SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

5 Şubat İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 05.02.2021 10:42

5 Şubat 2021 tarihinde altılı ganyan heyecanı, İzmir'de yapılacak koşularla devam edecek. İzmir at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

5 Şubat İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

5 Şubat Cuma günü Kocaeli'nde başlayan altılı ganyan heyecanı, akşam seansında yapılacak İzmir at yarışlarıyla sona erecek. Kocaeli'nde ikramiyeyi yakalayamayan yarışseverler için Şirinyer Hipodromu'ndaki koşular için iddialı bir şablon hazırladık. Sahadan gelen son dakika bilgileri ışığında hazırlanan Asist Analiz İzmir altılısı; ücretsiz şekilde sizlerle...

Şirinyer Hipodromu'nda 6 koşulu bir program bizleri bekliyor olacak. Keyifli akşam izmir akşamında; altılı ganyan heyecanı 18.30'da yapılacak Şartlı 3 mücadeleyle start alacak. 3 yaşlı İngiliz taylarının 1600 metrede boy göstereceği yarışa JUNIOR MAFYA ile başlayalım. Ardından moralli MASAL PERİSİ ve YILDIZ TOZU'na yer verelim. En son da GRAVGOROV'a çarpı atıp İzmir altılısına güzel bir başlangıç yapalım.

İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Yarış kazanma fırsatına erişememiş 10 tay, şeytanın bacağını kırmak için sahaya çıkacak. 3 yaşlı İngilizlerin Maiden mücadelesinde; sahada söylentileri olan isimlere yer verdik. Ayırmayın! POWER OF HAN, RÜZGAR ÇOCUK, COUPAGE, ORIGINAL ve SILENT RAIN.

4 yaşlı Arap taylarının Handikap 15 yarışı; 1900 metrede yapılacak. Dişilere mahsus koşuda; 9 kısrak birincilik mücadelesi verecek. İDLİP ÇOCUKLARI, bizde önde koşar. Safkan şablonlarımızın olmazsa olmazıdır. İlk sıradan yazılsın. Ardından sevdiği pist ve mesafede POLATLI GÜLÜ, sahadaki arkadaşların mutlaka yaz dediği SEMELE ile UÇANYUMAK'a da çarpı atılsın.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Altılı ganyan heyecanı, uzun mesafe yarışlarıyla devam ediyor. 4 ve yukarı İngiliz atları, 2000 metrede sahne alacak.

Son startını yürüyerek kazanan DARKHOLM, winner jokeyiyle aynayı yine kimselere bırakmaz. Formda AVUKAT, son iki yarıştır yakın ara geçiliyor. Bugün kendisi kadar iyi durumda olan ekürisi CİHANGÜL ile favorimize sıkıntı çıkarabilir. Takip atımız; BAYDÖKER'e de bir çarpı atalım. Ayağı sağlama alalım.

İZMİR'DE GÜNÜN KALESİ: BÜTÜNAY

Kocaeli altılısında tek tercihimizi tabela ayağında kullanmıştık. İzmir'de de aynı yola başvurduk. 4 ve yukarı Arap atlarının 2000 metrede piste çıkacağı Şartlı 4 mücadelede; BÜTÜNAY'ı yakalayabilene aşk olsun. İzmir altılısında; banko tercihimiiz BÜTÜNAY'dan yana kullandık. İzmir kaba kumuna bayılan safkan, geçilmez.

Maraton yarışlarının ardından İzmir altılısı, tempo yarışıyla sona erecek. 4 ve yukarı İngiliz atları, 1400 metrede sahaya çıkacak. Handikap 14 mücadelede; GRIM, GAUDI, LION FLAG, BELLA BRAVA, DREAM SOLDIER ve ROCKY BOY'u yazıp İzmir'de kapanışı yapalım.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

5 Şubat 2021 tarihindeki İzmir at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  5  4  1  1  2
 5  6  1  2    3
 6  9  8  3   12
 1  4  7      13
  10        7
           9

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya