SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

5 Kasım Perşembe İzmir at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 05.11.2020 11:02

5 Kasım Perşembe günü altılı ganyan heyecanı, akşam seansında Şirinyer'de yapılacak koşularla devam edecek. İzmir dair son dakika at yarışı tahminleri.

5 Kasım Perşembe İzmir at yarışı tahminleri

5 Kasım Perşembe günü; Ankara'dan umduğunu bulamayanlar için İzmir Şirinyer yarışlarına da bir kupon hazırladık. İzmir'de altılı ganyan heyecanı 19.00'da koşulacak Handikap 16 mücadelesine sahne olacak. 1600 metre kum pistte düzenlenecek yarışta; 3 ve yukarı İngiliz atları boy gösterecek.

 Başlangıçları daima kalabalık tutarım. Bu geleneği zorlu İzmir gününde de devam ettireceğim. PETTIT BLUE, CONGENIAL SON, HAVE A NICE TRIP, BATTLE RHYTHM, FREEDOM FLIGHT ve ÇINAR BEY'i ayrımsız yazalım.

İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İkinci ayak aprantilere mahsus bir Yamak 1 koşusu olacak. Genç kardeşlerimize bol şans dileyelim... Biniciler deneneyimsiz olsa da; yarışta yer alacak isimler oldukça tecrübeli safkanlar. İkinci ayakta; YAHYAHAN'ı yazarak başlayalım derim. Safkan uzunların başarılı temsilcilerinden birisi. İlk sıradan yazılsın. İyi ellerde hazırlanan YAZIALI, eküri destekli AVUKAT ile MCTAMER'e birer çarpı atalım.

2 yaşlı İngiliz tayları, 1600 metrede piste çıkacak. Maiden mücadelede; performanslı isimler sahne alacak. Sahada söylentisi olan isimlere şans verdim. KEY TO MY HEART, FATHER PEARL, DOKUZDOKUZ, SERÜVEN, TUNÇ STAR ve ELAZIĞ PRENSESİ'nden birisinin kazanmasını bekliyorum.

BANKO VE BOMBALAR BURADA!

Güne nefes aldırma zamanımız geldi. Bu hakkımızı; dördüncü ayakta kullanalım derim. Günün en yüksek ikramiyeli yarışı; önemli aygırlardan Babakuruş adına koşulacak. Kalite kokan koşuda; EGENİN ASLANI diyorum. Tüm safkanlar iyi durumda. Ya EGENİN ASLANI'nı tek yazacaktım ya da kapatacaktım ayağı. Bütçeyi düşünüp EGENİN ASLANI'na sığındım. Banko!

Tabela ayağında; sözü uzatmanın pek bir anlamı yok! KAYALARLI, GÜRDENLİ ve TEKKURŞUN arasındaki liderlik mücadelesi kazananı belirler.

EGENİN ASLANI YAKALANMAZ!

İzmir Şirinyer'de; bankomuz oturursa banko ve bombaların yer aldığı şablon cuk diye oturur. İddialı bir kupon hazırladık. Kapanışı o yüzden kalabalık tuttum. Açılış ve kapanışlar; önemlidir bende de hep kalabalıktır. Final ayağında; TEZKİRE, GÖZYAŞIOTU, USULCA, KENANLI, TAGOR, BABA MAHİR ve KARAÇULHA'ya bier çarpı atılsın. Şeytanımız bol olsun...

5 Kasım Perşembe günü; Şirinyer Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 5  1  9  1  3  7
 1  8  3    6  3
 3  2  2    1  9
 8  6 11     11
11    6      2
 6    7      8
           4

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya