SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

4 Şubat Şanlıurfa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 04.02.2021 12:53

4 Şubat 2021 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Şanlıurfa'da yapılacak koşularla devam edecek. Şanlıurfa at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

4 Şubat Şanlıurfa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

4 Şubat Perşembe günü İzmir'de başlayan altılı ganyan heyecanı; akşam seansında Şanlıurfa'da yapılacak at yarışlarıyla sona erecek. Asist Analiz yarış ekibi olarak doğu yarışlarının üzerine titriyoruz.
Şanlıurfa'daki son yarış günü; 136 bin TL verdi. 5'te kaldık. Bugün telafi ederiz inşallah. Sahadan gelen bilgiler ışığında; ikramiyeye gidecek bir şablon hazırladık. Kağıt kalem hazırsa; Şanlıurfa altılısına tahmin yapmaya başlıyoruz.

ŞANLIURFA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Şanlıurfa'da; 8 koşulu bir program var. Saatler 18.30'u gösterdiğinde; Şanlıurfa'da altılı ganyan heyecanı start alacak. 4 yaşlı Arap tayları, 1300 metrede piste çıkacak. Maiden mücadelede 15 arıkan boy gösterecek. Sahadaki söylentileri ve orijinlerine bakarak; BUZGİBİ, ELYASA, TALİŞMAN, ÇILGIN ERAY, BAYTOZAN ve OĞLUM AHMET'i yazıp Şanlıurfa altılısına başlangıcı yapalım.

Süratli başlayan Şanlıurfa akşamı; hız kesmeden devam edecek. 5 ve yukarı Arap atlarının Handikap 16 mücadelesi, 1200 metrede koşulacak. Formuyla göz kamaştıran MAZLUMZÜLFİKAR, ekürisi KARA TURBO ile fotoyu önde geçebilir. Burak Bektaş ile harika uyum yakalayan BREDELAL, süratini konuşturması muhtemel OVA BEYİ, güçlü orijiniyle YANTAR ile OĞLUM SEYMEN'i de yazmanızı öneririz.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Dişilere mahsusu Şartlı 5 mücadelede; 4 ve yukarı Arap atları sahne alacak. 1300 metredeki koşuda; 15 kısrak birincilik mücadelesi verecek. ELMASINKIZI, HIZLI ZELİŞ, REMİLİKIZ ve KIRMIZIBAHÇE'yi ayırmadan yazın. Tuttuğunuz bir isim varsa ona da bir çarpı atın. Tabii bütçeler dahilinde...

Sıra geldi; Şanlıurfa'da güne nefes aldırmaya... Mahmut Doğan adına düzenlecek Kısa Vade 7 yarışı, 1200 metrede koşulacak. Kazanan safkan hem kupayı hem de ikramiyeyi ahırına götürecek.

ŞANLIURFA'DA SIĞINMA LİMANIMIZ: HEDBE

Hüseyin Çelik'in üzerine titrediği HEDBE, artık ikinciliklerine bir son verip finişi en önde geçer. Safkan harika durumda... Fotoda geçilmekten yılan başarılı safkan, son dönemin formda binicisi Burak Bektaş idaresinde bankomuzdur.

Tabela ayağı; Maiden mücadeleye ev sahipliği yapacak. DİZDAREFE, NURAY HATUN, MESUT AĞA, KURTULUŞ HANI, BEYAZ DEMİR ve YEKTAN'a bütçeniz el verdiği ölçüde yer verin. Ganyanı yüksek olan kazansın...

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

Şanlıurfa'da kapanışı 3 yaşlı İngiliz taylarının Handikap 15 yarışıyla yapacağız. Tırnağının ucunda olan DEMİRHAN STAR, finali yapabilir. Alternatif tek adayımızdır. Kondisyonunu bulan LUCKY ROCK, formda RICHARD, kazanırı olan KING OF THE KING ile FORGET IN FIRE da yazıp Şanlıurfa altılısına noktayı koyalım.

4 Şubat 2021 tarihindeki Şanlıurfa at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 3 11  3  4  5  3
 7  1 13   15  2
15  7  2    9  7
 6  4  5    8  1
 2  3      2 10
11       13  

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya