SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

31 Aralık İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 31.12.2020 11:33

31 Aralık 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, İzmir'de yapılacak koşularla devam edecek. İzmir at yarışlarına dair tahminler... Son dakika altılısı!

31 Aralık İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

Ülkemizde; 31 Aralık Perşembe günü Kocaeli'nde başlayan altılı ganyan heyecanı, İzmir'de yapılacak koşularla devam ediyor olacak. 2020 yılının son yarışları, İzmir Şirinyer Hipodromu'ndaki koşularla son bulacak. Kötü geçen bir yılı İzmir'de yapacağımız nokta atışıyla geride bırakacağınız bir şablon hazırladık. Haydi şu işi çözelim...

Akşam seansında; Şirinyer Hipodromu'nda 9 koşulu bir program bizleri bekliyor olacak. Tüm ekip kafa kafay verdik ve sürprize açık İzmir yarışlarına iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. 18.00'de start alacak Handikap 16 yarışıyla İzmir'deki altılı heyecanına ortak olacağız. Şans da yanımızda olursa cepleri doldururuz. Güvenin bize...

İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

4 ve yukarı Arap atlarının 1400 metrede piste çıkacağı yarışta; 10 safkan birincilik mücadelesi verecek. Etle tırnak gibi olduğu binicisiyle start alacak olan CEYLİNSU, numarayı kapabilir. Şablonlarımızın olmazsa olmazı ANANİYA, sevdiği pist ve mesafede RÜZGARBERK, güçlü kan hattıyla SÜERDEM ve ŞİFNE EFESİ'ni yazıp başlangıcı yapalım.

İkinci ayak, 3 ve yukarı İngilizlerin Handikap 17 mücadelesine sahne olacak. Çok sevdiğimiz Eray Koktay'ın atı; HELLBENT'i ilk sıradan yazalım. Eray Ağabey'in atı olduğu için değil oldukça iyi durumda olduğu için ilk sıradan çarpıyı atıyoruz. Ardından tabelanın abonmanı olan PARAMPARÇA için şeytanın bacağını kırma zamanı geldi. Güçlü kan hattıyla EL PATRON ile ÇINAR BEY'e de birer çarpı atın.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

İzmir'de tekimizi; günün en zor ve bir o kadar keyifli geçmesini beklediğimiz yarışta kullanacağız. 3 yaşlı Arap tatları, 1400 metrede boy gösterecek. Pistlerin tozunu attıran isimlerin mücadelesinde; HIZLI AHMET diyoruz. Haralar Koşusu'nu boyunla kaybeden kalite safkan, oldukça hırslanmış durumda. AGF'de günün lideri olan HIZLI AHMET, yarışseverleri üzmez. Banko!

Henüz yarış kazanmak nedir bilmeyen 2 yaşlı İngiliz taylarının Maiden mücadelesine geldi sıra... Güçlü kan hatlarıyla BOUKEPHALOS, KING TAMER, POWER OF HAN ve LOGIC BOY'u ayırmadan yazın. Bu isimlerin mücadelesi; birinciyi belirler. O kadar...

HIZLI AHMET'İN RAKİPLERİNE GEÇMİŞ OLSUN!

Tabela ayağı; maraton yarışına ev sahipliği yapacak. 3 yaşlı İngiliz tayları; 2000 metrede birincilik mücadelesi verecek. Handikap 16 yarışında; 9 arıkan boy gösterecek. Ayakları yere düz bassın. Sahadaki arkadaşlardan gelen duyumlar neticesinde; MAXBUENO, ATLASHAN, ERBABAM ve BLACK PANTHER'e birer çarpı atıp kapanışa geçelim.

Şirinyer Hipodromu'ndaki final ayağında; 4 yaşlı Arap tayları piste çıkacak. Şartlı 4 yarışı, 1400 metrede koşulacak. Lafı uzatmadan sıralamamızı yapalım. TÖVBEKAR; GÜRDENLİ, GÜL YELELİ, DESTROYER ve HOLİGAN'ı yazıp şans verdiğimiz isimlerden birisinin gelmesini bekleyelim.

31 Aralık 2020 tarihinde; Şirinyer Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

İzmir ikinci altılı tahminleri

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 5  6  3  1  5  3
 6  2    2  9  4
 8  3    5  4  7
 9  7    4  2  8
 4          2

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya