SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

5 Ekim Bursa Osmangazi son dakika at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 05.10.2020 09:56

Ülkemizde; 5 Ekim Pazartesi günü Bursa ve Elazığ'daki koşularla devam ederken Osmangazi Hipodromu'na dair son dakika at yarışı tahminleri burada.

5 Ekim Bursa Osmangazi son dakika at yarışı tahminleri

Yurt içinde; Bursa ve Elazığ'da yapılacak yarışlarla altılı ganyan heyecanı devam ediyor olacak. Biz hazırlığımızı gündüz seansında koşulacak olan Bursa yarışlarına göre yaptık. Osmangazi Hipodromu'nda; 9 koşulu bir program var. İkinci altılı ganyan, 4. koşudan itibaren başlıyor olacak. Şansımız bol olsun...

Bursa'da çim koşular sürprizlere gebe yarışlara sahne oluyor. Oldukça sert bir grup... Formda YOLKIRAN; favorim. En ciddi rakibi eküri destekli YARİSSA olur. MALAKKA sevdiği mesafede fotonun adaylarından biri haline gelebilir. Ekonomik kuponlar için bu üç isim yeterli olur. Yeri kalanlar; DALBASTI, GALİÇYA ve BAWEPİR'e de yer versin...

BURSA OSMANGAZİ SON DAKİKA YARIŞ TAHMİNLERİ

İlk ayağı; kalabalık geçtik ancak ikinci de bankomuzu açıklayalım. Son iki yarışını kazanıp moral bulan BABAARİF, bugün de seriye devam edebilir. Bursa Osmangazi Hipodromu'nda iki tane sığınma limanım var. Birisi bu diğeri de tabela ayağında...

Sıra geldi; tay yarışına... Oldukça kaliteli safkanlar boy gösterecek. Tüm kısrakların ayakları yere düz bassın diyerek tahminlemeye başlayalım. İki kez koşup ikisinde de fotolayan YEŞİL IŞIK, bugün de seriyi sürdürebilir. Güçlü orijini ve eşgaliyle STEM CELLS, eküri destekli ÇUN ile PASS DE PARIS'i yazıp yarışın keyfini çıkaralım.

KUPON DOLDURMAYA ALWAYS LUCKY İLE BAŞLAYALIM

Dördüncü ayak; 3 yaşlı İngiliz taylarının Kısa Vade 8 mücadelesine sahne olacak... Art arda güzel ve eğlenceli yarışlar koşulacak. Biraz fazla isme yer verip ayağı sağlama almanızı tavsiye ederim.

Son yarışını kazanan ALWAYS LUCKY ile kuponu doldurmaya başlayalım. Formda; ABJARKIZ, süratli stiliyle HEROES, sert binicisiyle ÇAKIRIN KIZI ayrımsız yazılsın. Yeri kalanlar; HEADS ABOVE ile INNOCENT GHOST'a da birer çarpı atsın.

İKİ BANKOLU GÜN! BABAARİF VE MINSK GÜNÜN KALESİ!

Bursa Osmangazi Hipodromu'ndaki ikinci bankomuzu açıklamaya geldi sıra... Tay koşuları kapalı kutu yarışlar olsa da; güçlü pedigrisiyle MINSK aynayı kimselere bırakmaz gibi geliyor. Ayhan Kurşun idaresinde start alacak safkan, ilk yarışından zaferle ayrılır diyorum.

Geldik kapanışa... Bursa'da zorlu bir program var. 6. ayak da zorlu geçecek yarışlardan birisi... EL PATRON, UĞUR BUBAM, AIRDROP, HAVE A NICE TRIP, DON CORLEONE, TREVI FOUNTAIN ile SILK ROAD kazırı olan isimler

5 Ekim Pazartesi günü; Osmangazi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Bursa ikinci altılı tahmini

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 5  2  5  2  8  2
 2    7  1    7
 4    6  6   12
 8    4  4    6
 7      5    3
 6      8    1
           9
           

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya