SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

31 Ekim Cumartesi son dakika Ankara at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 31.10.2020 08:08

31 Ekim Cumartesi altılı ganyan heyecanı, sabah seansında Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda yapılacak koşularla start alacak. Ankara son dakika at yarışı tahminleri burada.

31 Ekim Cumartesi son dakika Ankara at yarışı tahminleri

30 Ekim Cuma günü; 16.00 sularında; İzmir'de meydana gelen deprem, canımızı çok acıttı. Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır dileyelim. Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda 9 koşulu bir program var. Son dakika bilgisi olarak; çim pistteki koşuların kuma alındığını hatırlatalım. 15.00'te başlayacak Handikap 16 yarışında; 3 ve yukarı İngiliz atları start alacak. 2000 metrede, kum pistte koşulacak yarışın içinde çıkmadım. Ayağı da kapadım.

75. Yıl'da başlangıcı kalabalık geçtikten sonra ikinci ayakta sığınma limanımızı açıklayalım dedik. Son yarışında startta oyalanmasına rağmen koşunun sonlarında doldurup gelen BRUCE WAYNE, bugün de kazanma alışkanlığını devam ettirir diyorum. Ankara'daki bankom; BRUCE WAYNE...

SON DAKİKA ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

2 Yaşlı İngilizlerin Şartlı 3 mücadelesinde 6 başarılı tay start alacak. Harika formu ve eşgaliyle SKYLINE; favorim. İlk startında kazanıp ilerisi için iyi sinyaller veren PÜR DİKKAT, favorimin en ciddi rakibi olur. Halis Karataş idaresindeki POWER SMELL'e de bir çarpı atın derim.

Türk Veteriner Hekimleri Birliği Koşusu; çayırın önemli isimleri yer alacak. Son yarışında yakın ara geçilen SIKINTI YOK, rakiplerine sıkıntı çıkarabilir. Son startında rahat kazanan OĞLUM SERKAN, er meydanına çıkacak. Güçlü rakipleri karşısında seriyi devam ettirebilir. Harika durumda olan ARABIAN PRINCE ile YOLLARAZ'a da çarpı atılsın.

75. YIL'DA SIĞINMA LİMANI: BRUCE WAYNE

2 yaşlı İngiliz tayları, yarış hayatlarının ilk startına çıkacak. Hepsinin ayakları yere düz bassın... İlk startları olacağı için tayların orijinlerine bakacağız. Sahada söylentisi olan dört isme şablonumda yer verdim. Onlar şöyle; EPSİLON, TİRİL TİRİL, STAR SOPHIA ve ISSYK KUL'yı eksiksiz yazın derim. MIZRAKLI ile SKY BUS koşmaz!

Ankara 75. Yıl'da final ayağı; 4 ve yukarı Arapların Handikap 16 mücadelesine sahne olacak. Girişi kalabalık tuttuğumuz gibi kapanışta da birçok isme yer verdik. FAHRENHEİT, İNFİCAR, CANSEKLAVİ, ASRASYAD, AGAH, MARDİNLİ ve GÜVENAĞA'a çarpı atıp güne son noktayı koyalım. 1 numaralı ALTINONUR koşmaz...

31 Ekim Cumartesi günü; 75. Yıl Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Ankara ikinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 H  2  1  6  3  4
     4  8  8  6
     3  7  7  9
       1  4  2
           7
          10
           3

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya