SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

4 Ocak Şanlıurfa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 04.01.2021 15:51

4 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Şanlıurfa'da yapılacak koşularla devam edecek. Şanlıurfa at yarışlarına dair tahminler... Son dakika altılısı!

4 Ocak Şanlıurfa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

4 Ocak Pazartesi günü altılı ganyan heyecanı; Bursa yarışlarının ardından koşulacak Şanlıurfa altılısıyla devam ediyor olacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak yılın ilk Şanlıurfa altılısına iyi çalıştık. Kağıt, kalem hazırsa; başlıyoruz...

18.00'de yapılacak Maiden koşuyla Şanlıurfa altılısı başlıyor olacak. Sahadaki arkadaşlarla bağlantıları kurduk. Ortaya iddialı bir şablon çıktı. Yarış heyecanı; 3 yaşlı taylarının mücadelesine sahne olacak. Maiden koşular kapalı kutu yarışlar olduğu için orijinlere bakıp tahminlerde bulunalım dedik. HASMATRA, TEKAT, BEAUTY GIRL, GIAN FIST, KİNEBAZ, MY DEAR SISTER ve FROZEN'i ayrımsız yazalım.

ŞANLIURFA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Başlangıç ayağı kadar ikinci koşu da oldukça karışık bir mücadeleye sahne olacak. 4 yaşlı Arap taylarının Şartlı 2 yarışı, 1400 metrede koşulacak. 16 arıkanın birincilik mücadelesi vereceği yarışta; VEYSİNİN OĞLU diyoruz. Moralli safkan ekürisinin de desteğini yanına alarak kazanma alışkanlığını sürdürebilir.

El değiştirdikten sonra doğu macerasına atılan OĞLUM MİRHAT, deneyim de kazanmışken potoyu zorlayabilir. Nefes ve kondisyon yönünden iyi duruma gelen FAYSALMİRZA BEY, süratli stiliyle DERDO, güçlü orijinin hakkını verme zamanı gelen NURİŞKIZ ile METROPOL ADAMI'na da bütçeler el verdiği ölçüde yer verisin.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Şanlıurfa'da zorlu ve kalabalık yarışlar var. Şans yanımızda olsun. Öünkü buna çok ihtiyacımız olacak. İlk iki koşunun ardından bu yarışta mesafe arttı. 1900 metrede koşulacak Şartlı 3 mücadelede 4 ve yukarı Arap atları boy gösterecek. Dişilere mahsus yarışta 18 arıkan sahne alacak. KIRKDOKUZ, BİR MATRA, REMİLİKIZ, EZHANIM, AYŞEROSA, ÖZÜMASYA ve BEŞALTIGÜLÜ'nün sahada söylentileri var.

Dişinizi sıkın... Bu ayağı da biraz kalabalık geçelim İki bankomuzu açıklayacağız. 4 ve yukarı İngilizlerin Şartlı 2 mücadelesi 1400 metrede koşulacak.

ŞANLIURFA'DA İKİ TEKLİ GÜN!

Formda; HAWAI STORM'a çarpı atarak başlayalım. HOVARDA, bir şekilde kendini tabelaya atıyor. Sert binicisiyle bugün aynayı ilk sırada geçebilir. AĞIR ADAM, moralli... Bugün de kazanıp seriyi devam ettirebilir. Sigorta isteyenler de MY LEAH ve AĞA GEZİCİ'yi de eklesin.

Tabela ayağı; Maiden yarışa ev sahipliği yapacak. 3 yaşlı İngiliz tayları, 1400 metrede birincilik mücadelesi verecek. GAME OF THE RISE, iki yarıştır yakın ara geçiliyor. Elazığ dışına ilk kez çıkacak olan kısrak, pisti yadırgamazsa şeytanın bacağını kırabilir. Şanlıurfa'daki ilk sığınma limanımız; GAME OF THE RISE'tır.

KIRIM AY, BEYAZ BAYRAK-AYNA YAPAR!

Şanlıurfa'da teklerimizi art arda sıraladık. Kapanışı; 5 ve yukarı Arapların Şartlı 3 mücadelesi 1200 metrede koşulacak. Koşu kalabalık ancak takip atımız KIRIM AY'a olan güvenim tamdır. Süratli stili ve winner jokeyiyle KIRIM AY'ın aynayı ilk sırada geçmesini bekliyoruz. GAME OF THE RISE'ın ardından KIRIM AY'ı da yazıp güne son noktayı koyalım.

4 Ocak 2020 tarihinde; Şanlıurfa Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 6  2 11 14  6  8
12  6 17 15    
 1  5  3  1    
 5  1  2  8    
 8  8  9  9    
10 14 15      
 4    5      

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya