SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

6 Kasım Cuma Bursa at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 06.11.2020 10:13

6 Kasım Cuma günü altılı ganyan heyecanı, Osmangazi Hipodromu'nda yapılacak koşularla start alacak. Bursa son dakika at yarışı tahminleri burada.

6 Kasım Cuma Bursa at yarışı tahminleri

Altılı ganyan heyecanı; 6 Kasım Cuma günü Bursa'da yapılacak koşularla start alıyor olacak. Sahadan aldığımız duyumları; kendi analizlerimizle harmanlayıp ortaya iddialı bir son dakika şablonu çıkardık. Şansımız da yaver giderse; Bursa'da günü kazançlı kapatırız... Şansımız bol, kazancımız daim olsun.

3 yaşlı Arap tayları; 1500 metre çim mesafede piste çıkacak. Handikap 15 mücadelesinde; 10 tay finişi önde geçmek için tırnağından geleni sahada vermeye çalışacak. Ayakları yere düz bassın... Koşuda yer alan iki eküriyi de yazalım. Sprinter yapılı birçok isim var. Sıralamayı şu şekilde belirledik: SÜPERMEN, YAKACAN, EMİNADAM, HEKİMOĞLU, EYMENAĞA, TANIRBEY, KÖYAĞASI EMİR.

BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İkinci ayakta dikkat; çarşı karışabilir. Henüz kazanmanın tadına varamamış 9 İngiliz tayı; 1200 metrede start alacak. 3 yarıştır; fotoda geçilen PRENS GÖKSU, bugün şeytanın bacağını kırabilir. Yine yarış kazanacak kıvama gelen INSPECTION, tabelanın abonmanlarından BAY ARTU, ilk startında startta sıkıntı yaşamazsa FAHAD LION ile LIGNIN ENERGY'i ayrımsız yazalım.

İlk iki ayakta safkanlar kısa kısa koştu; bu koşuda mesafe uzadı. Çim yarışı devam etse de; mesafe 2200 metreye çıkacak. Şartlı 5 mücadelede; bu pist ve mesafenin başarılı ismi; ÖZGÜRFATİH'i yazarak ayağı oluşturmaya başlayalım. Alternatif tek adayım da aynı zamanda... UÇAN ÇELİK ile GUBAZ; favorime rakip olabilirler. Dileyen sigorta niyetine birer çarpı atsın.

GÜNÜN KALESİ: İZMİR ÇOCUĞU

Çim yarışlardan kuma geçiş yaptık. 1400 metre mesafede; 2 yaşlı İngiliz tayları sahne oluyor olacak. Biz tek hakkımızı bu ayakta kullanmaya karar verdik. İZMİR ÇOCUĞU, son yarışında Bursa'da kazanıp Maiden'a veda etti. O günkü itimadımız bugün de devam edecek. Safkan, Mustafa Çiçek idaresinde kazanma alışkanlığına devam edecektir. Banko!

Tabela ayağında; 3 ve yukarı İngiliz atları boy gösterecek. 1500 metre mesafedeki koşuda; KUNTA KINTE, HILL HEAD, KIZGIN ADAM, TOMİRİS, ROCKY FORK MNM ile ILDIR BEYİ; sıralama gözetmeksizin yazılsın.

MODALIGÜÇLÜBEY'E AMAN DİKKAT!

Bursa Osmangazi'de yaptığımız analizlerle elimizden geldiğince iyi bir şablon oluşturmaya çalıştık. Banko ve bomba isimlerden oluşan kuponumuz şansın da yardımıyla adrese teslim edeceğiz inşallah... Final ayağında; MODALIGÜÇLÜBEY, SUPERHEAT, ÇAKIRDAĞLI, TEXAS MAHİR, THE BEST SİMGE ile HORASAN'ı bütçeler el verdiği ölüçüde değerlendirmenizi tavsiye ederim.

6 Kasım Cuma günü; Osmangazi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  6  5  5  6  5
 6  5  8    3  6
 3  1  1    5  8
 4  3      1  3
 5  8      9  1
 8        4  9
 1          

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya