SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

31 Aralık Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 31.12.2020 10:22

31 Aralık 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Kocaeli'nde yapılacak koşularla devam edecek. Kocaeli at yarışlarına dair tahminler... Son dakika altılısı!

31 Aralık Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

2020 yılını; Kocaeli ve İzmir altılılarıyla geride bırakacağız. Günün ilk yarışları Kartepe'de koşulacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak iyi dersimize iyi çalıştık. Kocaeli at yarışlarına dair günün kazandıran şablonunu sizler için hazırladık. Kağıt, kalem hazırsa Kocaeli altılısının kazanç haritasını çizmeye başlayalım...

14.30'da koşulacak Handikap 15 yarışıyla Kocaeli altılısı start alıyor olacak. 11 arıkan, 1400 metrede birincilik mücadelesi verecek. Formuyla göz dolduran ORMAN ESİNTİSİ, 2020'ye birincilikle veda edebilir. Favorimiz...

KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Çıkışta oyalanmazsa işi beyaz bayrak-aynaya kadar götürebilecek BABACANDIR ve şablonlarımızın olmazsa olmazı; YUSURE GELİN ekonomil oynayanlar için yeterli olabilir. Başlangıcı sağlam geçmek isteyenler; EYMENAĞA, DEFNEYAPRAĞI ve EDİTÖR'e de birer çarpı atabilir.

3 ve yukarı İngiliz atları 1400 metrede sahne alacak. Handikap 17 yarışına; moralli STEEL BROTHERS'ı yazarak başlayalım. Son startında yarışseverin güvenini boşa çıkarmayan kalite safkan bugün de seriyi sürdürebilir. Bursa'dan formda gelen TURGAYBAŞKAN bugün de şablonumuzun olmazsa olmazlarından. AGF'de değer bulmasa da banko adayımızdı. Bugün de favormizin en ciddi rakibi olur.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Sprinter yapısıyla tempoyu belirleyecek olan MISTER BOND, tabelanın abonmanı BARTH BOY ile THE LAST LION'ın da kuponda yer alması ayağı güvence altına almak için önemli. Yazalım...

Handikap 16 yarışında; 4 ve yukarı Arap atları piste çıkacak. Mesafe uzadı... 1900'e çıktı... 11 ismin birincilik mücadelesinde; KUĞU GÜZELİ, OZANINOĞLU ve SARRAFŞAH'tan birinin aynayı ilk sırada geçmesini bekliyoruz. Tuttuğunuz at varsa eklemenizi tavsiye ederiz.

KARTEPE'DE SIĞINMA LİMANIMIZ: WANHEDA

Yazdık yazdık geldi sıra Kocaeli altılısına nefes aldırmaya... 2 yaşlı İngiliz taylarının Kısa Vade 7 yarışı; 1500 metrede koşulacak. 8 safkanın birincilik mücadelesinde; WANHEDA diyoruz. Kartepe Hipodromu'nda ilk kez sahne olacak kalite safkan, uygun rakipleri yakaladı. WANHEDA, sert bicisiyle fotoyu kimselere vermez diyoruz! Banko!

Tabela ayağındayız. 4 ve yukarı Arap atları 1900 metrede sahne alacak. Şartlı 5 mücadelede; pistlerin tozunu attıran başarılı isimler start alacak. Uzun-kısa ayırt etmeksinizin başarılı yarışlar çıkaran CALİBE TAY, hasret çektiği birinciliğe kavuşabilir. Form ve moral yönünden harika durumda olan DEMİRPENÇE, koşunun tecrübe abidesi ismi ÜNALAMCA ve KELEMER ayırt etmeksizin kuponlardaki yerini alsın. ÖZEKAN ve IT MY RAIN de yeri kalanlara önerimizdir.

ZIVARIKLI SON KEZ MAIDEN KOŞAR!

Kartepe Hipodromu'nda kapanışı Maiden koşuyla yapacağız. Sahada söylentisi olan; YAĞIZ ABİ, ZIVARIKLI, CİVANPEHLİVAN, KÖŞKEROĞLU'na birer çarpı atılsın. Bizim bütçemiz bu döer isme yetti. Ancak Maiden yarışlar, kapalı kutu koşular olduğu için ayağı kalabalık tutun. Tuttuğunu at varsa ekleyin...

31 Aralık 2020 tarihinde; Kartepe Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 3  2  7  3  6 12
 6 10  6    8 13
11  4  5    2  3
 4  3      5  7
 7  6      1  
 8        4  

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya