SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

5 Şubat Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 05.02.2021 07:58

5 Şubat 2021 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Kocaeli'nde yapılacak koşularla devam edecek. Kocaeli at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

5 Şubat Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

Ülkemizde altılı ganyan heyecanı, 5 Şubat Cuma günü, Kocaeli'nde koşulacak at yarışlarıyla start alacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak kafa kafaya verdik; kazanmaya giden yolun şifrelerini sizler için derledik. Banko ve bombaların olduğu bir Kocaeli altılısı hazırladık. İşte sahadan gelen son dakika bilgileri ışığında meydana gelen altılı ganyan tahminlerimiz...

Kartepe Hipodromu'nda 6 koşulu bir program var. Saatler 15.00'i gösterdiğinde Bursa altılısı start alacak. 4 yaşlı Arap tayları, 1900 metrede birincilik mücadelesi verecek. Başlangıç ayağını kalabalık tutmanızı öneririz. Şablona bakmadan aman ha Bursa'daki yarışlara tahmin yapmayın!

KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

5 ve yukarı Arap atları, 1500 metrede piste çıkacak. Dişilere mahsus Handikap 16 mücadelede; 11 kısrak totolarına birincilik yazdırmak için tırnağından geleni sahada vermeye çalışacak. Formuyla göz dolduran FADİK, ekürisinin desteğini de yanına alıp fotolar. Favorimiz; FADİK!

Kondisyonu bulan TRACE, favorimizin en ciddi rakibidir. Bu ikili ekonomik kuponlar için yeterli olur. Ayağı sağlam geçmek isteyenler; CİĞERPARE, NALEZEN ve SÜSLÜ HANIM'a da birer çarpı atsın.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Üçüncük ayak; 3 yaşlı İngiliz taylarının Handikap 13 mücadelesine ev sahipliği yapacak. 9 arıkan, 1400 metrede birinci gelebilmek için sahaya çıkacak. ENDAMLI GIRL, son yarışında oldukça iyi izlenimler verdi. Başarılı safkan, piste de alışmışken bugün yarım bıraktığı işi bitirip aynayı ilk sıradan geçebilir. Tabelanın abonmanı OLIVYA, süratli stiliyle CHARLIEBOY ve LEMONADE'ye de şans verilsin.

Dişilere mahsus Şartlı 5 yarışta; 3 yaşlı İngiliz tayları start alacak. Totosunda yazan son birinliği bu pistte alan PIXY, aynı başarıyı bugün de tekrarlayabilir. 2021'e fırtına gibi giren ANCK SUNAMUM, olmadan olmaz. Son oalrak BALL OF LOVE'ı da yazıp bu ayağın keyfini çıkaralım.

KOCAELİ'NDE SIĞINMA LİMANIMIZ: MADENCİ

Kocaeli'nde sığınma limanımızı açıklamaya geldi sıra... Tabela ayağında; 4 ve yukarı İngiliz atları sahne alacak. 1900 metredeki Şartlı 2 mücadelede 11 arıkan fotoyu ilk sırada geçmek için tırnağından geleni sahada vermeye çalışacak. MADENCİ, yeni yılda; formunu oldukça yükseltti. Sahadaki arkadaşlarla uzun uzadıya konuştuk. Onlar da MADENCİ hakkında çok iyi sözler sarf etti. Tekimiz de böylece ortaya çıktı.

Kartepe Hipodromu'nda kapanışı Maiden mücadeleyle yapacağız. Dişilere mahsus koşuda; 15 kısrak ilk birinciliklerini elde etmek için uğraşacak. İNCİLİ ZEHRA, DILCAN, AL FUGARA, JETKIZ, GÖKÇEKENT ve CİMDALLI'yı yazıp aralarından en yüksek ganyanlı ismin gelmesini bekleyelim.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

5 Şubat 2021 tarihindeki Kocaeli at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 9  4  7  5  6  9
 1  3  1  1    6
 2  8  8  2    1
 4 10  3     10
 8  6        7
 7          4
 3          

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya