazanmayı başaran ÜNLÜ MY DAUGHTER, bugün de fotonun en büyük adayı. Sahada söylentisi olan EL TIGRE, ilk yarışında tabela yapan NOTERİN KIZI ile fotoda geçilen PRENSES HİRA'yı aman ha yazalım.

AĞAMSIN SON KEZ MAIDEN KOŞAR

Dördüncü ayakta; henüz zafer kazanamamış isimler sahne alacak. AĞAMSIN, CANFARUK, PINAR OĞLUM ile ŞINİN dörtlüsünden birisi Maiden veda eder diyorum.

Geldik tabela ayağına... Araya formda giren FLYING BIRD, idmanlarda dereceli işlere imza attı. Formda jokeyi Gökhan Kocakaya ile kazanmaya yakın. Ekürisinin de desteğiyle aynayı ilk sırada geçer diyorum. Ankara'da sığınma limanım; FLYING BIRD!..

GÖKLERİN GÜLÜ OLDUKÇA MORALLİ

Ankara 75. Yıl'da çim yarışla veda edeceğiz. 4 Yaşlı Arap taylarının Handikap 15 mücadelesinde; 15 safkan start alacak. Son yarışını kazanıp morallenen GÖKLERİN GÜLÜ, sprinter yapısıyla CÖMERTOĞLU, yüklerinden kurtulmuş şekilde start alacak MEMİŞ BABA ile AYTEK ikilisi, iyi durumdaki AYDANKIZ ve UÇAN ABLA'ya da birer çarpı atalım. Bol şans.

İkinci altılı tahmini...

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 3  4  3  1  8  3
 4  6  1  2    4
10  8  5  7    9
11    7  8   11
 8          1
 9          6
 7          

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya