SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

30 Ocak Adana altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 30.01.2021 09:59

30 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Adana'da yapılacak koşularla devam edecek. Adana at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

30 Ocak Adana altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri

30 Ocak Cumartesi günü altılı ganyan heyecanı, gündüz seansındaki Adana yarışlarıyla start alacak. Yeşiloba Hipodromu'nda 9 koşulu bir program var. Bu da iki altılı ganyan demek. Asist Analiz yarış ekibi olarak hazırlığımızı; ikinci altılıya göre yaptık. Kağıt kalem hazırsa; son dakika Adana altılımızı sizlerle paylaşalım.

Yeşiloba Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair bomba tahminler hazırladık. Saatler 15.00'i gösterdiğinde; Adana altılısına dahil olacağız. 4 ve yukarı İngiliz atları, 1200 metrede piste çıkacak. Handikap 17 yarışında; 10 arıkan birincilik mücadelesi verecek.

ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

MAVİ ÇOCUK, bizde önde koşar. Mehmet Akyavuz, Adana'da Müslüm Çelik'ten sonra en başarılı at binen pilotlardan birisi. İkilinin uyumları Bu ikili daha önce birçok başarılı sonuç aldı. Bugün de aynısını tekrarlayabilir. Favorimiz. Maşallahlı formuyla PASTOR, tabelanın abonmanı IMPULSIVE ile şeytanın bacağı kırma zamanı gelen BEDESTAN'ı ayırmadan yazın. Yeri kalanlar; SHUTKA'ya da bir çarpı atsın.

3 yaşlı İngiliz tayları, 1900 metrede piste çıkacak. Maiden yarışta; 9 safkan birincilik mücadelesi verecek. Sahadaki söylentileri ve orijinleri itibarıyla MILOCHKA, SON EFE, IP MAN, OĞLUM DORUK ve RED BOY'a bütçeler dahilinde şans verelim.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Günün en yüksek ikramiyeli koşusuna üçüncü ayak ev sahipliği yapacak. Pistlerin tozunu attıran 3 yaşlı İngiliz tayları G2 mücadelede sahne alacak. PIXY son startında; güvenimizi boşa çıkarmadı. Moral yönünden güçlenmişken yazmamak olmaz. İlk çarpı; PIXY'e... Yarış hayatında; 4 kez start alıp 3'ünden zaferle ayrılan REGARDLESS, totosuna bir birincilik daha ekleyebilir.

Son startında; AGF'nin zirvesinde yer alan CASTLE RISING, tabelaya kendini zor atabildi. Bugün kazanıp güven tazeleyebilir. THINK POSITIVE'i 5 yarıştır deniyoruz. Gelmezse bundan sonra takibi bırakırız.

VICTOR WOLLES, GELİRSE KUPON BIRAKMAZ!

4 ve yukarı İngiliz atlarnın Şartlı 5 mücadelesi; 1900 metrede koşulacak. Uyumlu pilotuyla göz dolduran KARADERVİŞ, kazanma alışkanlığına bugün de devam edebilir.

A2 yarışı olan Kurtuluş Koşusu'nda beklentiler karşılayamayan SUMEL HAN için sahadaki arkadaşlar iyi sözler sarf etti. İdmanlarda dereceli işlere imza atmış. Yazalım. Takibimizdeki VICTOR WOLLES'ı da yazın. Çok iyi durumda. Bombayı patlatabilir.

ADINI SEN KOY, "BOYRAZ" GİBİ ESECEK!

Adana altılısındaki sığınma limanımızı açıklamaya geldi sıra... Misak-i Milli Koşusu'nda; 5 ve yukarı Arap atları sahne alacak. Formda ve kalite isimlerin mücadelesinde; ADINI SEN KOY dedik. Tempo koşularının üstadı Sadettin Boyraz idaresinde sahne alacak başarılı arıkan, numarayı kimselere kaptırmaz. Adana'daki sığınma limanımız oldu. Banko!

Yeşiloba Hipodromu'nda kapanışı; Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Adana Şubesi Koşusu'yla yapacağız. Dişilere mahsus yarışta; 4 yaşlı Arap tayları sahne alacak. 1400 metredeki mücadelede; DEMİRDALGA, YENERSULTAN, GÜNEŞİN GÜLÜ, ÜÇGÜZEL, REİS KIZI ve HAZİNEM'i yazıp Adana at yarışlarına son noktayı koyalım.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

30 Ocak 2020 tarihindeki Adana at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

Adana ikinci altılı tahminleri

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  8  7  3  1  2
 3  4  4  6   10
 2  1  1  8    3
 6  2  5      9
 8  3        7
           4

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya