SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

5 Ocak Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 05.01.2021 12:30

5 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Kocaeli'nde yapılacak koşularla devam edecek. Kocaeli at yarışlarına dair tahminler... Son dakika altılısı!

5 Ocak Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

5 Ocak Salı günü Adana'da başlayan altılı ganyan heyecanı, akşam seansında Kocaeli'nde yapılacak koşularla devam edecek. Asist Analiz yarış ekibi olarak; sahadan gelen son dakika bilgileri ışığında iddialı bir Kartepe şablonu hazırladık. Kağıt, kalem hazırsa Kocaeli altılısına başlıyoruz. Vaziyet alın...

Saatler 18.00'i gösterdiğinde; Adana altılısı start alıyor olacak. 4 yaşlı Arap atlarının Handikap 14 mücadelesi, 1800 metrede koşulacak.

KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Son iki yarışını unutturmasını beklediğimiz ŞENKARDEŞ, birincilik özlemini bugün sonlandırabilir. Sahadaki arkadaşlar, kazanırı var dedi. Biz de takip atımıza şans verelim dedik. Nefes ve kondisyon yönünden güçlenen SIKUT BEY, güçlü kan hattıyla BENÜSENE ile BUĞULU GÖZ'e de birer çarpı atıp Kartepe yarışlarına başlayalım.

Kocaeli'nde; başlangıç ayakları uzunda koşulacak. İkinci ayak; 4 ve yukarı Arapların Handikap 15 mücadelesine sahne olacak. Dişilere mahsus koşuda; 6 arıkan birincilik mücadelesi verecek. Ayrım yapamadık; ayağı kapadık. İkinci koşu; bizde HEPSİ...

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

4 ve yukarı İngilizlerin Handikap 14 yarışı, 1900 metrede koşulacak. Dikencik Ekürisi, bu ayakta kalabalık bir şekilde start alacak. ANITA BLAKE, FRANKENSTEIN ve VISERION üçlüsünden oluşan eküriler, finişi ilk sırada geçebilir. CAPE TOWN, islim üzerinde. Yer vermeden geçmeyin. Güçlü orijininin hakkını verme zamanı gelen İMMİ İMMİ ile 4 aylık aranın ardından start alacak BENİM ZAFERİM'i de şans verelim.

Uzun mesafe koşularının ardından sürat yarışlarına geçiş yaptık. 4 ve yukarı İngilizlerin Şartlı 3 yarışında; 5 arıkan birincilik mücadelesi verecek. Formda; BOSS TO POISON, totosuna bir birincilik daha ekleyebilir. Ekonomik kuponlar için bir tek alternatifi olabilir. Ayağı sağlama alalım derseniz ÜNLÜOĞLU ile ALİÇO'ya da bir çarpı atın...

SON OF BOSPHORUS, YEŞİLOBA'DA GEÇİLMEZ!

Geldi sıra; Kocaeli'ndeki tekimizi açıklamaya... Tabela ayağında; 3 yaşlı İngiliz tayları start alacak. 1200 metredeki koşuda; 6 safkan birincilik mücadelesi verecek. Formuyla göz dolduran SON OF BOSPHORUS, winner jokeyiyle kazanma alışkanlığını sürdürebilir. Kocaeli'ndeki sığınma limanımız; SON OF BOSPHORUS!

Maiden koşu yok mu diyenler çıkabilir. Korkmasın; Kartepe Hipodromu'ndaki kapanışı Maiden yarışla yapacağız. Sahada söylentileri olan BRAVE GLADIATOR, INSPECTION, ANNEMANNEM ve YILDIZ TOZU'nu yazıp Kocaeli'nde finali yapalım.

5 Ocak 2020 tarihinde; Kartepe Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  H  5  1  1  1
 1    1  2    3
 5    6  4    4
 6    4      7
           6

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya