SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

4 Şubat İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 04.02.2021 11:44

4 Şubat 2021 tarihinde altılı ganyan heyecanı, İzmir'de yapılacak koşularla devam edecek. İzmir at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

4 Şubat İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

4 Şubat Perşembe günü altılı ganyan heyecanı, İzmir'de koşulacak at yarışlarıyla start alacak. Şirinyer Hipodromu'nda 6 koşulu bir program var. Asist Analiz yarış ekibi olarak İzmir altılısını iyi analiz ettik. Kazanmaya giden yolun şifrelerini sizler için derledik. Kağıt kalem hazırsa; son dakika İzmir altılımıza başlayalım...

Saat 15.00'te koşulacak Handikap 14 yarışında; 4 yaşlı Arap tayları sahne alacak. 9 arıkanın birincilik mücadelesi, 1600 metrede yapılacak. SON MAHSÜL çok iyi durumda. Ocak ayında; 4 kez koştu. Tüm koşularında da tabela yapmayı başardı. Bugün aynayı ilk sırada geçebilir.

İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Bursa'dan moralli gelen YAKIŞIKLI MENDO, pisti yadırgamazsa kazanmayı alışkanlık haline getirebilir. Güçlü kan hattıyla KARAÇULHA, formuyla göz dolduran SİYAHÜZÜM ve ZIVARIKLI'yı yazıp İzmir at yarışlarına başlangıcı yapalım.

4 ve yukarı Arap atlarının Handikap 21 yarışı, 2000 metrede sahne alacak. Uzunların başarılı temsilcisi; GADDARA winner jokeyiyle bugün de kazanma alışkanlığını sürdürebilir. İlk sıradan çarpıyı atalım.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

2020'ye kazanarak veda eden BLACK PANTHER, 2021'e de aynı şekilde merhaba diyebilir. Favorimizin en ciddi rakibidir. Son 6 yarıştır yakın aralarla geçilen TEK DADAŞ, bugün totosuna birincilik ekleyebilir. Yeriniz kaldıysa; NEOS'u da yazsın...

Dişiler mahsus koşuda; 3 yaşlı İngiliz tayları boy gösterecek. 1400 metredeki şaertlı 4 mücadelede; 7 kısrak sahne alacak. Sevdiği pist ve mesafede; FAIRYLIKE'a çarpı atarak başlayalım. 3 aylık aranın ardından sahalara dönüş yapan SPEEDY ROCK, iyi bir idman dönemi geçirdi. Sıkıntılarından arındı. Uyumlu binicisiyle fotolayabilir. Moralli JUST DIAMOND ile PRIDE OF TURKS'a da birer çarpı atıp ayağı sağlam geçelim.

GÜNÜN KALESİ: HANDSOME MAN

4 ve yukarı Arap atlarının Kısa Vade 8 yarışında; 9 arıkan birincilik mücadelesi verecek. Son startını 1400 metrede kazanan MEHTAR, bugün artan mesafede; nefesini koruyabilirse bugün de aynanın en ciddi adayı olur. Startta oyalanmazsa ÇALTEPE, Kocaeli'nde formda gelen ASLANSOYLU, sıkıntılarından arınan SELKUT ile eküri destekli ERTEMİZ'i de yazıp tekimiz açıklamaya geçelim.

Tabela ayağında; 4 ve yukarı İngiliz atları sahne alacak. 1400 metrede yapılacak Şartlı 3 koşuda; 8 arıkan birincilik mücadelesi verecek. Lafı çok uzatmayacağız... İzmir'de sığınma limanımız HANDSOME MAN'dir. Kalite safkan; İstanbul ve Kocaeli'nde kazandıktan sonra İzmir'de de aynayı ilk sırada geçip fotolayacaktır. Mustafa Çiçek idaresindeki HANDSOME MAN; bankomuzdur.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Şirinyer Hipodromu'nda kapanışı Maiden mücadeleyle yapacağız. Dişilere mahsus koşuda; 4 yaşlı Arap tayları 1600 mesafede piste çıkacak. Sahadaki söylentileri ve orijinlerine bakarak; DORUKURT, TURHANLI, ÖPBENİ, DİMASKAYA ve BIÇKIDERELİ'ye birer çarpı atıp İzmir altılısına son noktayı koyalım.

4 Şubat 2021 tarihindeki İzmir at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  1  4  8  5  5
 8  4  7  3    7
 2  2  2  1   12
 5  6  1  9    4
 4      4   10

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya