SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

30 Kasım Pazartesi son dakika Kocaeli at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 30.11.2020 11:08

30 Kasım Pazartesi günü altılı ganyan heyecanı, Kocaeli'nde yapılacak koşularla devam edecek. Kocaeli son dakika at yarışı tahminleri...

30 Kasım Pazartesi son dakika Kocaeli at yarışı tahminleri

30 Kasım Pazartesi günü; gündüz seansında Bursa'da umduğunu bulamayan yarışseverler, akşamki Kocaeli programına kağıdı kalemi hazırlasın... Son dakika tahminlerimizle günü kazançlı kılmaya çalışacağız.

19.00'da koşulacak Handikap 14 mücadelesiyle Kartepe Hipodromu'ndaki yarış heyecanı start almış olacak. 1500 metre mesafede; 11 Arap tayı totosuna bir birincilik daha eklemek için koşacak.

KOCAELİ SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNİ

Son iki yarışını kazanan BARLIKEFE, moraller duble seviyeye gelmilken önden yazalım. Eküri desteği de var... ARZU GELİN, TOPUKLU EFEM, CİLVELİ HİSAR, ULUÖZ ve İNARUS'a da çarpı atıp heyecana ortak olmaya başlayalım...

Geldik henüz kazanmanın ne olduğunu bilmeyen isimlerin mücadelesine... 1'i ilk kez olmak üzere toplam 13 kısrak; Maiden'dan çıkmak için tırnağından geleni sahada verecek. 3 yaşlı Araplarının keyifli mücadelesinde; sahadan kulağımıza gelen isimler; MEYSCAN, HAYALEDEN, BENİM KAYAM, ŞENYÜCE, ALTIN KALPLİ ve İNCİLİ ZEHRA'ya şans tanısın derim.

MEYSCAN SON KEZ MAIDEN KOŞAR!

Deneyimsiz arıkanların mücadelesinin ardından üçüncü ayakta; sahaların tecrübeli isimleri piste çıkacak... 4 ve yukarı Arap atlarının Şartlı 5 mücadelesine; KIZILTUĞ ile başlayalım.

Safkan tabelanın abonmanlarından birisi... Formunu bir adım öteye taşırsa; bugün kazanması içten bile değil. Ardından süratli stiliyle CANIMBABAM' bir çarpı atalım. Bu safkan, favorimin en ciddi adayıdır. İyi durumda start alacak MEZİTHABER ile NEHİRİNOĞLU'na da birer çarpı atılsın.

GÜNÜN KALESİ: PEAKY BLINDERS!

Kocaeli Kartepe yarışlarına haydi nefes aldıralım... 2 yaşlı İngiliz taylarının Şartlı 3 mücadelesinde; uygun rakipleri yakalayan formda PEAKY BLINDERS, fotoyu kimselere bırakmaz... Günün kalesi; PEAKY BLINDERS...

Tabela ayağı; 1800 metrede koşulacak Handikap 15 mücadelesine ev sahipliği yapacak. Son yarışında yakın ara geçilen JIMMY JIB, bomboş kilosuyla aynanın ilk adayı olur. Başarılı safkan, iyi formunu birincilikle taçlandırır artık. BABAROS, BRENTWOOD ve BEORNET'i de bütçeler dahilinde değerlendirmenizi tavsiye ederim..

BOMBOŞ KİLOSUYLA JIMMY JIB!

Yaza yaza geldik; kapanışa... Kocaeli Kartepe'de final ayağı; 4 ve yukarı Arapların Handikap 15 yarışına ev sahipliği yapacak... EĞİLCE, ALTIN ZELE, FATİHİNGÜLÜ, CİĞERPARE, NALEZEN ile SÜSLÜ HANIM arasından birisinin kazanmasını vekliyorum. Şans yanımızda olsu...

30 Kasım Pazartesi; Kartepe Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 4 12  5  4  8  7
 3  7  1    5  2
 6  4  3    7  5
10 13  7    4  3
 1  1        8
11 10        1

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya