SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

5 Kasım Perşembe Ankara at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 05.11.2020 10:28

5 Kasım Perşembe günü altılı ganyan heyecanı, 75. Yıl Hipodromu'nda yapılacak koşularla start alacak. Ankara'ya dair son dakika at yarışı tahminleri burada.

5 Kasım Perşembe Ankara at yarışı tahminleri

5 Kasım Perşembe günü, iki ilde altılı ganyan heyecanı yaşanacak. Atlar gündüz seansında Ankara'da piste çıkacak. Sahadan gelen son dakika haberleri ışığında; günü kazançlı kapatacağımız bir şablon hazırladık. Son günlerde; talihsizlikler yaşasak da bugün işi biraz sıkı tuttuk. Şansımız bol, kazancımız daim olsun...

75. Yıl'da kalabalık koşulu bir program var. Bu da iki altılı ganyan heyecanı yaşanacak demek... Biz, ikinciye göre bir hazırlandık. 14.30'da start alacak Şartlı 19 mücadelesinde; 3 yaşlı İngiliz tayları boy gösterecek. Performansları soru işaretleri barındıran isimlerin yer alacağı yarışta; elimizi sıkı tutalım.

ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

BET'in bugün şeytanın bacağını kırmasını bekliyorum. Yazdık yazdık; bugün de gelmezse; üzerini çizeceğiz. Nefes ve kondisyon yönünden güçlenen CHAMPAGNE, sıkıntıları giderilen STOPPER, son yarışında yakın ara geçilen PORTRAIT OF LADY, OĞLUM MEMET ile SARAYLI KIZ'ı ayrımsız yazılsın. MAS QUE NADA, KOŞMAZ!

Başlangıcın aksine ikinci ayak; performanslı isimlerin mücadelesine sahne olacak. Sevdiği pist ve mesafede start alacak BABADAĞINOĞLU, kazanma alışkanlığını hatırlayabilir. Formunu bulan DAĞBERKHAN, sahada söylentisi olan ONATKAN, kondisyonu yerinde BEYAZ ADAM ve sonlarda doldurup aynaya akın etmesini beklediğim ÇAKIRALİ, şablonlardaki yerini alsın...

BANKOLAR VE BOMBALAR BURADA

Ankara'da program keyifli ancak koşular oldukça kalabalık... 3 yaşlı Arap taylarının mücadelesi pek çetin geçeceğe benziyor. Koşudaki 12 kısrağa da başarılar dileyelim. Şu sıralar bileği bükülmeyen BENZENCİ ağır favori çıkacak. Derhal çarpı atılsın. Güçlü kan hattıyla DİZDARGÜLÜ, moralli KAÇER KIZI, DEĞİRMENALTILI ve GÜRLER KIZI; kazanırı olan isimler.

Günün en yüksek ikramiyeli koşusuna geldi sıra. Eskişehir Sanayi Odası Koşusu'nda kalite safkanlar start alacak.

GÜNÜN KALESİ: MY PERFECTION!

Kum pistte, 1500 metrede koşulacak yarışa; formuyla maşallah dedirten FLASHING GIRL ile başlayalım. Son üç zaferini de çimde kazansa da kumda da oldukça başarılı olan kalite kısrak, totosuna bir birincilik daha ekleyebilir. Fotonun uzağına düşen MALONES, bugün kazanmayı anımsayabilir. Etle tırnak gibi olduğu jokeyiyle koşuya katılacak HAYALET KIZ'ı da yazıp ayağı sigortalayalım.

Ankara'da sonlara doğru seyir zevki artan yarışlar yapılacak. Çim pistte, 1600 metrede düzenlenecek koşuda; 3 ve yukarı İngiliz atları yarışacak. 6 safkanın mücadelesi izleyenlere heyecan dolu anlar yaşatacak. Sahada keyifli ve zorlu bir yarış yaşanacak ancak biz tavrımızı MY PERFECTION'dan yana alalım. Safkan son iki startında bu rakipleri geçti. Ama kolay... Ama zor. Ben yine geçilmez diyorum! Banko!

MAIDEN KOŞUYA AMAN HA DİKKAT!

Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda kapanışı Maiden koşuyla yapacağız. 2 yaşlı İngiliz taylarının mücadelesinde; 14 arıkan ilk yarış zaferi nedir o duyguyu tatmaya çalışacak. BREAK THE CHAIN, TIME IS NOW, HİLAL SULTAN, LATİF BABA, GOLD ROAD, MAN OF HEART ile RUN FOR PEAK'i yazıp bu isimlerden birisinin gelmesini bekleyelim derim.

5 Kasım Perşembe günü; 75. Yıl Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Ankara ikinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 3  3  1  3  6  1
 4 10 10  5   10
10  8  4  8   13
 2  5  6      7
 9  9  2      3
 5          8
           9

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya