SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

31 Ekim Cumartesi son dakika Şanlıurfa at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 31.10.2020 09:01

31 Ekim Cumartesi günü altılı ganyan heyecanı, akşam seansında Şanlıurfa Hipodromu'nda yapılacak koşularla start alacak. Şanlıurfa'ya dair son dakika at yarışı tahminleri burada.

31 Ekim Cumartesi son dakika Şanlıurfa at yarışı tahminleri

31 Ekim Cumartesi günü; sabah seansında Ankara'da umduğunu bulamayan yarışseverler, şansını Şanlıurfa'da deneyecek. İki hipodroma da tahmin yaptık inşallah verdiğimiz tüyolarla günü kazançlı kılarız. Şanlıurfa'daki ilk yarış gününde; sahadan arkadaşlarla yaptığımız görüşmeler ışığında son dakika şablonu hazırladık. Bol şans...

4 ve yukarı Arapların Handikap 14 mücadelesiyle altılı ganyan heyecanı start alıyor olacak. Son yarışında sorun yaşayan MERCANHAN, iyi ellerde bu yarışa hazırlandı. Problemlerini çözüme kavuşturan arıkan iyi yarışlarından birisini sergileyebilir. Tabelanın abonmanı ALOĞLUM, güçlü orijiniyle MUCBİR, sprinter yapısıyla VEYSELBABA, formda HİMALA ve ÇOLPANLI'yı yazarak güne başlayalım.

SON DAKİKA ŞANLIURFA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Maiden yarışlar içinden çıkılması oldukça güç yarışlardır. 11 Arap tayı; kötü giden yarış hayatlarına bir dur demek için sahaya çıkacak. ÖZÜMASYA, BUZDERYASI, AYSELSULTAN, KEMANKEŞ, ÜNDEĞER ve MAYDANOZ; sahadaki arkadaşlardan bulağıma çalınan isimlerdir.

Şanlıurfa, devirli altılılarıyla ünlü bir hipodrom. İlk yarış gününde de astronomik bir ikramiye verebilir. Koşular kalabalık ve kestirilmesi zor olsa da uzun analizler sonucunda bir şablon çıkarmayı başardık. İlk iki ayakta olduğu gibi bu koşuyu da kalabalık geçtik. KALBİN OĞLU, CANIMSIN DİLBER, GÜNTAY BİR, SENAŞEYMA, COŞKUN, TÜRKER BABA ve DİYAPİRİM diyorum.

CHEAT KAZANMA ALIŞKANLIĞINI SÜRDÜRÜR

Çok yazdık; dördüncü ayağı tek geçmek zorunda kaldık. 3 ve yukarı İngilizlerin Şartlı 5 mücadelesinde; son iki yarışını yürüyüş temposunda kazanan CHEAT, bugün de kazanır diyorum. Safkan AGF'de lider. Gelmezse altılı devreder. CHEAT; bende banko.

İlk Maiden'ı kalabalık geçtikten sonra ikincisini daha makul geçmeye zorladık kendimizi. Sonuçta; bütçe meselesi... Tabelaya hasret safkanlar ilk yarış zaferini yaşamak için piste çıkacak. TURBOŞAHI, TONGARHAN, KABAKLI'dan birinin gelmesini bekleyelim...

ŞANLIURFA'DAKİ BANKOLAR VE BOMBALAR BURADA

Şanlıurfa'daki ilk yarış gününde; performansları düşülte olan isimler piste çıkacak. Zorlu günü kazançlı kapatarız inşallah. Final ayağında; HODJA, AMEDYE, HAS ALTUN ve KÜRŞATHAN'a çarpı atıp yazıdığımız isimlerin gelmesini beklemeye koyulalım. Şeytanımız bol olsun...

31 Ekim Cumartesi günü; Şanlıurfa Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2 11  3  1  5  1
 4  7  1    3 11
 6  6  4    2  3
 8  3  7      9
10  5  9      
 1 10 11      
     2      

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya